Oni mają dzieci w wieku swoich partnerów!

Starsi mężczyźni, ich młode partnerki i ich dorosłe dzieci.
Edyta Herbuś. Edyta Herbuś. KAPIF.PL/KAPIF

Mariusz Treliński

Związek reżysera Mariusz Trelińskiego z tancerką Edytą Herbuś trwa już około dwóch lat. Para stała się obiektem wielu plotek, głównie za sprawą różnicy wieku która ich dzieli. Treliński jest starszy od Edyty o 19 lat. Gwiazda występująca w serialu "Klan" ma bardzo dobry kontakt z Piotrem - mimo że wyglądają prawie jak rówieśnicy dzieli ich aż, lub tylko, 12 lat.

Trelinski Mariusz syn dziecko, Herbus Edyta

Trzeba przyznać, że Edyta bardzo dobrze prezentuje się pośród przystojnego ojca i syna.

Janusz Józefowicz, Natasza Urbańska. Janusz Józefowicz, Natasza Urbańska. FORUM/Krzysztof Jarosz

Janusz Józefowicz

W sierpniu 2008 roku Janusz Józefowicz i jego wieloletnia partnerka Natasza Urbańska wzięli upragniony ślub. Nowa żona reżysera jest tylko o 6 lat starsza od jego córki- Kamili. Absolwentka reżyserii urodziła się w 1983 roku kiedy Natasza była jeszcze dziewczynką.

kamila józefowicz

Ostatnio relacje ojca z córką zacieśniły się za sprawą wspólnego projektu - musicalu "Polita". Myślicie, że Kamila odniesie kiedyś tak samo duży sukces jak jej ojciec?

Kazimierz Marcinkiewicz. Kazimierz Marcinkiewicz. KAPiF

Kazimierz Marcinkiewicz

Kaz i Izabel przez jakiś czas byli ulubieńcami mediów. Były premier a przedtem nauczyciel rozwiódł się ze swoją żoną i poślubił poznaną w Londynie pracownicę banku. Dzielą ich 22 lata i wywołało to burzę w mediach. Najstarszy syn Kazimierza ma 26 lat. Izabela jest zatem starsza od Stanisława Marcinkiewicza zaledwie o 5 lat. Mogłaby być jego starszą siostrą. Pewnie dlatego stosunki byłego polityka i jego syna są raczej oziębłe. Na studiach Stanisław wyprowadził się od ojca, bo nie mógł znieść jego młodej partnerki.

Krzysztof Kiersznowski. Krzysztof Kiersznowski. Forum Gwiazd

Krzysztof Kiersznowski

Aktor jest po rozwodzie. Jego była żona jest Francuzką. Kiersznowski ma z nią dwoje dorosłych dzieci: 34-letniego syna Maksymiliana i 28-letnią córkę Katarzynę. Z kolei nowa partnerka aktora ma 29 lat. Mogłaby więc śmiało być jego córką. Tym bardziej, że łączy ją z o rok młodszą Katarzyną również imię.

Kiersznowski Krzysztof partnerka

Cezary Pazura. Cezary Pazura. FORUM/Krzysztof Jarosz

Cezary Pazura

Cezary był żonaty trzykrotnie. Z pierwszą żoną, Żanetą, ma córkę Anastazję, która urodziła się w 1990 roku. Bardzo przyjaźniła się z kolejną wybranką Pazury, Weroniką Marczuk. W maju 2009 roku poślubił poznaną w pociągu Edytę Zając. Córka Pazury ma aktualnie 22 lata, Edyta jest od niej starsza o rok.

 Cezary Pazura c?rka Anastazja Nastka

Andrzej Grabowski, Anita Kruszewska. Andrzej Grabowski, Anita Kruszewska. Kapif

Andrzej Grabowski

Aktor w 2009 roku stanął po raz drugi na ślubnym kobiercu. Jego nowa żona, Anita Kruszewska, ma 41 lat i śmiało mogłaby być córką 60-letniego Grabowskiego. W końcu Zuzanna Grabowska jest od nowej żony ojca młodsza tylko o 11 lat.

Grabowska Zuzanna corka, Grabowski Andrzej

Kamila i Andrzej Łapiccy. Kamila i Andrzej Łapiccy. Fot. KAPIF

Andrzej Łapicki

Ta para przebiła wszystkich. Żona Andrzeja Łapickiego, Kamila Mścichowska, jest młodsza nie tylko od jego córki, Zuzanny Łapickiej...

Olbrychska Lapicka Zuzanna

Wnuczka aktora, Weronika Łapicka, jest starsza od swojej "przyszywanej babci" o 2 lata. Jakiejkolwiek innej parze ciężko będzie wyrównać ten wynik.

Włodzimierz Matuszak, Karolina Nolbrzak. Włodzimierz Matuszak, Karolina Nolbrzak. Kapif

Włodzimierz Matuszak

Znany przede wszystkim z roli proboszcza Antoniego w serialu "Plebania" aktor stracił głowę dla koleżanki po fachu, Karoliny Nolbrzak. Pikanterii całej sprawie dodają dwie rzeczy. Po pierwsze Matuszak jest wciąż w związku małżeńskim (jego żona mieszka na stałe w Niemczech), po drugie - nowa partnerka aktora jest od niego młodsza o 34 lata! Tym samym między partnerką a córką Matuszaka, Dagmarą, różnica wieku wynosi zaledwie 8 lat.

 Karolina Nolbrzak, Włodzimierz Matuszak

Więcej o:
Komentarze (34)
Oni mają dzieci w wieku swoich partnerów!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • sensacja

  Oceniono 20 razy 14

  Życie intymne 20 - letniej kobiety z mężczyzną 40 - 50 letnim musi być ekscytujące. Przynajmniej mają drogie torebki.

 • kobaltow

  Oceniono 14 razy 12

  tez mi wyczyn. Mieć partnera w wieku wnuka, to dopiero COS! ;)

 • hardkor

  Oceniono 13 razy 11

  Wąski mnie zaskoczył.

 • saba20

  Oceniono 19 razy 11

  Nie przesadzajcie,19-20 lat to nie jest aż tak duża różnica wieku! A tak w rzeczywistości,to lepsza jest różnica wieku,niż różnica charakterów !!!

 • darla152

  Oceniono 10 razy 8

  Kasa jest najlepszym wabikiem !

 • noltee

  Oceniono 8 razy 8

  "Są gwiazdy, które mają partnerów w wieku swoich dzieci"

  A czy są partnerzy, którzy mają dzieci w wieku swoich gwiazd? Bo już się trochę w tym gubię...

 • ciulowaty

  Oceniono 22 razy 8

  kiedyś było normalne, że partner jest starszy od partnerki o kilka, kilkanaście lat. i przynajmniej te związki trwały i były udane. a dziś, kobieta chce być w związku TĄ SILNĄ, dlatego nie dość, że bierze sobie równolatka (zakompleksionego/nieśmiałego/lenia, co to ją poznał w szkole albo pracy i nawet nie umie zagadać obcej dziewczyny) to jeszcze najczęściej jakiegoś wypłocha, chudą ciotę, wyglądającego jak dziewczyna. taka moda dzisiaj. a później związek albo się sypie bardzo szybko (i kolejny, a jak) albo któreś jednak z nich dojrzewa i chce bardziej prawdziwego związku, w którym facet jest facetem, a nie synkiem. oczywiście nie mówię, że kobieta ma być popychadłem, robotnicą, czy dodatkiem dla faceta. ale powinna się czuć przy nim BEZPIECZNIE, mieć do niego SZACUNEK (w drugą stronę rzecz jasna też) a nie mieć partnera "synka", zapychacza czasu, albo kolegę od rozrywki. niestety dziewczyny to rozumieją zbyt późno, gdy już wylansowane cioty albo zakompleksione szczury zdążą im zryć psychikę. dwóch trzech takim wystarczy czasami, by dziewczyna była cieniem siebie sprzed lat. z dziewczynki staje się babą, okres dziewczyny i kobiety zbyt krótki jest. a taka medialna nagonka na normalne związki 5-20 lat różnicy uważam za szkodliwą. jasne, jak jest 30+ różnica to już patologia ale to? kto się czepia? zazdrosne dziewczynki tylko, prowadzające się z chłopczykami wyglądającymi jak młodszy brat.... albo młodsza siostra ;/

 • cosma

  Oceniono 18 razy 8

  Poświęciły ,swoje / młode / doo............py - dla kasy / starców / !!!

 • gosiach43

  Oceniono 18 razy 6

  MAM TO GDZIE ,PRZECIEŻ WIADOMO ,ŻE ONE NIE WYBIERAJĄ Z MIŁOŚCI TYLKO DLA JAKIEGOŚ CELU.WYSTARCZY PRZESLEDZIĆ ICH 'KARIERY" przed tymi związkami ,a teraz kiedy" pospychają" je dowartościowujący się panowie w (powiedzmy w średnim wieku).Przecież na boga tym panom też od życia się coś należy i jesli nie muszą jeszcze korzystać z błękitnych tabletek to czemu nie!Dzieci z pierwszych związków szybciej dostaną spadek (jak któraś swojego dziadzia zajedzie ).Póki co niech myślą ze są kochani i im bardzo potrzebni (o potrzebni to raczej są do wykorzystania protekcji,wizerunku no i oczywiście kasy do póki żyją ha,ha....)taka jest prawda "starsi panowie "I czy kiedyś to pojmiecie ???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX