Pawlicki i Hamkało - gorąca para z 'Big love'

Poznajcie bliżej nową filmową parę. Warto!
Antoni Pawlicki, Aleksandra Hamkało. Antoni Pawlicki, Aleksandra Hamkało. KAPIF

Konferencja "Big love"

Producenci filmu "Big love" zapewniają: to będzie nietuzinkowa opowieść o trudnej miłości. Sporo mówi się też o tym, że w filmie nie zabraknie bardzo odważnych jak na polskie realia scen łóżkowych. Fabułę produkcji poznamy dopiero w dniu premiery - 10 lutego. Na razie możemy zapoznać się ze zwiastunem:

 

Już dziś możemy jednak przyjrzeć się bliżej odtwórcom głównych ról: Antoniemu Pawlickiemu i Aleksandrze Hamkało. Aktorzy pojawili się wczoraj na konferencji filmu.

antoni pawlicki, aleksandra hamkało

 

Kim są Aleksandra i Antoni?

aleksandra hamkało, antoni pawlicki, big love

Kariera Antoniego

Antoni Pawlicki osiągnął już status aktora rozpoznawalnego przez widzów. Od dawna ciężko pracował na swój sukces.

 Antoni Pawlicki

Miłość do aktorstwa odziedziczył zapewne po swojej babci Barbarze Rachwalskiej, która grała w tak znanych produkcjach jak "Noce i dnie", "Awantura o Basię" czy "Dom". Antoni vhodził w liceum do klasy o profilu estradowym. Później dostał się na warszawską Akademię Teatralną i praktycznie już na trzecim roku osiągnął niemały sukces w branży. Zagrał w obsypanym nagrodami "Z odzysku" Sławomira Fabickiego. Od tej pory kariera aktora nabrała tempa.

antoni pawlicki

Antoni Pawlicki. Antoni Pawlicki. KAPIF

Metamorfoza aktora

Pawlicki udowodnił, że potrafi grać bardzo zróżnicowane role. Dał się poznać widzom zarówno jako nieroztropny student ASP w komedii romantycznej "Dlaczego nie!", jak i przedwojenny gentelman w filmie "Jutro idziemy do kina". Szczyt popularności przyniosła mu jak dotąd rola Janka Markiewicza w serialu TVP "Czas honoru". W tym roku Pawlicki ma się pojawić - obok "Big love" - także w innym filmie kinowym, "Kac Wawa". Antoni ma spore szanse stać się jednym z najbardziej rozchwytywanych aktorów młodego pokolenia.

antoni pawlicki

Swoją drogą trzeba przyznać, że Pawlicki prezentował się na konferencji nieco dziwacznie. Do tej pory prezentował raczej wizerunek eleganckiego młodego mężczyzny, adekwatny do roli w "Czasie honoru". Teraz Pawlicki pokazał dość nonszalancki styl - kilkudniowy zarost i ciemne, młodzieżowe ubrania. Zmienił się na potrzeby kolejnej roli? A może tak właśnie lubi się nosić prywatnie?

antoni pawlicki

Aleksandra Hamkało. Aleksandra Hamkało. MISBHV

Kim jest Aleksandra Hamkało?

Ola Hamkało, partnerująca Pawlickiemu w "Big love" również nie jest już debiutantką na dużym ekranie. Widzowie kojarzą Aleksandrę m.in. z głośnego filmu "Sala samobójców", w którym zagrała koleżankę Dominika, Karolinę.

aleksandra hamkało, sala samobójców, jakub giersz, agata kulesza

Poza "Salą samobójców" Ola ma na koncie również role w serialach "Linia życia", "Fala zbrodni" i "Pierwsza miłość". Zobaczcie, jak w tym ostatnim zagrała rasową uwodzicielkę:

A tu fragment "Linii życia" z udziałem Aleksandry:

Aleksandra Hamkało. Aleksandra Hamkało. MISBHV

Błyskotliwa i złośliwa

Aleksandra była niedawno gościem w programie Kuby Wojewódzkiego. Wystąpiła w słynnym odcinku z pocałunkiem Nergala i Wodzianki. Udowodniła, że ma poczucie humoru, dystans do siebie i jest bardzo inteligentna. Showman próbował podpuścił młodą aktorkę zadając niewygodne pytania. Ta radziła sobie jednak bardzo dobrze i kilka razy ustawiła odpowiednio Wojewódzkiego:

"Big Love" Fot. materiały promocyjne

Przed premierą

"Big love" z udziałem utalentowanych Aleksandry i Antoniego zapowiada się całkiem nieźle. Namiętność, seks, bunt wobec wszechobecnych reguł i zasad - to zawsze się dobrze sprzedaje. Dodajmy do tego świeże spojrzenie reżysera - Barbary Białowąs, niezły soundtrack (jedną z piosenek nagrała Ada Szulc). Szykuje się hit czy raczej zwątpiliście już w to, że w Polsce da się wyprodukować dobry film? Pójdziecie do kin?

Więcej o:
Komentarze (15)
Pawlicki i Hamkało - gorąca para z 'Big love'
Zaloguj się
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 6 razy 6

  Jeżeli film będzie na poziomie piosenek Szulc, które są na ścieżce dźwiękowej, to ja dziękuję.

 • fang_fang

  Oceniono 5 razy 5

  Antoś, proszę cię, zgol tą brodę i zdejm to paskudne okularstwo, bo całą twą przystojność one przysłoniły!

 • gagula

  Oceniono 7 razy 3

  to będzie ciekawy film muszę go obejrzeć ! ;D

 • bossanoga

  Oceniono 2 razy 2

  "Big Love"? Nie lepszy by był tytuł: "To nie jest kolejna komedia romantyczna z Karolakiem i Adamczykiem w rolach głównych"?

 • bialykruk

  Oceniono 7 razy -1

  ja niego nie rozumiem. Gosciu ma zeza a dupy i tak na niego leca. Jak to jest?

 • nene

  Oceniono 4 razy -2

  Wolałabym Pawlickiego obejrzeć w nowym sezonie "Czasu honoru", a nie w jakimś kolejnym gniocie walentynkowym, no ale cóż... trailer wygląda w miarę znośnie. Może się skuszę.

 • mya111

  Oceniono 3 razy -3

  CHCESZ POZBYĆ SIĘ KILOGRAMÓW?! ZAPRASZAM NA WAZYC-MNIEJ.BLOOG.PL :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX