Małgorzata Rozenek rezygnuje z PERFEKCYJNEGO wizerunku? Gwiazda TVN otworzyła się w 'Vivie!'. Co powiedziała?

Gospodyni programu 'Perfekcyjna Pani Domu' chce odczarować swój wizerunek?
Jacek Rozenek, Małgorzata Rozenek. Jacek Rozenek, Małgorzata Rozenek. FORUM

Dom

Jak się okazuje, dla Perfekcyjnej Pani Domu czystość w domu, jest sprawą drugoplanową. Zapewnia, że jej dom nie bardzo różni się od tego, który oglądamy w programie:

Ale nie wiem, czy on się tak bardzo różni od tego, który oglądamy na ekranie. To, że błyszczy i jest poukładane, to sprawa drugoplanowa. Mój dom to moja rodzina - powiedziała Romanowi Praszyńskiemu z magazynu "Viva!".
Małgorzata Kostrzewska-Rozenek. Małgorzata Kostrzewska-Rozenek. KAPIF

Perfekcja

Małgorzata Rozenek podaje w wywiadzie dla "Vivy!" dosyć ciekawą definicję terminu "perfekcja". Przy okazji możemy się dowiedzieć, że gospodyni programu nie uważa siebie za kobietę perfekcyjną:

Nie jestem perfekcyjna. Chciałabym być. Perfekcja to dla mnie uczenie się na własnych błędach. To chęć, żeby każdego dnia się rozwijać, poznawać coś nowego. Nie tylko dla siebie, ale właśnie dla moich dzieci. Ostatnio odpowiadałam na pytanie, co lubię robić. Powiedziałam, że bardzo lubię wracać do domu, a kiedy dzieci już zasną, zakładam słuchawki, włączam muzykę i jestem z tą muzyką. To wtedy doskonalę się najbardziej.
Małgorzata Rozenek. Małgorzata Rozenek. WBF

Operacje plastyczne

Perfekcyjne ciało Perfekcyjnej Pani Domu stanowi dla wielu kobiet przedmiot zazdrości. W wywiadzie nie mogło więc zabraknąć pytania o sugerowane przez media operacje plastyczne. Rozenek nie zgodziła się jednak na jakikolwiek komentarz.

To właśnie jeden z cieni bycia prowadzącą taki program. Osoba, którą widzę po raz pierwszy na oczy, pozwala sobie zadać takie pytanie. A ja pozwalam sobie na nie odpowiadać.
Małgorzata Rozenek. Małgorzata Rozenek. mat. promocyjne TVN Style

Bałagan w domu

Po kształcie rozmowy wyraźnie widać, że Rozenek chce postawić granicę pomiędzy rolą, w jaką się wciela w programie, a nią samą prywatnie.

Zdarza mi się mieć rozgardiasz. Jednak bałaganu nie.

Na te słowa dziennikarz "Vivy!" wyraźnie się ucieszył:

Uff, jednak jest Pani człowiekiem.

Rozenek chyba zaczynają drażnić porównania do wykreowanego w programie ideału.

Nie wiem, dlaczego o moim człowieczeństwie miałoby świadczyć to, że mam bałagan w domu?
Małgorzata Rozenek. Małgorzata Rozenek. Kapif

Dziennikarze

Roman Praszyński z "Vivy!" pozwolił sobie na małą prowokację w rozmowie. Kiedy skojarzył PPD z "piłą mechaniczną, która jedzie prosto przez las", jego rozmówczyni szybko odbiła piłeczkę.

To jest pana projekcja. To nie jestem ja. Pan mnie widzi jako piłę mechaniczną, a ja jestem Małgosia Rozenek.

Cóż czyżbyśmy faktycznie mylili nieustannie wizerunek medialny z prywatnym? Na usta ciśnie się pytanie - kim naprawdę jest Małgosia Rozenek oraz kim tak naprawdę chce być? Powinna się chyba w końcu zdecydować, czy planuje odsłonić wszystkie karty, nawet najintymniejsze, czy może będzie dalej odgrywać rolę Perfekcyjnej Pani Domu?

Jacek Rozenek, Małgorzata Rozenek. Jacek Rozenek, Małgorzata Rozenek. FORUM

Dzieci

Małgorzata Rozenek, wspólnie z mężem Jackiem, musiała długo walczyć o posiadanie dzieci. W końcu się udało - dzięki metodzie in vitro. Po licznych wypowiedziach obojga rodziców na temat powiększania rodziny, widać wielką miłość, jaką darzą sześcioletniego Stanisława i dwuletniego Franciszka.

Dzieci są najważniejszą częścią mojego życia, są najważniejszym jego elementem. I wszystko co robię, robię z myślą o nich - mówi w wywiadzie.
Małgorzata Rozenek. Małgorzata Rozenek. Kapif

Niania i pomoc domowa

Wiele osób zarzucało Rozenek, że ta udaje swoją postać, tak naprawdę ukrywając w domu osobę sprzątającą i nianię. Gwiazda TVN-u oczywiście odniosła się do tych zarzutów.

Przez ostatnie 7 lat zajmowałam się przede wszystkim prowadzeniem domu. Byłam w ciąży, wychowywałam dzieci. Ale tak naprawdę nie ma znaczenia, kto w domu sprząta. Ważne żeby wszyscy byli zaangażowani. Ważne żeby dzieci wracały ze szkoły czy z przedszkola do czystego i zadbanego domu - wyznała Rozenek. - Jeżeli nawet zdarza mi się korzystać z pomocy domowej, to nie znaczy, że nic nie robię.

Gdzie poznała nianię dla swojego synka?

To była niania najlepszego kolegi Stasia, jeszcze z przedszkola. Znamy się od lat i wiem, że to niania idealna. Wspaniały człowiek. Gdy przestała pracować w tamtym domu, została opiekunką moich synów. Dziećmi zajmuje się także mąż. I moi rodzice. Bez nich byłoby ciężko.
Więcej o:
Komentarze (19)
Małgorzata Rozenek rezygnuje z PERFEKCYJNEGO wizerunku? Gwiazda TVN otworzyła się w 'Vivie!'. Co powiedziała?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • haaaniutkaaa

  Oceniono 46 razy 32

  A ja do tej kobiety nic nie mam. Od samego początku wiadomo było, że Perfekcyjna Pani Domu jest jak serial. Ja nie wymagam od pani Rozenek, żeby była niewiadomo jak wspaniała. Bycie PPD to tylko jej rola, taka sama jak rola Hanki w M jak miłość. Tyle. Życie zawodowe i prywatne to dwie różne rzeczy i nie mogę pojąć, czemu wy je łączycie. Przecież każdy ma prawo być jaki chce. A to, że jej praca, którą jest odgrywanie PPD w telewizji, nie oznacza, że ma być taka naprawdę. No niech ktoś mi powie, że jeśli ktoś gra w filmie morderce, to jest nim naprawdę... Pewnie wiele osób stwierdzi, że moja wypowiedź nie ma sensu, bo przecież ten program nie jest żadnym serialem, filmem ani nic z tych rzeczy, No cóż, dla mnie jest. Moim zdaniem wszyscy tam, oprócz uczestników zachowują się jak aktorzy i tyle. Dla mnie pani Rozenek nic złego nie zrobiła tym, że gra PPD. Jej życie prywatne to jej świat. Co wam do tego?

 • fanizymiko

  Oceniono 27 razy 17

  otworzyć się w Vivie ....

  to sie nazywa upadek :))))

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 36 razy 8

  Dobra, szklanooka najpierw mówi, że pucuje wannę w środku nocy, a teraz się z tego wycofuje. Zrobiła z siebie kompletną idiotkę, a teraz próbuje robić idiotów z ludzi. Ludzie kpią z Rozenkowej, nie ona z nich.

 • babsko

  Oceniono 22 razy 6

  Jesli ta kobita ma 34 lata w co watpie, a jej wywalczone starsze dziecko a 6 lat to zaszla w wieku 27.
  Dlugie lata walczyla? Od 20 roku zycia?
  A tak poza tym to bardzo latwo majac sprzataczke , nianie rodzicow do pomocy trzasc sie nad kazdym reczniczkiem i ukladac go rozyczki czy tam co.Ja z nudow rozne rzeczy robie.

 • blackout2

  Oceniono 15 razy 5

  żal

 • shazza25

  Oceniono 22 razy 4

  jeden z głupszych programów jakie są w tv obecnie

 • espertka88

  Oceniono 19 razy 3

  Dobrze że Rozenek rezygnuje z wizerunku "perfekcyjnie perfekcyjnej". Może teraz wszyscy przestaną z niej żartować i pisać głupie memy...

 • wilda

  Oceniono 2 razy 2

  Szkoda tylko,że przez ten program rozpadło się małżeństwo.
  "Szoł biznes" przewraca jednak w głowach!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX