Podziel się

"Mamona" Republiki w wykonaniu Maleńczuka była niewątpliwą pieszczotą dla uszu.

Wszystkie zdjęcia
Komentarze (28)
Tłumy gwiazd na 50. urodzinach Trójki. Zobacz, kto się pojawił
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • chwilka

  Oceniono 9 razy 7

  Marek Niedźwiecki jakby odmłodniał.

 • samozwaniec

  Oceniono 17 razy 7

  Dawno juz w W-wie nie odbyla sie tak obsadzona prawdziwymi gwiazdami impreza.50 lat najlepszej stacji radiowej w Polsce.I Panstwo Prezydentowstwo i Minister Kultury plus paru znakomitych aktorow i dziennikarzy z sama Maria Czubaszek na czele.Ze spiewajacych wyroznil sie jedynie Karpiel-Buleczkaz brawurowa interpretacja Niemena.Reszta ponizej poziomu.Steczkowska,pieknie odziana,jak zwykle zreszta,ale polozyla koncertowo "Madonny" Ewki Demarczyk.Oj,glosu to ona nigdy nie miala.Pieknie wygladala tez dawno nie widziana pani Kydrynska.Ona jest jak wino:im starsza,tym lepsza.Tato Jopek z zespolu "Mazowsze" bylby niepomiernie rad...

 • h2s

  Oceniono 7 razy 5

  Lubię Trójkę, ale po przeczytaniu, że "Steczkowska wybrała przebój Ewy Demarczyk. Zaśpiewała perfekcyjnie." uznałem, że chyba autor tych słów jest głuchy i/lub nie oglądał relacji. Steczkowska (posiadająca oczywiście niebywałe zdolności a przede wszystkim ponadprzeciętny głos) jej interpretacja była tragiczna a silenie się na inność było żałosne.

 • xxnoelxxx

  Oceniono 7 razy 5

  Zbiniu ma za ciasne spodnie i mu się w jąderka wbijają. ale widać, że twardy chłop z niego...

 • misiakasia_12

  Oceniono 5 razy 3

  Anna Maria Jopek miała fajną kieckę

 • nieobiektywna

  Oceniono 2 razy 2

  Zastanawiam się, czy nie dałoby się przeprowadzić jakiejś narodowej zbiórki na garnitur dla Malajkata? Głupio, ze gość wygląda mniej elegancko niż ochrona. A jak zostanie jakaś kasa to może dokupić też podręcznik savoire - vivre?

 • lenore

  Oceniono 2 razy 2

  Mimo talentu wokalnego, Steczkowska ma za slaby glos i nie daje rady zaspiewac Demarczyk. Do tego wyszlo to jej nosowe spiewanie i slaba dykcja.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane