Dzisiaj urodziny obchodzą Pietrucha i Kazadi! Co jeszcze je łączy?

Jak zaczynały dwie piękne gwiazdy?
Julia Pietrucha. Julia Pietrucha. FORUM/Krzysztof Jarosz

Piękne i utalentowane

Dzisiaj swoje 24 urodziny obchodzi Patrycja Kazadi. Tego dnia świętuje także rok młodsza Julia Pietrucha. Obie zaczynały swoją karierę od epizodów w serialach, a teraz są najpopularniejszymi gwiazdami młodego pokolenia. Plotek.pl życzy im wszystkiego najlepszego!

Kazadi Patrycja

Patrycja Kazadi. Patrycja Kazadi. FORUM/Krzysztof Jarosz

Początki kariery Patrycji

Patrycja swoją karierę aktorską zaczęła od serialu "Daleko od noszy". Później grała w takich serialach jak "Egzamin z życia", "Londyńczycy" i "Licencja na wychowanie". Bardziej spełnia się jednak jako piosenkarka. Fani hip-hopu kojarzą ją z 2004 roku zer współpracy z grupą Flexxip.

 

Gwiazda była wtedy znana jako Trish. To jej piękny głos zachęcił producentów programu "Jak oni śpiewają" do uwzględnienia jej w show.

Julia Pietrucha. Julia Pietrucha. FORUM/Krzysztof Jarosz

Jak zaczynała Julia

Epizody w "Kasi i Tomku" oraz w "Na Wspólnej" nie przyniosły jej sławy, jednak przełom nastąpił po filmie "Jutro idziemy do kina" Michała Kwiecińskiego. Film który jest emitowany na antenie telewizyjnej jedynki co roku z okazji rocznicy wybuchu II Wojny Światowej zrobił z niej prawdziwą gwiazdę! Julia doskonale zagrała tam nieśmiałą i biedną Zosię.

Ta rola prawdopodobnie doprowadziła ją do głównej roli w serialu "Blondynka". Sympatyczna pani weterynarz podbiła serca Polaków. Do tego stopnia, że producenci zostali zmuszeni do stworzenia kolejnych serii tasiemca!

Patrycja Kazadi. Patrycja Kazadi. Kapif

Gwiazda jest coraz popularniejsza!

Patrycja została prowadzącą programu "You Can Dance" i trzeba przyznać, że doskonale sprawdza się w tej roli. Ostatnio największy rozgłos dała jej współpraca z francuskim wykonawcą Mattem Pokorą. Singiel "Wanna Feel You Now" jest hitem!

Kazadi Patrycja

Artystka zawsze była bardzo seksowna. Teraz, kiedy można powiedzieć, że jest kobietą a nie nastolatką stała się wzorem do naśladowania dla wielu młodych dziewczyn! Jej styl jest młodzieżowy i elegancki jednocześnie.

Julia Pietrucha. Julia Pietrucha. screen

Długonoga blondynka

Julia gra teraz w serialu "Galeria", jako Anita. Jednak nie poprzestaje na serialach. Na planie filmu "Styria" poznała swojego partnera - wąsatego Iana. Tworzą świetną i stylową parę. Aktorka wiąże z nim przyszłość. Planują wspólne podróże, a na imprezach są nierozłączni!

julia pietrucha

Kariera obu pań rozwija się w zawrotnym tempie. Są piękne i utalentowane, czy potrzeba czegoś więcej aby odnieść sukces?

Więcej o:
Komentarze (17)
Dzisiaj urodziny obchodzą Pietrucha i Kazadi! Co jeszcze je łączy?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • karolina121212

  Oceniono 14 razy 14

  Plotku-co za polszczyzna,szkola prof.Miodka zapewne."Dzisiaj urodziny obchodza Pietruchy...."To ile tych pietruch (liczba mnoga) jest?

 • m4rc1n31

  Oceniono 14 razy 12

  Ja im życzę żeby znalazły sobie jakieś inne zajęcie i przestały występować.

 • ladyzgaga

  Oceniono 16 razy 10

  Mnie bardziej od urodzin Kazadi interesuje to, co na dworze, czyli +20*C i Słońce;)

 • selmine

  Oceniono 9 razy 9

  Łączy je niefajny typ urody (chociaż Kazadi jest po prostu nijaka, a Pietrucha wręcz brzydka), brak specjalnych umiejętności w tym, co się robi (Kazadi okropny głos, Pietrucha kiepska gra aktorska). Obie mają też jakiś taki infantylny styl bycia, chociaż mimo wszystko Kazadi jest raczej miłą osobą, a Pietrucha prymitywną chamką.

 • moris

  Oceniono 9 razy 9

  A z której strony one są piękne? Albo utalentowane? Bo jakoś niedowidzę, a wzrok mam dobry.
  No i nagłówek byście poprawili. Bo wam skrót myślowy coś nie wyszedł.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 9 razy 9

  Łączy je wiele rzeczy: ani piękne, ani utalentowane, celebrytki z otwarć salonów podrzędnego obuwia. Coś jeszcze?

 • weronkasoffia

  Oceniono 8 razy 8

  PIĘKNE? PSZESADA,UTALENTOWANE?

 • gagula

  Oceniono 11 razy 7

  nie lubię Kazadi - wielka gwiazda ! ale wypada - 100 lat !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX