Związki pilnie strzeżone. Które gwiazdy nie mówią o uczuciach?

Niektórzy polscy celebryci niechętnie opowiadają o swoim życiu prywatnym w mediach i jak ognia unikają wspólnych publicznych wystąpień. Strzegą swojej prywatności jak oka w głowie. Zobacz, o jakich znanych parach przeczytasz najmniej w kolorowych pismach i w internecie.
Ola Kwaśniewska i Kuba Badach. Ola Kwaśniewska i Kuba Badach. kapif

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach

Córka byłego prezydenta i muzyk spotykają się od ponad dwóch lat. Mimo że są już ze sobą tyle czasu, nie chcą w wywiadach mówić o swoim uczuciu. Na próżno też szukać wspólnych zdjęć pary.

Kwasniewska Ola Aleksandra

Nawet plotki o ich zaręczynach jeszcze czekają na potwierdzenie. Kuba Badach najprawdopodobniej oświadczył się Oli Kwaśniewskiej w wakacje zeszłego roku. Pozostaje słodką tajemnicą, kiedy będzie ślub. Nie wiadomo też, czy para poczyniła już jakieś przygotowania do tej uroczystości. Prezydentówna nigdy nie pokazała się publicznie z pierścionkiem na palcu, co dodawało sytuacji większej pikanterii.

Kuba Badach ola kwaśniewska wywiad romans związek

Nie da się ukryć, że Kuba Badach i Ola Kwaśniewska nigdy nie afiszowali się ze swoim związkiem i jak widać nie zamierzają tego zmienić.

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak. Joanna Brodzik i Paweł Wilczak. Kapif

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak

W tym roku mija dziesięć lat, od kiedy Joanna Brodzik i Paweł Wilczak zagrali wspólnie w "Kasi i Tomku". Serial okazał się wielkim hitem. Widzowie polubili tytułową parę bohaterów. Aktorzy tak bardzo przyłożyli się do swoich ról, że uczucia z ekranu przeniosły się do prawdziwego życia.

Kasia i Tomek

Jednak aktorzy rzadko pokazywali się na oficjalnych uroczystościach. Kiedy Joanna Brodzik w 2007 roku zaszła w ciążę, tym bardziej dokładała wszelkich starań, aby nie pojawiało się zbyt wiele informacji na temat ich prywatnego życia. Poród Joanny Brodzik był owiany tajemnicą, a i po urodzeniu bliźniąt, Janka i Franka, o zdjęcia maluchów nie było łatwo.

Dla pary najważniejsza jest rodzina, a na rozgłosie wokół ich życia zależy im najmniej.

Brodzik Joanna, Wilczak Pawel

Agnieszka Dygant, Patrick Yoka Agnieszka Dygant, Patrick Yoka Agencja Gazeta/Forum

Agnieszka Dygant i Patrick Yoka

O tym, jak ciężko zdobyć zdjęcia aktorki i scenarzysty, wie nie jeden fotoreporter. Agnieszka Dygant i Patrick Yoka poznali się na planie serialu "Niania". Są razem pięć lat.

13.08.2008 WROCLAW , PLAN SERIALU " SWIAT WEDLUG KIEPSKICH " .  NZ. REZYSER SERIALU PATRICK YOKA FOT. DOMINIK DZIECINNY / AGENCJA GAZETA

Od tamtego czasu konsekwentnie unikają blasku fleszy i fotoreporterów, a w wywiadach raczej nie padają osobiste pytania.

Czasami bardziej cierpliwym dziennikarzom uda się przyłapać parę na romantycznym spacerze po ulicach Wrocławia lub na kolacji tylko we dwoje. Jednak takie zdjęcia to prawdziwy skarb.

Agnieszka Dygant

Kiedy dwa lata temu para doczekała się syna Xawiera, dopiero trzy miesiące po porodzie udało się sfotografować szczęśliwych rodziców z maleństwem. W mediach mówi się tylko o tym, że związek Agnieszki Dygant i scenarzysty do spokojnych nie należy, ale o więcej szczegółów z ich życia trudno.

Michał Żebrowski i Ola Adamczyk Michał Żebrowski i Ola Adamczyk KAPiF

Ola Adamczyk i Michał Żebrowski

Ola Adamczyk i Michał Żebrowski zawsze wzbudzają duże zainteresowanie na salonach. Powód? Rzadko pojawiają się na oficjalnych imprezach. Największe szanse na spotkanie pary, mają ci, którzy wybiorą się na premierę do prowadzonego przez aktora Teatru "6 piętro". Małżonka towarzyszy artyście w tak ważnych wydarzeniach. Wyjątkowo w tym przypadku naginają reguły dotyczące utrzymania ich prywatnego życia w tajemnicy.

Zebrowski Michal zona

Jedyne, co jest pewne, to to, że łączy ich głębokie uczucie. W końcu znają się od dziecka. Mama Oli jest przyjaciółką siostry Michała, Marty. Często spędzali wspólnie czas. W 2009 roku para wzięła ślub. Ich synek, Franek, ma trzy lata.

Jacek Borcuch i Olga Frycz. Jacek Borcuch i Olga Frycz. KAPIF

Olga Frycz i Jacek Borcuch

O związku tej pary było głośno. W końcu narodzinom ich uczucia towarzyszyło burzliwe rozstanie Jacka Borcucha z żoną Iloną Ostrowską. Romans Olgi Frycz i reżysera rozpoczął się przy okazji kręcenia filmu "Wszystko, co kocham". Para nie pokazywała się publicznie z wiadomych powodów.

Dopiero w lutym, po tym, jak w styczniu rozwiódł się z żoną, pierwszy raz oficjalnie pokazał się z młodą partnerką. Jednak nie spieszy im się do publicznego okazywania uczuć i mówienia o prywatnych sprawach.

Nieczęsto można ich przyłapać razem. W mediach pojawiły się nawet plotki, że ta miłość zdecydowanie bardziej kwitła, kiedy była zakazana. Co na to sami zainteresowani? Bez zmian... milczą na temat swojego związku.

Olga Frycz, Jacek Borcuch

Paweł Małaszyński i Joanna Chitruszko. Paweł Małaszyński i Joanna Chitruszko. KAPIF

Joanna Chitruszko i Paweł Małaszyński

Para zna się już bardzo długo. Ich związek zaczął się w liceum. Zaraz po maturze wzięli ślub. To prawdziwa rzadkość, aby w show-biznesie ktoś wypracował sobie taki staż małżeński. Niemała w tym zasługa ich podejścia do związku. Paweł Małaszyński strzeże swojego prywatnego życia i razem z żoną nie uczestniczą w wielu oficjalnych przyjęciach. Aktor w wywiadach także nie jest zbyt wylewny.

Malaszynski Pawel zona

Najbardziej cieszy ich własne towarzystwo z dala od fleszy i niewygodnych pytań. Świadczy o tym fakt, że żona aktora nie chciała się przeprowadzać z Białegostoku do stolicy. Artysta z chęcią wraca po pracy do domu, gdzie czekają na niego żona i syn Jeremiasz (8 lat). Paweł Małaszyński nie należy do gwiazd, które uwielbiają pokazywać się na czerwonym dywanie i opowiadać o rodzinie na łamach kolorowych pism.

Więcej o:
Komentarze (7)
Związki pilnie strzeżone. Które gwiazdy nie mówią o uczuciach?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • sansa

  Oceniono 19 razy 17

  Czyli jednak można wszystkiego nie udostępniać tzw. opinii publicznej? Może czegoś nauczą się ci celebryci, którzy najpierw wywalają z detalami swoją prywatność, a potem podnoszą pisk, że się o nich za dużo mówi.

 • rysiek

  Oceniono 21 razy 9

  matkoboskoczęstochowsko, żebrowski się ożenił z sobowtórką rubik. a fuuuj.

 • gagula

  Oceniono 11 razy 5

  Wszystkie te babki są strasznie suche !

 • pan.malowany

  Oceniono 11 razy 1

  Patrze i patrze a zadnych gwiazd nie widze wiec o kim oni pisza?

 • weronkasoffia

  Oceniono 2 razy 0

  BO MAJĄ GŁEBOKIE TAJEMNICE,ZWIĄZKI NIEKTÓRE SĄ FIKCJĄ

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX