Top Modelki bawią się na całego!

Finalistki programu 'Top model. Zostań modelką' nie próżnują!
Top Model. Top Model. Glamour

Jak nie modeling, to...

Nie od dziś wiadomo, że nie wszystkie finalistki programu "Top Model. Zostań modelką" mają jakiekolwiek szanse na profesjonalną karierę modelki. Nie ma jednak przeszkód, by dziewczyny zostały celebrytkami! Sądząc po ich ostatnich wyczynach, można śmiało powiedzieć, że są na najlepszej drodze do podbicia stołecznych salonów. Zobacz TOP 5 top modelek, które najczęściej pojawiają się na imprezach.

Gabriela Pacholarz. Gabriela Pacholarz. Kapif

Miejsce 5: Gabriela Pacholarz

Najbardziej wyszczekana, ale i najmniej predysponowana do zawodu modelki uczestniczka drugiej edycji programu, od samego początku swojej kariery w telewizji nie ukrywała, że ma parcie na szkło. Pacholarz bardzo szybko odpadła z show, więc zainteresowanie jej osobą nie jest szczególnie duże. Niedoszła modelka próbuje jednak zaistnieć, jak tylko może. Gdy nadarza się okazja, Gabriela Pacholarz dostaje prawdziwego powera i szybko melduje się we właściwym miejscu, o właściwym czasie, choć niekoniecznie we właściwym stroju.

top model. zostań modelką, top model, gabriela pacholarz

Ostatnio Pacholarz pojawiła się na imprezie "Fotoerotica" magazynu "Playboy". Widać, że pretendująca do zostania celebrytką 20-latka z Maćkówki chętnie pozuje fotoreporterom. Tylko czy za kilka miesięcy będą ją jeszcze kojarzyli? Bo na razie w rubryce dokonań zawodowych Pacholarz może wpisać: BRAK.

Warszawa, 27.02.2012. Fotoerotica 2011. FOT. Krzysztof Jarosz/FORUM OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pacholarz Gabriela

Pacholarz Gabriela, Manios Michalina

Paulina Papierska. Paulina Papierska. Kapif

Miejsce 4: Paulina Papierska

Zwyciężczyni pierwszej edycji programu nie wykorzystała szansy, którą dostała od widzów programu Top Model. Zostań Modelką. Do dziś nie zrealizowała kontraktu z Next Models, który był główną nagrodą w show. Papierska powraca jednak jako celebrytka! Kilka dni temu pojawiła się na imprezie "Glossy Box" w warszawskim klubie "Hunter's". Widać, że 20-latka bardzo zaprzyjaźniła się z koleżankami z drugiej odsłony show.

Manios Michalina, Papierska Paulina

Manios Michalina, Papierska Paulina

Kolorowe drinki (darmowe!), papierosek... Czy Papierska, wiedząc, że wielkich szans na karierę modelki już raczej nie ma, postanowiła zostać rasową celebrytką?

Ania Piszczałka. Ania Piszczałka. Kapif

Miejsce 3: Ania Piszczałka

Anna Piszczałka funkcjonuje w show-biznesie najdłużej spośród wszystkich dziewczyn w tym rankingu. Jej kariera rozpoczęła się w końcu tuż po zakończeniu pierwszej edycji show. Ania pojawia się na największej ilości imprez, jednak często funkcjonuje na nich w podwójnej roli. Zazwyczaj najpierw występuje jako modelka na wybiegu, a później, już jako celebrytka, bawi się z gwiazdami na tzw. afterparty. Tak było chociażby w przypadku pokazów La Manii czy Natalii Jaroszewskiej. Piszczalka Ania AnnaCo więcej, modelka niespecjalnie często pozuje z koleżankami z programu. Woli towarzystwo gwiazd z innej branży.

Piszczałce przyznajemy miejsce 3.

Piszczalka Ania Anna, Rey Ramona

Piszczalka Ania Anna

Piszczalka Ania Anna

Piszczalka Ania Anna

Anna Bałon. Anna Bałon. kapif

Miejsce 2: Anna Bałon

Kto by pomyślał, że cicha, spokojna dziewczynka z Opola przejdzie taką metamorfozę i stanie się salonową lwicą! Choć wszystko wskazywało na to, że Anna Bałon ma duże szanse na zrobienie kariery w modelingu, tak się nie stało. Ania zyskała za to sporo pewności siebie i dziś szaleje na warszawskich salonach jak mało kto. Tylko w ciągu kilku ostatnich dni pojawiła się m.in. i na premierze filmu "Kac Wawa", i na gali "Viva Comet". Nie mogło jej też zabraknąć na imprezie "Glossy Box". Czy bywanie na imprezach to nowy pomysł na życie 19-latki?

anna bałon, kac wawa, premiera

Balon Anna, Szyc Borys

Manios Michalina

Anna Bałon

Michalina Manios. Michalina Manios. Kapif

Miejsce 1: Michalina Manios

Zauważyliście pewnie, że na zdjęciach wszystkich dziewczyn (poza Anią Piszczałką) pojawiała się też Michalina Manios. Nic dziwnego, bo to ona jest zwyciężczynią naszego rankingu! Manios pojawia się dosłownie wszędzie. Jeżeli danego dnia w Warszawie odbywa się jakakolwiek impreza, możemy być pewni, że przybędzie na nią niedoszła Top Model. W ciągu kilkunastu ostatnich dni Michalina zaliczyła wszystko, co się dało: "Viva Comet", "Fotoeroticę", "Glossy Box", "Wezyr Holidays Party"... Jeszcze kilka tygodni temu była mowa o planach dotyczących kariery muzycznej, nowych sesjach. Jak widać, Michalinę życie celebrytki pochłonęło tak bardzo, że nie ma czasu na zajmowanie się czymkolwiek innym.

Manios Michalina

michalina manios, top model

Warszawa, 27.02.2012. Fotoerotica 2011. N.z Michalina Manios - modelka Top Model. FOT. Krzysztof Jarosz/FORUM OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Manios Michalina

Ostrzegamy Michalinę! Było już kilka gwiazdek jednego sezonu, które lansowały się na potęgę. Miały swoje 5 minut, w sensie dosłownym. Bo po upływie kilku tygodni wszyscy znudzili się już opatrzonymi twarzami.

Czy właśnie taką "karierę" wymarzyła sobie Manios?

Manios Michalina

Więcej o:
Komentarze (30)
Top Modelki bawią się na całego!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ana._.

  Oceniono 21 razy 19

  Może spotka mnie negatywna ocena,ale nie lubię Michaliny. Jeśli nie opowiedziałaby w mediach swojej historii, wątpię aby doszła tak daleko w top model. Jej mina nie robi na mnie wrażenia podobnie jak jej wygląd. ;)

 • coola

  Oceniono 9 razy 7

  Nie ma to jak w trakcie programu robic z siebie bidulke i plakac za mamusia, a pozniej wystawiac dupsko z nadzieja, ze ktos sie zainteresuje. Michalinie brak konsekwencji

 • ina.

  Oceniono 9 razy 7

  zupełnie straciłam szacunek do Michaliny Manios. w programie wydawała się spoko, ale już pod koniec coś zaczęło sie psuć, a po programie jej wizerunek legł w gruzach na jej własną prośbę. dziewczynie totalnie poprzewracało się w głowie. a te zdjęcia z glossybox? kieliszek, fajka, nogi na pufie... na dodatek ubrana i wymalowana jak tania dziwka. co ona ze sobą robi?! za to Ania Piszczałka super - ona jest MODELKĄ, a nie CELEBRYTKĄ. jedyna, która pojawia się na imprezach, bo tam pracuje - chodzi po wybiegu, a nie po prostu "bywa".

 • kleo11

  Oceniono 9 razy 7

  nie wiem po co ta michalina .. na zdjęciach otwiera buzię i przechyla tak głowe do tyłu .. śmiesznie to wygląda.. jak tania ! ;D

 • miaumiaumiau

  Oceniono 6 razy 6

  " Zabawa "
  O K urwa !!!

  Ciężka robota zapisana kontraktem.
  Lansujemy się w naszym kinie - Multikinie ITI.
  Na " ich " filmie ?
  Pokaże TVN, opisze nas Onet.
  VIVA przekupiona - w końcu chłopaki razem chleją ;)
  I kółeczko się kręci !!!

  Plociuch też dostanie swe ochłapy !

  Ale gdzie ta r e a l n a kariera ???
  W D u p i e ^^

  Normalne Dziewczyny właśnie zaczęły wiosenny semestr na Uniwersytecie.
  Miau !

 • cosma

  Oceniono 14 razy 6

  Michalina - du...................ę wypina - na lewo i prawo , a tu NiC !!! Zeeero - zainteresowania !!!

 • gagula

  Oceniono 7 razy 5

  żałosne są !

 • dorotadora

  Oceniono 11 razy 5

  Manios jak zwykle źle - przynajmniej dla mnie. Cały ten program to była pomyłka. Niektóre z dziewczyn naprawdę ładne i makijaż bywa dla nich zbędny, ale pozostałe zupełnie się tam nie nadają. A zdjęcie z klubu mnie rozbraja : http://www.djstrefa.pl/url.php?url=Manios_impreza/foto2.jpg . Zróbcie jakiś program z prawdziwego zdarzenia w końcu a nie takie kiszki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX