Oni byli kiedyś razem - cz. 5

Dziś mało kto o tym pamięta, ale te gwiazdy naprawdę były kiedyś razem! Zapoznajcie się z kolejną odsłoną romansów w polskim show-biznesie.

Weronika Rosati i Mariusz Max Kolonko

Weronika Rosati , Mariusz Max Kolonko

Rozstali się w kwietniu 2006 roku, parą byli niecały rok. Nie przeszkadzała im duża różnica wieku - Rosati miała wtedy 21 lat, a Kolonko 42. Często pojawiali się na oficjalnych imprezach. Udzielili też wywiadu dla "Gali".

Weronika świetnie tańczy. To w związkach ważne. Poczucie rytmu, bo rytm i muzyka są w każdym. Myślę, że w życiu tak naprawdę jesteśmy nutami. Ja czasy zabaw i szaleństw na parkietach mam już za sobą. Więc czasem, jak pomylę kroki, łapię Weronikę wpół, podnoszę jak piórko i znów się wszystko wyrównuje - mówił o swojej byłej partnerce Kolonko.

Miłość jednak nie przetrwała.

Ilona Ostrowska i Tomasz Karolak

 Ilona Ostrowska i Tomasz Karolak

Okazuje się, że aktorzy byli parą w latach 90. Niestety, studiowali wtedy w różnych miastach - Karolak na PWST w Krakowie, a Ostrowska we Wrocławiu. Podobno bardzo się wtedy kochali, ale z powodu dzielącej ich odległości i braku wspólnych chwil związek nie przetrwał. Nadal się jednak przyjaźnią. Tomasz Karolak miał wspierać dawną ukochaną po jej rozstaniu z reżyserem Jackiem Borcuchem.

Reni Jusis i Maciej Zieliński

Reni Jusis , Maciej Zieli?ski

Zanim Reni Jusis znalazła szczęście u boku Tomka Makowieckiego, z którym ma dwoje dzieci, spotykała się z Maciejem Zielińskim - pracownikiem marketingu Radia Eska. Byli ze sobą kilka lat, planowali nawet ślub. Ale, jak wiadomo, do niego nie doszło. Rozstali się w 2007 roku.

Olaf Lubaszenko i Katarzyna Groniec

NZ. Janusz Jozefowicz, Katarzyna Groniec z corka, Olaf Lubaszenko  20-lecie Metra, spektakl jubileuszowy, Teatr Dramatyczny, 30.01.2011, Wa-wa,  Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUM

Poznali się dzięki musicalowi "Metro" Janusza Józefowicza. Zakochali się w sobie, wzięli ślub, ale po kilku latach sielanka się skończyła. Para ma 18-letnią córkę Mariannę i żyje w przyjaźni.

Joanna Liszowska i Tadeusz Głażewski

Joanna Liszowska, Błażej Głażewski

Joanna Liszowska była związana z Tadeuszem Głażewskim, którego poznała w 2004 roku, po rozstaniu z aktorem Robertem Rozmusem. Nowy ukochany oświadczył się już po miesiącu znajomości, wtedy też zamieszkali razem. Do ślubu nigdy nie doszło, miłość nie przetrwała. Para rozstała się w 2008 roku. O swoim rozstaniu tak powiedziała w wywiadzie dla "Vivy!":

Może służy mi wolność. Czuję, że mam skrzydła, odzyskałam poczucie własnej wartości i kobiecości. Ostatnio zrozumiałam, że prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym, jak zaczyna, ale jak kończy.

Edyta Herbuś i Tomasz Barański

lans gwiazd

Oboje pochodzą z Kielc. Ich miłość zaczęła się od tańca. Byli parą na parkiecie i zostali parą w życiu. Ale tylko na kilka lat. Do tej pory się przyjaźnią.

Justyna Steczkowska i Hubert Zduniak

Piosenkarka i aktor spotykali się kilka lat. Do czasu... Zduniak poznał w teatrze Dominikę Ostałowską i rzucił dla niej Steczkowską.

Grażyna Trela i Stanisław Soyka

Stanislaw Sojka (Soyka), Grazyna Trela fot.Radek Nawrocki/Forum

Dla aktorki, piosenkarki i scenarzystki Grażyny Treli muzyk zostawił swoją rodzinę. W 1994 roku wydał album pt. "Radical Graża" - na cześć ukochanej. Sam tak opisał ten związek:

Ta miłość spowodowała niewyobrażalne turbulencje w moim życiu rodzinnym. Odszedłem od żony i synów. Ale dzięki temu dostałem bolesną naukę. Po tym związku wiem: nie ma miłości bez dialogu. Hamowanie złości, "kiszenie" żalu to droga do katastrofy. Żyłem w wiecznym poczuciu winy, wiecznie byłem "nie taki". Wystarczyło, że na koncercie ktoś krzyknął: Kocham cię, Stachu. Miałem tydzień z głowy, więc kłamałem, ściemniałem. Narozrabiałem, choć nie było warto - powiedział w wywiadzie dla "Twojego Stylu".
Więcej o:
Komentarze (5)
Oni byli kiedyś razem - cz. 5
Zaloguj się
 • atr8

  Oceniono 38 razy 32

  Oni byli razem i już zapomnieli. Ale Plotek nie zapomina nigdy. Będzie to wywlekał do us..nej śmierci.

 • dealer

  Oceniono 23 razy 3

  Dlaczego nie ma par homoseksualnych? Przecież to dyskryminacja!

 • noeemi

  Oceniono 5 razy -1

  princeski, z baskinką, rozkloszowane, ołówkowe twojesukienki.pl

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX