Cezary i Edyta Pazurowie: Ona w ciąży, on nakręcił film

W czwartek odbyła się premiera drugiej części legendarnego 'Sztosu'. Gwiazdorska obsada, czyli Olaf Lubaszenko, Borys Szyc czy Bogusław Linda sprawili, że na projekcji roiło się od dziennikarzy i gwiazd. Cezary Pazura, odtwórca jednej z głównych ról i producent filmu, brylował w towarzystwie, a Edyta Pazura potwierdziła, że jest w ciąży.
Cezary Pazura, Edyta Zając. Cezary Pazura, Edyta Zając. KAPIF

Sukces Pazury?

Na premierze "Sztosu 2" Cezary Pazura prezentował się znakomicie. Nie tylko zagrał w filmie, ale zajął się też jego produkcją. I wyszło mu to naprawdę nieźle. Jak można było dowiedzieć się z "Dzień dobry TVN", Pazura nie tylko zmieścił się w budżecie, ale także zapłacił aktorom i ekipie realizacyjnej na czas. A to ponoć w branży filmowej nie jest oczywiste.

cezary pazura

Jednak czy wysiłek włożony w przygotowanie filmu przełożył się na jego jakość? Produkcja nie zachwycała błyskotliwą akcją ani ciętym humorem. Widzowie dobrze bawili się jedynie na początku filmu. Po krótkich brawach wszyscy poszli na bankiet (nie można zignorować faktu, że aplauzu po prostu nie było).

Edyta i Cezary Pazurowie. Edyta i Cezary Pazurowie. Kapif

"Jestem w ciąży"

Przy produkcji nie pomagała zaś Edyta Pazura. To zaskoczenie, bo żona Cezarego Pazury aktywnie wpierała męża przy wcześniejszych produkcjach m.in. przy "Weekendzie". Ale nie ma co się dziwić, że Edyta Pazura się oszczędzała. W końcu gwiazdorska para spodziewa się dziecka:

Tak, spodziewamy się drugiego dziecka. Nie ma co ukrywać. Nie to, że po Edycie coś widać, ale już czas, aby to potwierdzić - mówił Cezary pazura w "Dzień dobry TVN"

Cezary Pazura podczas uroczystej premiery podziękował Edycie za wsparcie przy realizacji filmu:

Nie byłbym sobą, gdybym nie podziękował swojej kochanej żonie - mówił tuż przed seansem.

Jak podkreśla osoba z bliskiego otoczenia aktora, Cezary Pazura bardzo zmienił się w czasie związku z Edytą Pazurą. Na każdym kroku opowiada, jak wielką miłością darzy ukochaną. Poza tym, stara się jak najwięcej czasu spędzać w domu. Tym bardziej, że czeka tam na niego ukochana córeczka, Amelka. Artysta uwielbia spędzać czas na zabawach z dziewczynką. Również po premierze filmu ''Sztos 2" para nie wybrała się na afterparty, aby jak najszybciej znaleźć się blisko trzyletniej córki.

Edyta Zając Edyta Zając Kapif

Bajeczna stylizacja

Edyta Pazura znów zachwyciła strojem. Tym razem założyła asymetryczną beżową kreację z modnymi koronkami. Krótki dół sukienki odkrył zgrabne nogi żony aktora.

Edyta Zając Edyta Zając Kapif

Rodzinnie

Na premierze filmu było bardzo rodzinnie. Cezaremu i Edycie Pazurom towarzystwa dotrzymywali brat aktora Radosław z żoną Dorotą Chotecką.

Muzykę do filmu stworzył Krzesimir Dębski, ale nie było go na premierze. Kompozytora reprezentowała żona, piosenkarka Anna Jurksztowicz, oraz syn Radzimir z dziewczyną. Muzykę do filmu stworzył Krzesimir Dębski, ale nie było go na premierze. Kompozytora reprezentowała żona, piosenkarka Anna Jurksztowicz, oraz syn Radzimir z dziewczyną. Kapif

Gwiazdy dopisały

Cezary Pazura jest bardzo lubiany w branży. To świetnie łączyło się z obsadą "Sztosu 2", która sprawiła, że na uroczystej premierze pojawiły gwiazdy, celebryci oraz dziennikarze.

sztos 2,Borys Szyc

sztos 2,Katarzyna Zielińska

sztos 2

sztos 2,Tomasz Karolak

sztos 2

sztos 2

sztos 2

Więcej o:
Komentarze (49)
Cezary i Edyta Pazurowie: Ona w ciąży, on nakręcił film
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • rysiek

  Oceniono 10 razy 8

  jaki film, taka i "piękna" zając...
  tragiczna parka. pazura ma wyjatkowo kiepski gust, co żona, to gorsza, strach się bać, jaka będzie następna....

 • bezkrytycznie

  Oceniono 7 razy 7

  I znów ta sama śpiewka. TVN nas przekonuje, ze oto powstał nowy hit, na którym krytycy i publiczność nie pozostawiają suchej nitki. A pustki z DDTVN codziennie karmią frajerów papką, jaki to genialny film powstał. Przy każdym gniocie słychać te pienia anielskie, a potem się okazuje, że to kompletne dno. Ale te dupki ze śniadaniowej żyją z wciskania plebsowi chłamu, więc wciskają...

 • st58

  Oceniono 10 razy 6

  Ciekawych nóg to ona nie ma .

 • shadowfax

  Oceniono 6 razy 4

  5 miesiąc, a szpila musi byc!
  Nie ma to jak wioska na salonach.

 • krzywelustro

  Oceniono 6 razy 4

  Na Wielkanoc będą małe zajączki z pazurkami!

 • ablissa

  Oceniono 5 razy 3

  nogi krzywe i odsloniete, szkoda tylko ze tepy ryj tez odsloniety :) ten pazura jest chyba slepy :)

 • wredna_baba

  Oceniono 3 razy 3

  PKP zapomniała założyć dolną część garderoby.

 • art_102

  Oceniono 7 razy 3

  Jak zwykle, mimo starań, wygląda fatalnie, ta fryzura, to porazka, a buty kompletnie z innej bajki, ale i tak najgorszy to ten chód na zgietych nózkach, ale jak tak sobie patrze na nich w duecie, to jakby sie źle nie ubrała to i tak nie przebije Pazury, który zawsze wygląda jakby właśnie wyszedł z remizy. W sumie, dobrana para, czego oczekiwac dla Czarusia:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX