Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk: Historia ich miłości

Byli razem 7 lat. Przypominamy historię ich związku.
Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk Kapif

To już jest koniec

Ten związek to już przeszłość. Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk byli parą przez siedem lat. Wspólnie mieszkali, pracowali i spędzali wolny czas. Rok temu zostali nawet rodzicami bliźniąt. Niestety, idylla szybko się skończyła. Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że aktorska para właśnie się rozstała. Powód? Krawczyk zakochał się w Agnieszce Włodarczyk, która w "Pierwszej miłości" gra jego dziewczynę.

Wlodarczyk Agnieszka, Krawczyk Mikolaj

Jak widać, w tym przypadku fabuła serialu miała niemały wpływ na rzeczywistość. Zając została sama z dziećmi, a Krawczyk zamieszkał z nową partnerką.

Anetę i Mikołaja wiele łączyło. Przypomnijmy sobie historię ich miłości.

Aneta Zając, Mikołaj Krawczyk. Aneta Zając, Mikołaj Krawczyk. Kapif

Poznali się na studiach

Aneta i Mikołaj poznali się na łódzkiej filmówce. Zając była świeżo upieczoną studentką I roku aktorstwa, kiedy po raz pierwszy zobaczyła przystojnego Mikołaja.

Pierwsze spotkanie? Na studiach. Ja przyszłam na pierwszy rok, a Mikołaj był już na trzecim. Szybko wpadł mi w oko. Fuksował mnie jak nikt inny, więc był przy mnie najczęściej, nie mogłam go nie zauważyć. Później, gdy zaczęliśmy grać w serialu, poznałam go bliżej. I okazało się, że maniakalne gnębienie studentki to nie wszystko, co potrafi - wspominała początki znajomości Zając w wywiadzie dla "Gali".

N.z Aneta Zajac - aktorka, Mikolaj Krawczyk - aktor. Znani aktorzy w swietnych samochodach - VIP Cross, Nowe Budy kolo Radziejowic. 20.04.2008 fot. Krzysztof Jarosz/Forum

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk. Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk. Mat. prasowe

Nietypowe początki

W 2004 roku Zając i Krawczyk dostali role w debiutującym na antenie Polsatu serialu "Pierwsza miłość". Siłą rzeczy aktorzy spędzali ze sobą coraz więcej czasu. Uczucie narodziło się na planie, jednak ani Mikołaj, ani Aneta, nie byli w stanie precyzyjnie określić momentu, w którym zdali sobie sprawę z tego, że to coś więcej niż przyjaźń.

To był drugi sezon serialu, a mój pierwszy. Zastąpiłem innego aktora. Pod koniec sesji Aneta gdzieś wyjeżdżała i ? brzydko mówiąc ? nie było jej pod ręką, w takim sensie koleżeńskim. Wtedy coś się u mnie narodziło. Jakieś takie dziwne, sentymentalne uczucie, że kogoś mi brakuje. Kogoś, czyli Zająca - wspominał Krawczyk.

aneta zając, mikołaj krawczyk

A Aneta dodała:

Takiej typowej pierwszej randki nie było.
Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk. Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk. Agencja Gazeta

Ślubu nie było

Aneta i Mikołaj stali się prawdziwymi ulubieńcami publiczności. Uczucie na ekranie, uczucie w życiu prywatnym - wydawało się, że drugiej tak dobranej pary to tylko ze świecą szukać.

aneta zając, mikołaj krawczyk

Kiedy odgrywani przez aktorów bohaterowie serialu, czyli Marysia i Paweł, brali ślub, widzowie mieli nadzieję, że wkrótce w realu zobaczą Zając i Krawczyka na ślubnym kobiercu.

aneta zając, mikołaj krawczyk

Choć co jakiś czas pojawiały się plotki o ich rzekomym ślubie, para nigdy nie zalegalizowała swojego związku.

Aneta Zając, Mikołaj Krawczyk. Aneta Zając, Mikołaj Krawczyk. Kapif

Nic nie może przecież wiecznie trwać?

Zając i Krawczyk nie wzięli ślubu, jednak zdecydowali się na dziecko. Los był dla nich hojny - 4 kwietnia 2011 roku para została rodzicami bliźniąt. Wydawało się, że nic nie jest w stanie zepsuć szczęścia zakochanych. Jak się jednak okazało, miłość między aktorami nie wytrzymała poważnej próby. Od narodzenia dzieci pary nie minął nawet rok, a wszystko się zmieniło. Serce Krawczyka należy dziś do innej koleżanki z planu serialu. Czy związek Mikołaja i Agnieszki Włodarczyk okaże się czymś poważnym? O tym dopiero się przekonamy.

 Agnieszka W?odarczyk

Więcej o:
Komentarze (29)
Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk: Historia ich miłości
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • yagaga

  Oceniono 146 razy 126

  Jakim trzeba być człowekiem, żeby zostawić kobietę w takim momencie, przecież mają razem nespełna roczne dzieci. Jest też kiepskim aktorem, o braku profesjonalizmu świadczy między innymi to, że zauroczył się jakąś podrzędną gwiazdką, z którą miał okazję grać na planie, nie umie odróżnić fikcji od rzeczywistości. A Włodarczyk jest za stara, żeby zainteresowali się nią jacyś wolni faceci, dlatego desperacko odbija tych zajętych. Żenujące.

 • ladyzgaga

  Oceniono 110 razy 98

  Żeby zostawić matkę samą z dzieckiem, to trzeba być sku...synem do potęgi. Co za zjeb z niego!

 • oliwia1

  Oceniono 73 razy 57

  Co za nieodpowiedzialny cham .No jak tak można ...Biedna Marysia ;( Opluć go nawet szkoda było ...Świnia jedna ....Zresztą ,gdzie on ma oczy ....Aneta wygrywa bitwę na urodę ;))....

 • pati1405

  Oceniono 47 razy 45

  aneta jest taka sliczna dziewczęca delikatna i naturalna skoro mikołaj woli spotykac się z tym silikonem to już tylko i wyłącznie o nim świadczy

 • rabbit81

  Oceniono 49 razy 45

  a kimże ona jest ta włodarczyk? dla mnie nikim

 • seznam

  Oceniono 45 razy 43

  Ludzie to zwierzęta, którymi kierują naturalne biologiczne potrzeby, zachowanie gatunku, dobór właściwego samca(icy) i niewiele więcej. Chuć w tym środowisku to coś co wypełnia lewą półkulę mózgową, prawa przeznaczona jest na pieniądze.

 • lk

  Oceniono 47 razy 39

  Wygląda na zakompleksionego pizdusia

 • monamo

  Oceniono 36 razy 32

  Szkoda dziewczyny

 • merry2007

  Oceniono 32 razy 28

  Aneta ma wiele pracy przy dzieciach,a on spragniony ,scenariusz filmu im pomógl,Wlodarczyk nie miala duzo roboty,bo ona sie zna na tym,on to dla niej pikuś.suka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX