Ostrowska po rozwodzie! W mini. I pokazuje środkowy palec

Aktorka nie zamknęła się w domu.
Ilona Ostrowska. Ilona Ostrowska. KAPIF

Ilona Ostrowska

Ilona Ostrowska pierwszy raz po rozwodzie pojawiła się na salonach. Aktorka na imprezę "Paszporty Polityki 2011" przyszła ubrana w seksowną, krótką sukienkę. Ostrowska odsłoniła swoje nogi, których może jej pozazdrościć niejedna 20-latka. Miała też intrygującą, białoróżową torebkę.

Ilona Ostrowska, Olga Frycz i Jacek Borcuch. Ilona Ostrowska, Olga Frycz i Jacek Borcuch. www.KAPIF.pl

Rozwód

Zaledwie 9 stycznia, czyli osiem dni przed "Paszportami Polityki", aktorka rozwiodła się z Jackiem Borcuchem. Siedmioletnie małżeństwo skończyło się przez romans reżysera z młodszą o 16 lat Olgą Frycz. Ostrowska w wywiadzie dla magazynu "Zwierciadło" powiedziała:

Ale ja myślę, że też trzeba umieć sobie odpuszczać i to we wszystkim, w miłości także. Ślepy upór nas zabija. Po co więc się upierać? Ja jestem silna, ale nie jestem walcząca, zwłaszcza nie chcę walczyć z uczuciami innych. Trzeba je szanować i ja staram się to robić.

Rozwód z pewnością nie był łatwy dla Ostrowskiej. Także dlatego, że para ma 6-letnią córkę Mirosławę... Na szczęście aktorka nie zamknęła się w domu - wskoczyła w seksowną sukienkę i przyszła na imprezę. A tam spotkała...

 

Ilona Ostrowska i Andrzej Chyra. Ilona Ostrowska i Andrzej Chyra. KAPIF

Przyjacielski telefon

... Andrzeja Chyrę, który próbował przyłożyć aktorce do ucha telefon. Ostrowska usiłowała się wymigać, ale w końcu się poddała. Cała sytuacja skończyła się jednak...

Ilona Ostrowska i Andrzej Chyra. Ilona Ostrowska i Andrzej Chyra. KAPIF

Środkowy palec

... pokazaniem środkowego palca! Chyra raczej się nie obraził, bo jak widać na zdjęciach, jest z Ostrowską w przyjacielskich relacjach.

Chcemy więcej takiej Ostrowskiej na salonach!

 

Więcej o:
Komentarze (27)
Ostrowska po rozwodzie! W mini. I pokazuje środkowy palec
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • nkwd

  Oceniono 16 razy 14

  "Ostrowska po rozwodzie!W mini.I pokazuje środkowy palec"
  trzeba jeszcze dodać:
  1)i trzyma kieliszek,
  2)i przestawiła prawą nogę,
  3) i teraz przestawiła lewą nogę
  4).....................
  Jezuuuuuuuuuuuuuuu !!!!!!!

 • agora7

  Oceniono 16 razy 12

  Dobrze, że nie jest załamana sytuacją. Facet diabła warty jeszcze mniej warta jest ta młoda ź....ra, słabowschodząca gwiazda Olga FRYCZ!

 • czakel

  Oceniono 14 razy 12

  Głowa do góry bo masz co pokazać.,Jesteś świetną kobietą i zdolną aktorką.Facet się opamięta,ale będzie za póżno. Kiedy chemia przestanie działać przyjdzie opamiętanie. ALE NIE MA POWROTU - można wybaczyć ,ale nie zapomnieć tak mają kobiety - i co b y to było za życie??? Ja osobiście życzę Tobie Ilonko powodzenia w każdej dziedzinie.

 • bezkrytycznie

  Oceniono 18 razy 12

  Wstrząsające. Ostrowska po rozwodzie wygląda tak samo, jak przed rozwodem. Ma dwie nogi, dwie ręce i głowę. Niesamowite.

 • kurczor

  Oceniono 17 razy 11

  A niby czemu ma rozpaczać i siedzieć w domu ??? Gość przyprawił ją o rogi i nie ma czego żałować. Uważam że mało jest wat facet który zdradza żonę której przysięgał wierność i czym prędzej powinna znaleźć kogoś wartościowego i uczciwego.

 • ariel1968

  Oceniono 13 razy 11

  a w co miała się ubrać , dziennikarzyno w worek pokutny .....pajac!!!!!!!!!

 • nieobiektywna

  Oceniono 13 razy 11

  Dzięki plotku, że napisałeś, iż "Ostrowska odsłoniła swoje nogi". Bo my myśleliśmy, że cudze...

 • jagss

  Oceniono 12 razy 10

  Pewnie że jest winny - tak samo jak Frycz. Podstarzały aktorzyna szalejący na punkcie młodej ślicznotki wzbudza we mnie jedynie uczucie zażenowania, a zachowanie młodziutkiej dziewczyny, która na to idzie z pełną świadomością konsekwencji swojej decyzji bardziej mnie zastanawia szczerze mówiąc. Nie krytykuję jej za ten czyn bardziej niż jego ale jest to dla mnie intrygująca postawa. Sama nie wiem co trzeba w sobie mieć żeby tak postapić, chyba właśnie wspomniany przeze mnie tupet.

 • jagss

  Oceniono 8 razy 8

  stabilizacji to ona raczej nie szukała, bo jaką stabilizację można znaleźć w związku z facetem który zostawia rodzinę dla nowszego, młodszego "modelu"? Byłaby głupia licząc że jej to nie spotka..Może się umówili: "kochanie obiecaj mi że nie zrobisz mi tego, co zrobiłeś swojej żonie zostawiając ją dla mnie" :-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX