Igraszki na plaży i pluskanie w oceanie. Obowiązkowo ze ślicznotką u boku. Tak wyglądają święta miliarderów

Zobacz, jak bogacze spędzili święta Bożego Narodzenia.
Russell Simmons Russell Simmons EastNews

Russell Simmons

55-letni milioner, Russell Simmons, święta Bożego Narodzenia spędził na francuskiej wyspie Saint-Barthélemy. Oczywiście nie był tam sam. Razem z nim na gorącym piasku opalały się: obecna partnerka Hana Nitsche i była żona Kimora Lee, z którą rozwiódł się w 2009 roku. Halle Berry powinna wziąć od niego lekcję dyplomacji, i nauczyć się godzić swoich partnerów: byłego i obecnego.

Russell Simmons Russell Simmons EastNews

Russell Simmons

Russell  bawił się znakomicie. W środowisku amerykańskiego hip-hopu zna go każdy. Simmons jest bowiem założycielem wytwórni Def Jam. Wartość jego majątku ocenia się na 340 milionów dolarów.

Russell Simmons

Simmons to ostoja spokoju, harmonii i tolerancji. Jest weganinem, członkiem organizacji walczącej z okrucieństwem wobec zwierząt gospodarskich, zwolennikiem małżeństw homoseksualnych i czynnym działaczem społecznym, walczącym o prawa gejów. Nie jest buddystą, ale od lat praktykuje jogę i medytuje. O swoich ćwiczeniach nie zapomniał nawet w trakcie świątecznego urlopu.

 Flavio Briatore Flavio Briatore EastNews

Flavio Briatore

Flavio Briatore spędził Boże Narodzenie w rodzinnym gronie: z żoną, Elisabettą Gregoraci i synem Falco Nathanem. Ich świętowanie odbiegało jednak od standardów. Miliarder, zamiast np. siedzieć za suto zastawionym stołem, opalał się w kenijskim słońcu.

 Flavio Briatore Flavio Briatore EastNews

Flavio Briatore

Flavio jest przedsiębiorcą i byłym dyrektorem zespołów Benetton i Renault w Formule 1 oraz współwłaścicielem klubu piłkarskiego grającego w angielskiej Premier League, Queens Park Rangers. Jego majątek to 18,5 miliardów dolarów!

 Flavio Briatore Flavio Briatore EastNews

Flavio Briatore

62-letni "Piękny Flavio" jest byłym mężem modelki Heidi Klum, ale od czterech lat jest związany z 32-letnią gwiazdą telewizyjną, Elisabettą Gregoraci.

Roman Abramovich Roman Abramovich Forum

Roman Abramovich

Wyspa Saint-Barthélemy to istne zagłębie miliarderów. Właśnie tam Roman Abramovich postanowił wybrać się na świąteczny spacer ze swoją partnerką Dashą Zhukovą - znaną rosyjską projektantką.

Roman Abramovich Roman Abramovich Forum

Roman Abramovich

Roman Abramovich to jeden z najbogatszych ludzi na świecie. Jest rosyjskim przedsiębiorcą żydowskiego pochodzenia, którego majątek szacuje się na 23,5 miliardy dolarów. Ma siedem domów w Anglii, cztery w Rosji, trzy we Francji oraz dwa w Stanach Zjednoczonych. Na 22 kontach bankowych zgromadził ponad 70 milionów funtów. Jest właścicielem sześciu firm, w tym klubu piłkarskiego Chelsea Londyn.

Zbigniew Niemczycki Zbigniew Niemczycki TVN/X-news

Zbigniew Niemczycki

Zbigniew Niemczycki i Katarzyna Frank-Niemczycka, polscy miliarderzy, spędzili święta Bożego Narodzenia w zakopiańskiej willi. Co roku urządzają tam rodzinne święta. Mają czworo dzieci. Ich majątek szacuje się na 1,7 miliarda złotych.

Niemczyccy. Niemczyccy. Screen Dzień Dobry TVN/x-news

Zbigniew Niemczycki

Niemczycki jest właścicielem Curtis Group, holdingu do którego należą hotele, usługi lotnicze, budownictwo i produkcja farmaceutyków.

Simon Cowell Simon Cowell PRIMADONNA/GEMAIRA/SPLASH NEWS/EAST NEWS/PRIMADONNA/GEMAIRA/Splash News

Simon Cowell

Simon Cowell spędził te święta na Barbadosie, gdzie ma swoją willę. Nie był sam. Towarzyszyła mu przyjaciółka i była narzeczona, Mezhgan Hussainy.

Simon Cowel Simon Cowel PRIMADONNA/GEMAIRA/SPLASH NEWS/EAST NEWS/PRIMADONNA/GEMAIRA/Splash News

Simon Cowel

Majątek Cowella szacuje się na ponad 250 milionów dolarów. 53-latek zarabia rocznie ponad 46 milionów dolarów, głównie dzięki "Idolowi", "Mam talent" i "The X Factor", w których jest jurorem. Brytyjczyk jest też producentem muzycznym i właścicielem stacji telewizyjnej. Chociaż ze swoją byłą narzeczoną, 37-letnią Mezhgan rozstał się dwa lata temu, to święta spędzili wspólnie.

Sean John Combs Sean John Combs ABACA/EAST NEWS/ABACA

Sean John Combs

Sean John Combs, zwany P. Diddy, tegoroczne święta spędził na jachcie w Saint-Barthélemy. Jak przystało na milionera, nie był tam sam, lecz z piękną dziewczyną.

Sean John Combs Sean John Combs ABACA/EAST NEWS/ABACA

Sean John Combs

P. Diddy jest producentem muzycznym, aktorem i raperem.  Jego majątek szacuje się na około 346 milionów dolarów.

Więcej o:
Komentarze (7)
Igraszki na plaży i pluskanie w oceanie. Obowiązkowo ze ślicznotką u boku. Tak wyglądają święta miliarderów
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • lena8

  Oceniono 44 razy 40

  A co to za anglosaskie twory - "Abramovich" i "Dasha Zhukova"? Polacy - nie gęsi i własną transkrypcję mają: Roman Abramowicz, Dasza Żukowa.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 16 razy 8

  Varg, debilku nasz, nie wrzucaj tłumaczeń z obcojęzycznych stron.

  "Ich ucztowanie odbiegało jednak od tradycyjnego świętowania. standardów. Miliarder, zamiast np. siedzieć za suto zastawionym stołem, opalał się w kenijskim słońcu." - o reszcie slajdów nie wspomnę, bo oczy bolą.

 • miawro

  Oceniono 3 razy 3

  pi..le nie klikam, bez slajdów: http://tnij.org/ignyt

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX