Podziel się

Małgorzata Rozenek mieszka z mężem i synami w domu na warszawskiej Sadybie. Perfekcyjna Pani Domu bardzo się stara, żeby jej domowe ognisko było bliskie ideałowi.

Ale nie wiem, czy on się tak bardzo różni od tego, który oglądamy na ekranie. To, że błyszczy i jest poukładane, to sprawa drugoplanowa. Mój dom to moja rodzina - powiedziała Romanowi Praszyńskiemu z magazynu "Viva!".

 

n.z. Jacek Rozenek z zona Malgorzta i synem Stasiem. Nagranie programu "ZACISZE GWIAZD". Warszawa 010407.   Marcin Dlawichowski / ForumFORUM

Utrzymanie domu w czystości przy dwojgu urwisów to nie lada wyzwanie. Staś i Tadeusz z pewnością nie ułatwiają tego zadania. Na szczęście Małgorzata Rozenek ma od czasu do czasu do pomocy gosposię.

n.z. Jacek Rozenek. Nagranie programu "ZACISZE GWIAZD". Warszawa 010407.   Marcin Dlawichowski / ForumFORUM

Wszystkie zdjęcia
Komentarze (40)
Nowy dom Kożuchowskiej, kolorowe wnętrza Gessler, willa Lisa. Tak mieszkają polskie gwiazdy [NOWE ZDJĘCIA]
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • scan33

  Oceniono 158 razy 122

  Fajnie spojrzeć po co i dla kogo obalano komunę. Kto czerpie profity i jak dostatnio żyje. Aktoreczka bez dorobku kupuje dom za dwa miliony! Robol który dostawał pałą po plecach siedzi na zasiłku.

 • puzonik48

  Oceniono 185 razy 69

  Wszyscy zapracowali na swoje domy .Niektórym pomogli zasobni rodzice .Tylko Kaczyńska ma trzy posiadłości dzięki hojnemu społeczeństwu :(:( i jeszcze jest niezadowolona .Prezydent USA po przegranych wyborach ,musi opuścić Biały Dom w ciągu dwóch tygodni .Ona żerowała na społeczeństwie jeszcze kilka miesięcy :(:(

 • meluzynek

  Oceniono 61 razy 47

  Świetne są te wasze galerie,najbardziej podobał mi się dom Karolaka, którym okazał się sam Karolak
  Książę ciemności,znany jako kochanek dody oprócz Biblii niszczy podczas show, albumy o architekturze.
  Kamińska ma problemy z odśnieżaniem, a dowbor mieszka na budowie. W zestawieniu jest zadziwiająco dużo Trójmiasta, niestety raczej kiepska to reklama, bo większość domów wygląda jak mieszkania uboższej klasy średniej w Anglii.

 • kruk51

  Oceniono 44 razy 26

  Rany Boskie ! Przestań cie już pisać o tej popapranej umysłowo Gesslerowej ! Przecież to nic ciekawego
  jak baba robi rozpiedziuchy w knajpach. To już jest nudne i niesmaczne !

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 46 razy 26

  "Warszawski dom Magdy Gessler jest taki jak ona sama: kolorowy, ciepły i bardzo energetyczny" - jaki ten dom? Energetyczny? To może ona w elektrowni mieszka?

 • fanizymiko

  Oceniono 32 razy 24

  Nie lubię klikać slajdów na Plotku

  Ale kierowany czysta i naturalną ludzka zawiścią chciałem zobaczyć jak sobie pomieszkuje warszawka wiec brałem pod uwagę ze sobie poklikam by zobaczyć dom Hanki Mostowiak czy też latyfundium dziennikarza zależnego Lisa.

  I co ?? A na pierwszym slajdzie pani Ikonowicz. Zepsuliście efekt.

  Pier.ole nie klikam:))))

 • browaryr

  Oceniono 61 razy 23

  kiedy ciemnota przestanie sie podniecac autami,domami,samolotami i innymi rzeczami ludzi ktorych na to stac??-maja-wydaja-proste jak budowa cepa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane