One poszły w ślady sławnych mam!

W przypadku tych pań trafione jest  powiedzenie 'Wszystko zostaje w rodzinie'. W naszym nadwiślańskim show-biznesie coraz częściej w ślady znanych mam idą może mniej dotąd znane, ale dziś walczące jak lwice o swoje miejsce wśród celebrytów, córki gwiazd. Świetnym przykładem na taką parę są Jolanta Fajkowska i Maria Niklińska. Panie pojawiły się ostatnio na balu charytatywnym 'Promyk dnia' i wyglądały zachwycająco. Zobaczcie, kto jeszcze postanowił, tak jak mama, zaistnieć na czerwonym dywanie.
Jolanta Fajkowska, Maria Niklińska. Jolanta Fajkowska, Maria Niklińska. kapif

Maria Niklińska

Córka Jolanty Fajkowskiej nie do końca poszła w ślady mamy, jednak tak, jak słynna prezenterka TVP, związała swoje życie z showbiznesem. Choć jako dziecko z powodzeniem współprowadziła program "5-10-15", Maria Niklińska zdecydowała się nie na dziennikarstwo, lecz aktorstwo. I zdaje się, że był to dobry wybór! Dobiegająca 30-stki Maria ukończyła studia na warszawskiej Akademii Teatralnej i systematycznie pojawia się na ekranie. Występowała m.in. w "Na dobre i na złe", "Pierwszej miłości" i "Hotelu 52". Aktualnie gra w "Klanie" i "Na Wspólnej". W 2010 roku zagrała w komedii "Ciacho" Patryka Vegi.

maria niklińska

Katarzyna Grochola i Dorota Szelągowska. Katarzyna Grochola i Dorota Szelągowska. warszawska.tv

Dorota Szelągowska

Córka pisarki Katarzyny Grocholi często podkreśla w wywiadach, że ciągłe szukanie wyzwań i otwartość na zmiany zawdzięcza swojej mamie.

Przygoda niesie ze sobą różne emocje. Jest w nią wpisane ryzyko, jakieś zakręty, rzeczy niebezpieczne. I życie z moją mamą jest przygodą, która ma różne odcienie - mówiła w wywiadzie dla "Gali".

dorota szelagowska

Dorota od wielu lat pracuje jako dziennikarka. Jako nastolatka prowadziła kultowy "Rower Błażeja", później m.in. kącik kulinarny w "Dzień Dobry TVN". Jej najnowszy program to "Dach nad gwiazdami" na kanale DOMO+, w którym córka pisarki oprowadza widzów po domach znanych i lubianych.

Małgorzata Braunek i Orina Krajewska. Małgorzata Braunek i Orina Krajewska. KAPIF

Orina Krajewska

Zastanawiacie się pewnie, czyją córką jest ta egzotyczna piękność? Spieszymy z odpowiedzią: Orina jest dzieckiem Małgorzaty Braunek, aktorki znanej szerokiej publiczności przede wszystkim z roli Oleńki Billewiczówny z ekranizacji "Potopu". 25-letnia Orina postanowiła pójść w ślady znanej mamy. Ukończyła aktorstwo na prestiżowej London International School of Performing Arts i zagrała w kilku serialach, m.in. gościnnie w "Na dobre i na złe" czy w "Domu nad rozlewiskiem", gdzie wcieliła się w postać Bronisławy.

malgorzata braunek, orina krajewska

Ola Jędruszczak. Ola Jędruszczak. Kapif

Ola Jędruszczak

Kiedy Małgorzata Foremniak po raz pierwszy pokazała się publicznie na jednym z bankietów ze swoją córką Olą, paparazzi byli zachwyceni. Ola wdała się w piękną mamę i zachwyca urodą. Obojętni na wdzięki córki Foremniak nie pozostali scenarzyści "Hotelu 52", którzy natychmiast zaproponowali jej udział w jednym z odcinków. Dziewczyna realizuje się też w modelingu, pojawiając od czasu do czasu na wybiegach naszych projektantów.

Ola Jędruszczak

Jolanta i Aleksandra Kwaśniewskie. Jolanta i Aleksandra Kwaśniewskie. TVN Style

Aleksandra Kwaśniewska

Córka prezydenckiej pary bardzo długo ukrywała się przed mediami, chciała prowadzić jak najnormalniejsze życie. W 2006 roku zgodziła się jednak wziąć udział w "Tańcu z gwiazdami" i od tej pory zaczęła funkcjonować jako celebrytka. Ola zdaje się iść w ślady swojej mamy. Jolanta Kwaśniewska, w trakcie sprawowania przez męża prezydentury, również stała na uboczu, jednak po przejściu przez Kwaśniewskiego na "polityczną emeryturę" zaczęła robić karierę w mediach. Dziś obie panie Kwaśniewskie prowadzą wspólnie program "Matki i córki" na TVN Style. I są ciągle na topie!

aleksandra kwasniewskajolanta kwasniewska, aleksandra kwasniewska

Beata Tyszkiewicz i Karolina Wajda. Beata Tyszkiewicz i Karolina Wajda. AKPA

Karolina Wajda

Karolina jest córką pierwszej damy polskiego kina, Beaty Tyszkiewicz i reżysera Andrzeja Wajdy. Choć znana jest głównie jako znakomita dżokejka i założycielka "Akademii Sztuki Jeździeckiej", pochodząc z tak utytułowanej rodziny po prostu musiała przeżyć przygodę z filmem. Wystapiła m.in. w "Cwale" i "Wszystko jest na sprzedaż". Pracowała też jako asystent reżysera podczas zdjęć do "Pana Tadeusza".

karolina wajda

Paulina Holtz i Joanna Żółkowska. Paulina Holtz i Joanna Żółkowska. KAPIF

Paulina Holtz

Paulina Holtz nie tylko poszła w ślady swojej mamy, aktorki Joanny Żółkowskiej, ale nawet gra z nią w jednym serialu! Obie panie występują w "Klanie", gdzie matka gra panią Surmaczową, a córka jedną z głównych bohaterek, Agnieszkę Lubicz. Paulina Holtz nigdy nie miała wątpliwości, co chciałaby robić w życiu - w swoim pierwszym spektaklu Teatru Telewizji zagrała w wieku 6 lat!

paulina holtz

Grażyna Torbicka i Krystyna Loska. Grażyna Torbicka i Krystyna Loska. KAPIF

Grażyna Torbicka

Najpopularniejsza obecnie prezenterka TVP talent do występowania na wizji odziedziczyła zdecydowanie po swojej mamie. Krystyna Loska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci telewizyjnych. Swoją przygodę z telewizją rozpoczęła w latach '50. Córka spikerki debiutowała w tej samej firmie, co mama w 1983 roku. Z powodzeniem prowadzi magazyn "Kocham kino" i jest gospodynią takich wielkich gal, jak "Telekamery" czy "Wiktory". W przypadku Grażyny Torbickiej i Krystyny Loski zastanawiamy się nawet, czy uczeń nie przerósł mistrza.

grazyna torbicka

Teresa, Dariusz i Weronika Rosati. Teresa, Dariusz i Weronika Rosati. KAPIF

Weronika Rosati

Weronika zawsze podkreśla w wywiadach, że łączy ją bardzo bliska więź z mamą. Nic dziwnego, obie panie wybrały sobie wolne zawody, które wiążą się często z niepewnością jutra. Obie radzą sobie jednak bardzo dobrze. Teresa Rosati jest projektantką mody i ubiera połowę polskich gwiazd, Weronika z kolei została aktorką. Ukończyła Stella Adler Academy of Acting and Theatres w Los Angeles, uczyła się również w nowojorskim Instytucie Lee Strasberga. Występuje w filmach i serialach po obu stronach oceanu. W Polsce grała m.in. w "Majce" i "M jak miłość.". Niedługo aktorkę będzie można oglądać w produkowanym przez HBO serialu "Luck", gdzie zagrała u boku samego Dustina Hoffmana.

weronika rosati

Więcej o:
Komentarze (18)
One poszły w ślady sławnych mam!
Zaloguj się
 • zyletta

  Oceniono 12 razy 8

  wstyd że takie badziewie pcha się do tv ja już prawie nie ogladam tv bo same bloby fu

 • browaryr

  Oceniono 9 razy 7

  nno mloda kwasniewska to---szooooook jaka zdolna utalentowana itd.......jak moj psiak.

 • galea

  Oceniono 19 razy 7

  Kwaśniewskie sa okropne,nie tylko na tych fotkach

 • gagula

  Oceniono 10 razy 6

  Torbicka radzi sobie zdecydowanie najlepiej, ale dlaczego istnieje taki stereotyp że jeżeli matka utalentowana to córka też ? trzeba go obalić bo jest strasznie denerwujący !

 • inny_nick

  Oceniono 9 razy 5

  Tytuł powinien brzmieć "Najlepiej wypromowane bachory".

 • kupogon

  Oceniono 9 razy 3

  Idę pogonić wielkie kupiszcze. Lepsze to i przyjemniejsze od klikania.

 • paula4332

  Oceniono 9 razy 3

  Jasne , zamiast pisać o naprawdę ważnych sprawach chodzi mi o : " ACTA " , " SOPA ", " PIPA " , piszecie o jakiś "gwiazdach " i tak połowy nie znam . Dużo osób nie wie co znaczą słowa : "ACTA" , "SOPA" , "PIPA" . Zajmijcie się sprawami ważniejszymi od jakiś głupich zestawów .

 • b.martka

  Oceniono 4 razy 2

  A ja i moja córka?????????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX