Piękne... Sławne... Porzucone!

Jedne radzą sobie lepiej, drugie gorzej. Jak piękne gwiazdy żyją po burzliwych rozstaniach?
Joanna Koroniewska. Joanna Koroniewska. Tomasz Wawer/Agencja Gazeta

Joanna Koroniewska

Ostatnio głośno było o rozstaniu Joanny Koroniewskiej z Maciejem Dowborem. Związek rozpadł się po dziewięciu latach, a były partner Joasi szybko znalazł pocieszenie w ramionach nowej partnerki. Porzucona aktorka radzi sobie w inny sposób.

joanna koroniewska, maciej dowbor

Asia jest bardzo silną kobietą, świetnie sobie radzi. Może liczyć na grono bliskich przyjaciół. Córka daje jej siłę, praca również, podobnie spotkania z fanami - mówi Magdalena Czerwiec, menadżerka aktorki.

Koroniewska występuje w "Kocham Cię, Polsko!," niedługo ma się pojawić także w "Julii." Jest także stałą członkinią obsady "M jak miłość." Do tego ma pełnić rolę gospodyni nowego programu o zwaśnionych matkach i córkach. Po rozstaniu rzuciła się w wir pracy. Oby podział majątku poprawił jej nastrój.

Joanna Koroniewska

Aneta Zając. Aneta Zając. Kapif

Aneta Zając

Związek Anety Zając z Mikołajem Krawczykiem też należy już do przeszłości. Aktor porzucił partnerkę i matkę dwójki swoich dzieci po siedmiu latach. Wszystko przez Agnieszkę Włodarczyk.

Krawczyk Mikolaj, Zajac Aneta, Wlodarczyk Agnieszka, Ploszajski Lukasz

Mimo że romans Krawczyka z Włodarczyk nie był tajemnicą dla ekipy pracującej przy "Pierwszej miłości", rozstanie dobranej pary odbiło się szerokim echem w środowisku. Nawet rodzice Krawczyka stanęli po stronie Anety. Mamy nadzieję, że zgodnie z obietnicą udzielają jej wsparcia, na jakie zasługuje.

NZ. Aneta Zajac  Premiera filmu "Jeszcze Raz"; Zlote Tarasy; 03.01.2008; Warszawa Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUM

alicja bachleda-curuś. alicja bachleda-curuś. Fot. Tomasz Wawer / AG

Alicja Bachleda-Curuś

To był najgłośniejszy romans ostatnich lat. Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell razem? To wydawało się niemożliwe. A jednak! Choć aktor szybko porzucił Alicję i ich wspólne dziecko Henry'ego Tadeusza, płaci sowite alimenty i odwiedza synka w domu aktorki w Los Angeles.

ALICJA BACHLEDA & COLIN FARRELL 67th Golden Globe Awards held Beverly Hilton, Beverly Hills, California 17th January 2010. arrivals globes full length strapless cleavage navy blue dress hand on hip gown black tuxedo tux bow tie couple silver clutch bag bracelet  CAP/ADM/KB ?Kevan Brooks/Admedia/Capital Pictures

Aktorka na stałe zamieszkała w Stanach Zjednoczonych. Oprócz filmu "Ondine", na planie którego poznała Colina, zagrała w kilku hollywoodzkich produkcjach. Dzieli swój czas między pracę a wychowanie synka.

To jest taki moment w życiu, że chcę być z nim jak najczęściej, więc każdą chwilę spędzam z nim. - powiedziała w świątecznym wydaniu "Dzień Dobry TVN".

Alicja Bachleda-Curuś bardzo rzadko bywa w Polsce. W zasadzie pojawia się tutaj tylko z okazji świąt.

Los Angeles to mój drugi dom, a staje się być może tym pierwszym.

Alicja Bachleda-Curuś

Ilona Ostrowska. Ilona Ostrowska. KAPIF.PL/KAPIF

Ilona Ostrowska

Ilona Ostrowska do niedawna była żoną Jacka Borcucha. Reżyser podczas kręcenia filmu "Wszystko co kocham" poznał jednak dużo młodszą Olgę Frycz, która tak mu zawróciła w głowie, że w końcu rozpadło się jego małżeństwo.

 Ilona Ostrowska , Jacek Borcuch

Ostrowska i Borcuch mają 6-letnią córeczkę Mirosławę. Prawdopodobnie przez wzgląd na dobro dziecka Ostrowska długo nie dawała za wygraną i przymykała oko na zachowanie męża. Rozwód był jednak nieunikniony. W sądzie aktorka wywalczyła alimenty i prawo do opieki nad córką. Po nieprzyjemnym zdarzeniu nie zamknęła się jednak w domu. Podczas niedawnego rozdania "Paszportów Polityki 2012" wyglądała czarująco.

Ilona Ostrowska

Na imprezie pojawiła się z nowym, młodszym o 9 lat partnerem, Krzysztofem Garbaczewskim. Para podobno już razem zamieszkała.

Ilona Ostrowska

Anna Czartoryska. Anna Czartoryska. fot. kapif

Anna Czartoryska

Związek Anny Czartoryskiej i Piotra Adamczyka trwał dwa lata. Para rozstała się po cichu i unikając skandalu. Niedługo potem Adamczyk ożenił się z Kate Rozz. Plotkowano, że Anna jest kompletnie załamana.

Czartoryska Anna, Adamczyk Piotr

Prawda okazała się nieco inna. Młoda aktorka szybko otrząsnęła się po rozstaniu z Adamczykiem. Zakochała się w Michale Niemczyckim, synu milionera Zbigniewa Niemczyckiego. Dziedzic fortuny jednego z najbogatszych Polaków nie opuszcza Anny Czartoryskiej na krok.

Czartoryska Anna, Niemczycki Michal

Więcej o:
Komentarze (35)
Piękne... Sławne... Porzucone!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • izabella06

  Oceniono 36 razy 24

  Mi najbardziej żal Anety Zając , zostawił ją z dwójką małych dzieci

 • nawia

  Oceniono 26 razy 24

  A swoją drogą... Kto w ogóle wyciągnął takie idiotyczne wnioski, że "takie piękne, a zostały porzucone"? Jakby uroda (w niektórych wypadkach dość wątpliwa) determinowała pomyślność związku.

 • selmine

  Oceniono 20 razy 20

  Że porzucone to jedno, ale zwróćcie uwagę dla kogo. W wypadku Zając, Ostrowskiej i Czartoryskiej dla takich zwykłych pospolitych kocmołuchów/ wysuszonych w solarium rodzynek.

 • bialykruk

  Oceniono 16 razy 12

  klikac sie nie chce na te slajdy ale coz. Dziex za informacje juz wiem do kogo teraz podbijac

 • sansa

  Oceniono 15 razy 9

  Odbijaczki, porzucaczki, zdradzaczki, zostawaczki bez chłopaczki.

 • o.rety

  Oceniono 14 razy 8

  Koroniewska ma nos jak mały Cygan nogę. Nazwanie ją pięknością to spoooore nadużycie tego słowa . Poza tym uroda, urodą, ale w ludziach liczy się charakter. I tyle na temat.

 • uburama

  Oceniono 9 razy 7

  Gwiazdy na lodzie

 • valkiria8

  Oceniono 6 razy 6

  Przykro mi się robi jak widzę ojców porzucających swoje dzieci, żony, narzeczone dla kobiet, które są nic nie warte. Panowie pomyślcie czasami tym co macie za uszami a na końcu tym co macie między nogami. Wiadomy, gdy rodzi się dziecko to nie jest wcale kolorowo tak jak to opowiadją w tv. Kobiety przechodzą czasami załamania, dzieci nie śpią po nocach, chorują - to jest do przejścia. Co niektórzy faceci nie przetrwają tych chwil bo z za rogu kusi ich zgrabna, seksowna kobieta bez dzieci bez zobowiązań. I panowie jak takie pieski porzucają swoje kobiety właśnie dla tych wstrętnych bab.:( i tak się rozpadają czasami wieloletnie związki:(

 • gagula

  Oceniono 8 razy 6

  w kółko piszecie o tym samym !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX