Skrzynecka i Mucha, Rubik i Przetakiewicz, czyli zaskakujące przyjaźnie w polskim show-biznesie

Czy celebrytki muszą ze sobą rywalizować? Niekoniecznie! W polskim show-biznesie nie brakuje przykładów tego, że znane panie potrafią się ze sobą zaprzyjaźnić. Zobacz, które gwiazdy uwielbiają spędzać ze sobą czas.
Anna Mucha, Katarzyna Skrzynecka. Anna Mucha, Katarzyna Skrzynecka. Mat. prasowe

Anna Mucha i Katarzyna Skrzynecka

Co może łączyć skandalistkę Anię Muchę ze spokojną Katarzyną Skrzynecką? Odpowiedź jest prosta: Serdeczna przyjaźń! A wszystko dzięki ich maleńkim córeczkom...

Zarówno Mucha, jak i Skrzynecka, 23 listopada ubiegłego roku zadebiutowały w rolach mam. Obie urodziły tego dnia zdrowe, piękne córeczki. I od tej pory bardzo się do siebie zbliżyły.

Zdzwoniłyśmy się kilka dni po porodzie i serdecznie sobie pogratulowałyśmy - wspomina początki przyjaźni Skrzynecka.

FOT. RAFAL MIELNIK / AGENCJA GAZETA

Anna Mucha

Od tej pory aktorki dzwonią do siebie codziennie. Wymieniają się macierzyńskimi doświadczeniami i najzwyczajniej w świecie plotkują. Młode mamy poznały już nawet ze sobą swoje pociechy. Być może ich przyjaźń będzie kontynuowana przez kolejne pokolenie?

Magdalena Cielecka i Maja Ostaszewska. Magdalena Cielecka i Maja Ostaszewska. Kapif

Magdalena Cielecka i Maja Ostaszewska

Cielecka od lat uchodzi za jedną z najseksowniejszych i najzdolniejszych aktorek w Polsce. Ostaszewska ma z kolei swoje przysłowiowe 5 minut: Ostatnio została nagrodzona Telekamerą dla najlepszej aktorki. Obie panie poznały się na deskach Teatru Rozmaitości. Od lat łączą je serdeczne relacje.

magdalena cielecka, maja ostaszewska

Aleksandra Kisio, Magdalena Górska. Aleksandra Kisio, Magdalena Górska. Kapif

Aleksandra Kisio i Magdalena Górska

Piękne aktorki poznały się kilka lat temu na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. Od tej pory łączy je serdeczna przyjaźń. Kiedy znana z "Pierwszej miłości" Magdalena Górska spodziewała się dziecka, Ola Kisio ochoczo zaczęła kompletować wyprawkę. Szczęśliwa mama wyznała w jednym z wywiadów:

Nie musimy obsypywać się prezentami ani urządzać czwartkowych obiadów. Nasza przyjaźń nie polega na przedmiotowej symbolice. Ważne jest zupełnie coś innego!

 Aleksandra Kisio Magdalena G?rska

Anja Rubik, Joanna Przetakiewicz. Anja Rubik, Joanna Przetakiewicz. Kapif

Joanna Przetakiewicz i Anja Rubik

Właścicielka domu mody "La Mania" o modzie i nie tylko może porozmawiać ze swoją przyjaciółką, Anją Rubik. To dzięki topmodelce Przetakiewicz poznała słynnego Karla Lagerfelda. Anja również może liczyć na przyjaciółkę - partnerka Jana Kulczyka udostępniła jej kilka razy swój prywatny samolot!

Magda Gessler i Katarzyna Niezgoda. Magda Gessler i Katarzyna Niezgoda. Kapif

Magda Gessler i Katarzyna Niezgoda

Najsłynniejsza restauratorka w Polsce i prezes marki Deni Cler także przeczą zasadzie, że w show-biznesie nie ma miejsca na przyjaźń. Obie panie chętnie spędzają ze sobą czas, a na pokazach mody i innych oficjalnych imprezach zawsze siedzą obok siebie.

Doda, Marta Grycan. Doda, Marta Grycan. fot. KAPIF

Doda i Marta Grycan

To jedna z najbardziej zaskakujących przyjaźni, jakie rozkwitły na stołecznych salonach. Znana ze skandali piosenkarka Doda utrzymuje bliskie relacje z Martą Grycan! Panie nie szczędzą sobie ciepłych słów i miłych gestów. Grycan upiekła nawet Rabczewskiej urodzinowy tort! W jednym z wywiadów właścicielka "Słodkiego Biznesu" powiedziała:

Jest fantastyczną dziewczyną, pracowitą, ambitną. Może być wzorem do naśladowania. Bardzo lubimy ze sobą przebywać, zawsze fajnie nam się rozmawia, a moje córki za nią po prostu przepadają.

Dodą jest też zachwycony mąż Marty, Adam Grycan.

Dorota Szelągowska, Natalia Kukulska. Dorota Szelągowska, Natalia Kukulska. Kapif

Natalia Kukulska i Dorota Szelągowska

Serdeczne stosunki utrzymują też Natalia Kukulska i Dorota Szelągowska. Córka Katarzyny Grocholi i jej partner, Adam Sztaba, należą do grona bliskich przyjaciół piosenkarki. Szelągowska zadedykowała nawet Natalii swoją książkę. W wywiadzie udzielonym magazynowi "Show" Kukulska powiedziała:

Jest w niej kilka słów o nas... Że jesteśmy najlepszą parą, jaka ona zna. Przyjemnie nam się zrobiło.

Podobno przyjaźń obu pań niezbyt podoba się Edycie Górniak- gwiazda spotykała się kiedyś z kompozytorem. Kukulska nic sobie z tego jednak nie robi. Powierzyła nawet ukochanemu przyjaciółki przygotowanie koncertu na cześć ojca, Jarosława Kukulskiego. W "Show" czytamy:

Mój tata bardzo cenił Adama Sztabę i ufam, że Adam w kwestii muzycznej wykaże się dużym smakiem.
Więcej o:
Komentarze (23)
Skrzynecka i Mucha, Rubik i Przetakiewicz, czyli zaskakujące przyjaźnie w polskim show-biznesie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ritsuko

  Oceniono 15 razy 11

  Napisać o Ostaszewskiej "ma z kolei swoje przysłowiowe 5 minut" to jakby strzelić w twarz. Ręce opadają jak się czyta teksty! Poza serialami też jest świat, heloł!!

 • nieobiektywna

  Oceniono 5 razy 5

  Dobrze byłoby, gdyby redaktor zajrzał do słownika j.polskiego i poznał znaczenie słów :"przyjaźń" oraz "piękne".

 • rysiek

  Oceniono 7 razy 5

  99% tych "przyjaźni" to układy, nawet nie koleżaństwo.

 • odchudzacz

  Oceniono 6 razy 4

  M.G. + K.N: Takie trzy jak my dwie zjedza za cztery! :-)

 • vanesaxd

  Oceniono 3 razy 3

  taaa gwiazdy się przyjaźnią ale masakra....

 • jojojo

  Oceniono 7 razy 3

  a co to za raszpla w czerwieni obok Skrzyneckiej?

 • art_102

  Oceniono 2 razy 2

  Nawet słowo "przyjaźń" sie w polskim szoł-biznesie zdewaluowało. Nie mylmy przyjaźni, ze wspólnym celebrytowaniem.
  Co do doboru par, to jest właściwy: intelekt i klasa chętnie się ze sobą łączą, jak Magdalena Cielecka i Maja Ostaszewska, podobnie jak nuworyszowki kicz i prostactwo, jak Rabczewska i Grycanka.
  Co do przyjaźni Przetakiewicz, to niedługo lista nazwisk zacznie przypominać ksiażkę telefoniczną, a facetka dalej sie nie nauczyła, zeby nie kłapać tyle ozorem, bo sie potem tak kompromituje jak z przyjaźnią z księżną Sarą Ferguson, kedy to opowiadała jakie to one nie są psiepsółki, jak spędzają zcas na ploteczkach, kłapała tak do czasu, kiedy wyszło na jaw, ze Sara pobiera krociowe opłaty, za przyzwolenie na takie kłapanie, podobnie jest z Lagenfeldem, Rubik, itp.

 • hardkorek

  Oceniono 6 razy 2

  A cóż w tym zaskakującego że ludzie się przyjaźnią? Każdy, nie zależnie od tego co robi, potrzebuje bliskich osób...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX