Pół żartem, pół serio: O czym myślą gwiazdy, kiedy siedzą obok siebie? Oto nasze domysły [TOP 7]

Czasami polskie gwiazdy robią naprawdę dziwne miny do zdjęć. Zebraliśmy dla Was 7 najzabawniejszych zdjęć naszych celebrytów i postanowiliśmy pobawić się w czytanie w myślach. Jak sądzicie - trafiliśmy z naszymi przypuszczeniami?

Aleksandra Kisio i Joanna Przetakiewicz

Kisio Aleksandra Ola, Przetakiewicz Joanna

Nie od dziś wiadomo, że gwiazdy uwielbiają wzbudzać podziw wszystkich zgromadzonych. Jednak kiedy obok siebie siadają dwie piękne kobiety, nietrudno się domyślić, że będą o siebie zazdrosne. W końcu "królowa może być tylko jedna". Miny Joanny Przetakiewicz i Aleksandry Kisio, które ramię w ramię oglądały pokaz marki "Kaleidoscope", mogą sugerować, że panie nie pałają do siebie zbyt dużą sympatią...

Maja Sablewska i Marina Łuczenko

Marina Łuczenko, Maja Sablewska

To przypadek naprawdę ekstremalny. Organizatorzy imprezy nie mają chyba za grosz rozeznania w polskim show-biznesie, skoro zdecydowali się posadzić obok siebie skłócone ze sobą Maję Sablewską i Marinę Łuczenko. Paniom udało się oczywiście nie zamienić ze sobą ani słowa i udawać obojętne w stosunku do niechcianego sąsiedztwa, jednak ich miny mówiły same za siebie :)

Kasia Cerekwicka, Agnieszka Popielewicz, Edyta Herbuś

Kasia Cerekwicka, Agnieszka Popielewicz, Edyta Herbuś

Niełatwo konkurować z takimi pięknościami, jak Agnieszka Popielewicz i Edyta Herbuś. Na jednej z imprez celebrytki bawiły się w towarzystwie Kasi Cerekwickiej. Ciekawe, czy nasze przypuszczenia co do myśli piosenkarki, okazały się trafione :)

Olivier Janiak, Karolina Malinowska, Robert Kupisz

20.04.2012 Lodz ul. Tymienieckiego. VI edycja Fashionphilosophy fashion Week Poland . Pokazy Designers Avenue. Nz: Olivier Janiak , Karolina Malinowska , Robert Kupisz MICHAL TULINSKI/FORUM

Jeżeli myślicie, że najpiękniejsi Polacy nie mają powodów do zmartwień, to grubo się mylicie. Oczywiście, jeżeli Olivier Janiak rzeczywiście myślał to, co wywnioskowaliśmy z jego miny. Na Fashion Weeku w Łodzi prezenter TVN pojawił się w towarzystwie żony Karoliny Malinowskiej. Niestety, ta świetnie bawiła się w towarzystwie Roberta Kupisza, zaniedbując nieco swojego przystojnego partnera.

Magdalena Schejbal i Sławomir Zięba- Drzymalski

20.04.2012 Lodz ul. Tymienieckiego. VI edycja Fashionphilosophy fashion Week Poland . Pokazy Designers Avenue.  Nz: Magda Schejbal z partnerem Slawomir Zieba Drzymalski MICHAL TULINSKI/FORUM

Wspólne wyjścia partnerów na pokazy mody mogą być ryzykowne. W końcu po wybiegu paradują najpiękniejsze kobiety, najczęściej - skąpo ubrane.

Aleksandra Kwaśniewska, Maciej Zień i Dominika Kulczyk-Lubomirska

Warszawa, 25.04.2012. Pokaz najnowszej kolekcji Maciej Zien "Kalejdoscope" Jesien-Zima 2012. FOT. Krzysztof Jarosz/FORUM

Są takie imprezy, na których po prostu wypada się pojawić. A w jeszcze większym bon-tonie jest pozowanie z gwiazdami wieczoru. Na pokazie Macieja Zienia Aleksandra Kwaśniewska wyglądała na niezbyt szczęśliwą z tego powodu. Jej mina zdawała się mówić: "Kiedy to się wreszcie skończy?!". Czyżby nie przepadała za wspólnymi fotkami?

Ewa Szabatin i RafałMaserak

NZ. Ewa Szabatin, Rafal Maserak  Wybory Miss Warszawy 2012 i Miss Warszawy Nastolatek 2012 w ramach konkursu Miss Polski 2012, 23.04.2012, Wa-wa, Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUM

Jedna kandydatka na miss, a tyle opinii na jej temat... Rafał Maserak i Ewa Szabatin byli jurorami w czasie ostatnich wyborów Miss Warszawy. Wprawdzie teksty w dymkach to jedynie nasze domysły, jednak patrząc na ich miny, jesteśmy prawie pewni, że ich myśli mogły wyglądać właśnie tak :)

Więcej o:
Komentarze (29)
Pół żartem, pół serio: O czym myślą gwiazdy, kiedy siedzą obok siebie? Oto nasze domysły [TOP 7]
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • babazbroda

  Oceniono 21 razy 13

  A o czym myślą dziennikarzełki plotka?"Czemu ja nie chodziłem na polski w gimnazjum,czemu?"

 • wasza_mama

  Oceniono 16 razy 10

  WYSTARCZY ZE PIERWSZE PRZECZYTALEM. DALEJ NIE KLIKAM - DEBILNE

 • blackout2

  Oceniono 14 razy 10

  sama się dziwie, że tu wchodzę i czytam te bzdury, które płodzi 'loża szyderców' o IQ kleszcza...

 • modefin

  Oceniono 11 razy 9

  Bardziej sie ubawilam komentarzami sansy i cosmy niz tymi na zdjeciach

 • gagula

  Oceniono 10 razy 8

  ee cienkie ...

 • sansa

  Oceniono 12 razy 8

  Och, jakie to komiczne wszystko. Jakie dowcipuszki przezabawne! No naprawdę, świetnie się bawimy czytając to, no do rozpuku po prostu, do rozpuku.

 • cosma

  Oceniono 10 razy 6

  To już lepiej, dajcie gołe du............py !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX