Podziel się

Nicki Minaj nie miała lekko. W jednym z wywiadów wyznała, że dzieciństwo zniszczył jej ojciec-alkoholik. Miał niekontrolowane wybuchy agresji, bił i poniżał zarówno Nicki, jak i jej matkę i rodzeństwo. Zdarzyło się nawet, że podpalił ich dom.

nicki minaj

Kiedy wpadł w szał, nie dało się go uspokoić. Nie raz Nicki trafiała na pogotowie. Bała się, że pewnego razu ojciec posunie się za daleko i odbierze życie komuś z najbliższej rodziny raperki. Sama życzyła mu więc jak najgorzej i choć udało jej się wyrwać z piekła, do dziś żywi do tyrana urazę:

Chciałam go zabić. Życzyłam mu śmierci.

05/22/2011 - Nicki Minaj - 2011 Billboard Music Awards - Arrivals - MGM Grand Garden Arena - Las Vegas, NV, USA - Keywords: Orientation: Portrait Face Count: 1 - False - Photo Credit: Andrew Evans / PR Photos - Contact (1-866-551-7827) - Portrait Face Count: 1

Wszystkie zdjęcia
Komentarze (33)
Jakie sekrety kryje przeszłość gwiazd? Niektóre historie są tragiczne
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • mikado

  Oceniono 256 razy 214

  Co za kretyn/kretynka kieruje teraz tym portalem? Kiedyś była to trochę elegantsza wersja "Pudelka", dziś - totalny syf i żenada. Idiotyczne tematy i błąd na błędzie, za to każde zdanie podzielone na piętnaście slajdów. Ja rozumiem, że kretyn/kretynka zatrudnia gimnazjalistów za miskę ryżu, czy raczej suchą bułkę z bufetu Agory, bo koszty trzeba ciąć, aby pan prezes mógł godnie żyć za milion miesięcznie plus premia, ale jeśli kretyn/kretynka myśli, że ludzie będą klikać w te slajdy, to niekoniecznie ma rację. Kiedyś zaglądałam tu bardzo często, od pewnego czasu nie wchodzę, bo nie ma po co.

 • krystyna7

  Oceniono 198 razy 170

  jak możecie pisać, że Monika Kuszyńska nigdy nie będzie mogła chodzić !!!! Mam nadzieje że tego nie czyta !!!

 • esperami

  Oceniono 153 razy 127

  Bardzo kiepski artykuł - szczególnie pod względem stylistycznym. Spod czyjego pióra ujrzało to światło dzienne? "Był świadkiem morderstwa - na jego oczach ojciec zabij mu matkę" ... Jak serwis ma za zadanie wydawać plotki, ok, ale niech będzie to poprawnie napisane. Moja rada - przyuczyć redakcję, zakupić słowniki poprawnej polszczyzny, języka polskiego, bądź znaleźć nową kadrę - w dzisiejszych czasach nie stanowi to większego problemu. Pozdrawiam.

 • arabka

  Oceniono 98 razy 88

  To chore zeby robic sobie fototemat z powaznych zyciowych dramatow.Nadal pelno jest takich cierpiacych kobiet i mezczyzn i napawanie sie cudzym nieszczesciem niczego nie zmieni.

 • wessling

  Oceniono 78 razy 62

  " ... zadała śmiertelny strzał... "
  Od tego momentu przestałem to przeglądać.

 • sansa

  Oceniono 77 razy 57

  Wywlekanie najintymniejszych szczegółów z życia ludzi, i umieszczanie ich w tym samym worku, co czyjeś silikonowe cycki implanty w tyłkach, jest po prostu niesmaczne. Ale nie od dziś wiadomo, że pismaki nie mają wyczucia.

 • laska3

  Oceniono 62 razy 42

  Po przeczytaniu pierwszego "newsa" odechciało mi się zapoznawać z następnymi. Informowanie o sprawach innych ludzi powinno mieć jednak granice, a plotek je przekroczył. Słaba to bardzo.

 • chimera03

  Oceniono 42 razy 38

  Żołnierz bądź policjant znęcający się nad rodziną, jakie to typowe.

 • blackorange

  Oceniono 44 razy 32

  Autora wciąż trawi wstyd za trawienie za kratki ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane