Poprowadziła program na żywo w bikini! Robi furorę w USA

Maria Menounos jest gwiazdą amerykańskiej telewizji. Ma greckie korzenie. Występuje w najnowszej edycji 'Tańca z gwiazdami' i wielu typuje ją na zwyciężczynię. Poznaj prezenterkę, którą uwielbiają Amerykanie!
maria menounos maria menounos fot. Shape

Amerykanka i Greczynka

Maria Menounos ma 31 lat. Urodziła się w Stanach Zjednoczonych, ale jej rodzice są greckimi imigrantami. Dzięki temu Maria mówi biegle w dwóch językach.

maria menounos

Piękna Maria jest dziennikarką, aktorką i prezenterką telewizyjną. Okazjonalnie bierze także udział... w zawodach wrestlingowych.

maria menounos maria menounos fot. Allure

Konkursy piękności

Początki Marii nie były łatwe. Od 13. do 16. roku życia pracowała w kawiarni, aby zarobić na swoje utrzymanie. Równolegle chodziła do szkoły.

maria menounos

Przełomem w karierze Greczynki była decyzja o startach w konkursach piękności w 1995 roku. Już rok później Menounos zajęła pierwsze miejsce w konkursie na nastoletnią miss stanu Massachusetts.

maria menounos maria menounos fot. WWE

Staż w telewizji

Równolegle z karierą modelki Maria kontynuowała naukę w college'u. Na ostatnim roku, dzięki dobrym ocenom i rozpoznawalności z konkursu miss, Menounos dostała się na staż do Channel One News. Po jego zakończeniu została zatrudniona w firmie. Praca nie była łatwa - Maria jako wysłanniczka programu relacjonowała między innymi trzęsienie ziemi w Salwadorze w 2001 roku.

maria menounos

Rok później reporterka przeniosła się do innej stacji, Entertainment Tonight, dla której relacjonowała wydarzenia kulturalne z udziałem gwiazd. Jak łatwo się domyślić, szybko stała się jedną z nich.

maria menounos maria menounos fot. Forum

Filmy i seriale

Udział w rozrywkowym programie zapewnił Marii dużą popularność, która zaowocowała angażem do seriali. Menounos wystąpiła też w kilku filmach, najczęściej w rolach drugoplanowych.

maria menounos

maria menounos maria menounos fot. ABC

Udział w "Tańcu z gwiazdami"

Maria Menounos otrzymała zaproszenie do czternastej edycji amerykańskiego "Tańca z gwiazdami". Jak zapewniała przed programem, występy na parkiecie są dla niej zupełną nowością.

Nigdy wcześniej nie wzięłam udziału w żadnej lekcji tańca! - wyznała w telewizji ABC. - Nie jestem tancerką, jestem chłopczycą!

Prawdę mówiąc ciężko w to uwierzyć patrząc na jej zdjęcia.

maria menounos

W parze z Derekiem Houghem Maria świetnie radzi sobie w programie. Oboje są typowani na zwycięzców edycji, a media nie ustają w plotkowaniu o ich romansie.

maria menounos maria menounos fot. Stuff Magazine

Zapaśniczka

Taniec nie jest jedynym sportem uprawianym przez Marię. Ciekawym epizodem w jej życiu jest udział w zawodach wrestlingowych. Menounos na zapaśniczym ringu też daje z siebie wszystko. Walki, mimo że pozorowane i reżyserowane, zapewniają publiczności masę rozrywki. Chociaż większość ludzi przychodzi na zawody bardziej po to, żeby popatrzeć na Marię w nietypowej dla siebie roli.

maria menounos

maria menounos maria menounos fot. Youtube

W bikini w centrum miasta...

Jeszcze głośniej o prezenterce zrobiło się, gdy w lutym tego roku przed finałem Super Bowl, którego miała być współprowadzącą, zapowiedziała, że jeśli jej ulubiona drużyna nie zwycięży w meczu, poprowadzi program... w bikini. New England Patriots, których zagorzałą fanką jest Maria, przegrali finał. Greczynka dotrzymała obietnicy. Na samym środku nowojorskiego Time Square pojawiła się w białym szlafroku. Po chwili, zgodnie z obietnicą, zrzuciła go z siebie.

Pozostaje mieć nadzieję, że piękna prezenterka nie zmarzła za bardzo i nie przeziębiła się... W końcu paradowała w skąpym stroju w samym środku zimy.

Więcej o:
Komentarze (10)
Poprowadziła program na żywo w bikini! Robi furorę w USA
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ben_oni

  Oceniono 23 razy 15

  Czy wy każdą w miarę ładną kobietę w bikini od razu musicie nazywać piękną i pokazywać jak jakąś nową BB? Sorry, ale na plaży w Pobierowie w sezonie to takich na pęczki.

 • zagraniczny

  Oceniono 11 razy 3

  ciekawe dlaczego zadnej polce nie udalo sie zrobic kariery za oceanem .
  w europie zreszta tez .
  to znaczy zadnych aktorek nie mamy , zadnych piosenkarek.
  nawet podrzednej celebrytki z polski nie ma .
  co z wami nie tak , polki ???

 • hristoforos

  Oceniono 3 razy 3

  Tην αγαπώ

 • fo

  Oceniono 4 razy 2

  ...nie ze poprowadzi w jakiejs tam bikini tylko w bikini w barwach Giants, ktorzy spotkali sie z Nowa Anglia w finale (i wygrali, choc mieli duzo mniejsze szanse)

  btw shame on her for supporting Pats...

 • jawiem

  Oceniono 3 razy 1

  Jvdeyhhcd mbft bgr hu gfunvf nfdhhvd

 • czarunia

  Oceniono 12 razy -4

  nic specjalnego

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX