Aniołek Victoria's Secret kończy karierę! 'Chcę przestać sprzedawać seks. Moje ciało jest zarezerwowane dla męża'

Zła wiadomość dla fanów modelki.

Kylie Bisutti

Kylie Bisutti zrezygnowała z pozowania w bieliźnie, gdyż uważa, że jest to wbrew jej wierze! Modelka robiła światową karierę od 2009 roku, wtedy została wybrana przez Victoria's Secret na jednego z aniołków.

 

Kylie Bisutti

W wieku 22 lat Kylie postanowiła wycofać się z kontraktu z najpopularniejszą marką bielizny w Ameryce i wieść spokojne życie u boku męża:

Chcę przestać sprzedawać seks. Moje ciało jest zarezerwowane tylko dla męża. Teraz jestem szczęśliwa i bardziej spełniona - wyjaśnia modelka.

Kylie Bisutti

Myślicie, że Bisutti jeszcze zmieni zdanie? Ta wiadomość musiała załamać jej fanów...

 

Kylie Bisutti

.

Kylie Bisutti

.

Więcej o:
Komentarze (18)
Aniołek Victoria's Secret kończy karierę! 'Chcę przestać sprzedawać seks. Moje ciało jest zarezerwowane dla męża'
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • noltee

  Oceniono 24 razy 24

  "Zła wiadomość dla fanów modelki."
  Wszyscy trzej fani sa strasznie załamani.

 • rrrzodkiewka

  Oceniono 18 razy 18

  Dziewczyna poszła w JEDNYM pokazie VS w 2009 roku, wybrana na zasadzie reality show (coś ala Top Model na potrzeby Victoria's Secret, CBS to emitowała). Od tamtej pory nie wybrali ją już ani raz, być może robiła jakieś zdjęcia do katalogu ale właściwie nie było jej widać. To już prędzej Magdę Frąckowiak możnaby uznać za modelkę VS, bo pojawia się tam często. Chciała żeby ludzie choć raz jeszcze o niej usłyszeli, to sobie wymyśliła chwytliwy powód żeby z pompą "zakończyć karierę" w wieku lat 22.

 • milejdi

  Oceniono 19 razy 11

  Nie ma to jak wypromować się na religii, gdy jest się jedną z mniej znanych modelek VS. Czyste i święte nawrócenie, tak...niektórzy głupieją z wiekiem.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 31 razy 9

  "Kylie Bisutti zrezygnowała z pozowania w bieliźnie, gdyż uważa, że jest to wbrew jej wierze!" - o, nawrócona po tym, jak już zdążyła z kościstą dupą cały świat objeździć. Waciki nie tylko w żołądku, ale i we łbie.

 • andre11

  Oceniono 7 razy 7

  Kylie Bisutti jest jedynie potwierdzeniem że modelki to jednak głupiutkie stworzenia...

 • xxnoelxxx

  Oceniono 10 razy 6

  "Moje ciało jest zarezerwowane dla męża"...ciekawe na jak długo

 • cerrie

  Oceniono 6 razy 4

  Dla mnie to jest hipokryzja. Bez sensu. Teraz jak ma męża to uważa iż powinna szanować swoje ciało, ale jak tego męża nie miała to już szacunek do swego ciała jej nie obowiązywał? Swoje ciało się szanuje bez względu na to czy ma się męża czy nie. Poza tym jaką jej robi to różnicę skoro mąż wie że inni mężczyźni będą się ślinili na widok wcześniejszych zdjęć jego żony. To jak z prostytucją. Kobieta wychodząc za mąż może zrezygnować z prostytucji, ale mąż już zawsze będzie miał świadomość tego co przed ślubem robiła jego żona.

 • olalola

  Oceniono 4 razy 4

  bardzo ładna jest trzeba przyznac...

 • mika17

  Oceniono 2 razy 2

  Kto to jest? Aniolkiem nie byla nigdy, wiedzialabym o tym. VS to czysta komercja, Aniolkami zostaja modelki takie jak Heidi Klum, Alessandra Ambrosio, Ada Lima, ludzie znaja je nawet jak sie moda nie interesuja.

  Przypuszczam, ze to jakas desperatka, co probuje sie wylansowac na Jezusie, w hameryce to jest mozliwe.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX