Czerwone Kapturki, Wróżki i Myszki, czyli bajkowe postaci w polskim show-biznesie

Polskie gwiazdy prosto z bajki. Zobaczcie, z czym nam się skojarzyły ich stylizacje!

Wróżka: Magda Gessler

Gessler Magdalena Magda

Magda Gessler przez wielu fanów jest nazywana dobrą wróżką gastronomi. Trudno się dziwić. W programie "Kuchenne Rewolucje" niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki rozwiązuje wszystkie problemy restauracji i ludzi, z którymi ma do czynienia. Jest również uwielbiana przez znanych znajomych, którzy nie mogą oprzeć się jej urokowi osobistemu. Rozwiane loki, zwiewne kreacje i optymistyczny uśmiech na twarzy sprawił, że Magda Gessler znalazła się w naszym rankingu gwiazd prosto z bajki. Czary mary!

Królowa: Doda

Doda Rabczewska Dorota

Nie zastanawialiśmy się długo kto jest niekwestionowaną królową w polskim show-biznesie. Doda na każdym kroku podkreśla, że to ona jest tą najważniejszą. Nawet na imprezy przyjeżdża... karocą. Ulubione powiedzenie piosenkarki? "Królowa jest tylko jedna". Brakuje tylko berła. Tron już miała, zasiadając w jury programu " Gwiazdy tańczą na lodzie".

Czerwony Kapturek: Małgorzata Potocka

Potocka Malgorzata

Co tu dużo mówić. Małgorzata Potocka jest prawdziwym Czerwonym Kapturkiem polskiego show-biznesu. Gwiazda znana z modowych wpadek uwielbia czerwony kolor do tego stopnia, że potrafi założyć wszystko w tym kolorze. Czapka, okulary, bluzka... Tylko koszyczka jej brakuje. No i wilka, który by ją zjadł!

Potocka Malgorzata

Macocha z Kopciuszka z córkami: Marta, Wiktoria i Weronika Grycan

Grycan Marta corka rodzina

Marta Grycan z córkami pojawiły się w polskim show-biznesie znienacka, eksponując swoje obfite kształty. Pojawiając się na premierze singla Dody "XXX" z jej nowej płyty zaprezentowały się w stylizacji rodem z bajki o Kopciuszku. Patrząc na zdjęcie pań Grycan w czarnych kreacjach, trudno nie zauważyć podobieństwa do Macochy i jej córek. Też widzicie to podobieństwo?

Książę: Krystian Wieczorek

Wieczorek Krystian

Miliony kobiet karmionych iluzją idealnej miłości marzy o swoim księciu z bajki. Ulubieniec portalu Plotek.pl Krystian Wieczorek spełnia wszystkie wymagania, by stwierdzić, że to on dzierży w dłoni tę rolę w polskim show-biznesie. Przystojny, smukły i z anielskim uśmiechem... Tylko białego rumaka mu brakuje.

Esmeralda: Kayah

Kayah

Niesamowicie zdolna polska wokalistka przez wielu złośliwców nazywana jest czarownicą. My jednak zauważamy jej podobieństwo do innej kultowej bajkowej postaci. Ciemne włosy, ostre rysy i dopracowane stylizacje utwierdzają nas w przekonaniu, że Kayah to Esmeralda rodem z "Dzwonnika z Notre Dame".

Mała Mi: Monika Brodka

Monika Brodka to prawdziwa Mała Mi z Muminków! Na premierze najnowszej kolekcji Marni dla H&M pojawiła się w stylizacji do bólu przypominającej kultową bajkową bohaterkę. Patrząc na charakterystyczny kok na środku głowy i przebiegłą mimikę wokalistki poczuliśmy się jak w kolejnym odcinku fińskiej kreskówki. Trzeba przyznać, że ikona mody ma niesamowite poczucie humoru!

Myszka Mickey: Pati Sokół

NZ. Pati Sokol  Premiera sztuki Sex Guru w rez. Gabriela Gietzky'ego, Teatr Palladium, Wa-wa, 28.03.2012, Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUM

Nowa dziewczyna Nergala na jednej z imprez pojawiła się w specyficznej stylizacji. Czarny płaszcz z kolorowymi elementami i dziwna opaska sprawiły, że można zauważyć podobieństwo Pati Sokół do... Myszki Mickey. Szczególnie dwa pompony na głowie przypominające uszy, zaważyły o umieszczeniu jej w tym rankingu. Podobna?

Shrek: Tomasz Karolak

tomasz karolak

Pamiętacie sympatycznego Shreka? W polskim show-biznesie też go nie zabrakło. Tomasz Karolak bardzo przypomina nam zielonego Ogra, ulubieńca nie tylko dzieci dzieci ale i dorosłych. Nawet mimikę i ruchy mają podobne!

Cruella De Mon: Kora

Charakterystyczna polska wokalistka, jurorka programu " Must Be The Music. Tylko Muzyka" jest bardzo podobna do... Cruelli De Mon z kultowej bajki "101 dalmatyńczyków". Zamiast psa z plamkami wybrała Ramonkę, ślicznego bolończyka, który był przez chwilę najpopularniejszym psem w Polsce. Demoniczny zły charakter bajkowej bohaterki na szczęście nijak ma się do sposobu bycia Kory. Ufff!

Więcej o:
Komentarze (16)
Czerwone Kapturki, Wróżki i Myszki, czyli bajkowe postaci w polskim show-biznesie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • herrporcupine

  Oceniono 9 razy 7

  Były sobie świnki trzy, tralala, tralala...

 • jessamine

  Oceniono 9 razy 5

  A kim,przepraszam uprzejmie,jest stworzenie pt.Pati Sokół? Domniemaną laską Nergala? Panienką,która na castingu do jednego z programów zgwałciła piosenkę Kate Bush podlizując się wcześniej nieznośnie jurorowi? Hm...Mało potrzeba,żeby wg.Plotka być częścią polskiego show biznesu...

 • b23

  Oceniono 10 razy 4

  Doda wyglada jak tania prostytutka.

 • dado

  Oceniono 8 razy 4

  Wytłumaczcie mi po co lansuje się takie obleśne postaci z bajek i rzeczywistości jak: Grycanki, Potocka czy Karolak. Mega obciach!

 • nully

  Oceniono 3 razy 3

  O ludzie, co za idiotyzmy!!!

 • noltee

  Oceniono 9 razy 3

  Bajkową postać najbardziej przypomina geSSler. Z tym że nie wróżkę a wiedźmę.

 • gagula

  Oceniono 4 razy 2

  mała Mi , myszka i Cruella są genialne !

 • aneczka12383

  Oceniono 3 razy 1

  Cruella 
  KORA rządzi I najbardziej przypomina bajkową postać

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX