Najbardziej ŻENUJĄCE okładki z udziałem GWIAZD! O tych zdjęciach chcieliby zapomnieć [CZĘŚĆ 1]

19.12.2009 14:30
Okładki polskich celebrytów sprzed lat. Zobaczcie, czego mogą się wstydzić.
1

Edyta Górniak i Robert Kozyra

Edyta Górniak, Robert Kozyra

Kiedy Edyta Górniak i Robert Kozyra byli parą, chętnie pozowali do wspólnych zdjęć. Po związku zostały jedynie wspomnienia... i okładka, na której para zdecydowanie nie wygląda korzystnie.

2

Krzysztof Ibisz i Anna Zejdler- Ibisz

Krzysztof Ibisz, Anna Ibisz

Krzysztof Ibisz i Anna Zejdler- Ibisz liczyli chyba na klimatyczną sesję. Trzeba przyznać, że nie wyszło to dość dobrze. Miało być chyba poważnie, wyszło raczej śmiesznie. I ten czarny golfik prezentera...

3

Członkowie Ich Troje z ówczesnymi partnerami

Ich Troje

Ich Troje to zespół, który swojego czasu pobijał w Polsce rekordy popularności. W sesji dla "Vivy" członkowie zespołu wystąpili ze swoimi partnerami. Jak wiemy, wiele się od tego czau zmieniło - zarówno ich wygląd, jak i... drugie połówki. Michał Wiśniewski nie jest już z Mandaryną, a narzeczony Justyny Majkowskiej, Błażej Szychowski, spotyka się z ...Dodą. Okładka z 2002 roku jest, powiedzmy sobie szczerze... STRASZNA!

4

Doda

Doda

Dorota Rabczewska ulubienicą nastolatków? Pismo "Cogito", które pomagało przygotować się do matury, na okładce zamieściło zdjęcie ówczesnej wokalistki Virgin. Z pewnością o tej okładce Doda chciałaby zapomnieć. Od tamtego czasu wokalistka zmieniła styl (na szczęście) ze zbuntowanej nastolatki na kontrowersyjną seksbombę.

5

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek

To miała być ostra sesja zdecydowanej i dojrzałej kobiety. Wyszło nieco mrocznie i, co gorsza, zabawnie. Czytelnicy pisma chyba nie zrozumieli inwencji stylistów. Zamiast zachwytu, była ostra krytyka. W internecie szeroko komentowany był również rozpięty rozporek w spodniach. Znana z idealnego, ciepłego wizerunku aktorka z pewnością chciałaby wymazać tę okładkę z pamięci.

Katarzyna Cichopek

6

Kora

O zdjęciach Kory w "Playboyu" chyba wszyscy zdążyli zapomnieć. My jednak przypominamy ostrą stylizację piosenkarki. Ciekawe, czy wciąż jest dumna z tej okładki...

7

Cezary Pazura i Weronika Marczuk

cezary pazura

Rodzina w komplecie i do tego z wiernym pupilem! Cezary Pazura, jego córka Anastazja oraz była żona Weronika Marczuk przypominają na okładce typową polską rodzinę. Blask gwiazd nie poraża, ale zmiany wizerunku są naprawdę zaskakujące.

Komentarze (30)
Najbardziej ŻENUJĄCE okładki z udziałem GWIAZD! O tych zdjęciach chcieliby zapomnieć [CZĘŚĆ 1]
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • hardkorek

  Oceniono 76 razy 72

  Poza tragicznym ubiorem Kory na okładce nie widzę tu jakiś żenujących zdjęć (pomijając w ogolę ocenę pism kolorowych). Bo czego niby te osoby mają się wstydzić? Że z kimś były? Że tworzyły małżeństwa? Jeśli już to powinno być im przykro że ich małżeństwa się rozpadły.. Czy może mają się wstydzić że kilka lat temu była nieco inna moda? Czego ma się wstydzić Doda? Że wyglądała na fajną normalną dziewczynę? Że nie miała jeszcze nadmuchanych piersi i stylizacji jak luksusowa dziewczyna do towarzystwa?

 • dorisq

  Oceniono 49 razy 45

  To tak jakby wyciągnąć zdjęcia z dzieciństwa czy też młodości ludzi urodzonych przed 2000r. Przecież tak się kiedyś noszono, prawie wszystkie okładki plotek mógłby uznać za żenujące, bo przecież kogo to obchodzi, że czasy się zmieniają i to co kiedyś było na topie nam wydaje się kompletną tandetą. NORMALNI ludzi z takich zdjęć się śmieją, a nie wstydzą się ich.

 • kokonono

  Oceniono 36 razy 34

  Jestem zaskoczona tylko korą. Okładka robi wrażenie

  Tak to nie dziwię się, bo każdy z nas z perspektywy czasu wygladał kiedyś głupio. Była inna moda, inne fryzury, nie było photoshopa. Ja jak patrze na swoje zdjęcia z podstawówki to sikam ze śmiechu ze swojego wyglądu i koleżanek.
  Nie nazwała bym tych okładek żenadą, bo to obraźliwe - po prostu powrót do przeszłości

 • anka1983

  Oceniono 25 razy 21

  Teraz to wiocha,ale 5,10,15 lat temu był inny styl i na tamte czasy było to ładne.

 • gospel23

  Oceniono 29 razy 19

  Okłądka z Dodą jest ok.
  Ładnie wyszła .
  Jeśli chodzi o ubiór , no to taka była moda kiedyś . Nie rozumiem , naprawdę.

 • karoooo4

  Oceniono 18 razy 18

  Te okladki sa po prostu stare. W tamtych czasach to byl przeciez hit!

 • mika17

  Oceniono 18 razy 14

  Dla mnie poza topielica Cichopek jedyna zanujaca rzecza jest to cale "ach jak my strasznie sie kochamy", a za pol roku rozwod.

 • gagula

  Oceniono 26 razy 12

  najbardziej żenująca moim zdaniem jest okładka z Korą :)

 • marta1908

  Oceniono 15 razy 11

  doda na okładce cogito buahahaha! kto to wymyślił?! dziewczyna, która wypowiada się jak świnka morska po lekach promuje pismo na niezłym poziomie, w którym były artykuły przydatne nawet dla polonistów. buahaha.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX