Marta Grycan - METAMORFOZA ROKU!

Milionerka przed i po.
Marta Grycan. Marta Grycan. KAPIF

Modowa masakra

To, jak się ubierała kiedyś Marta Grycan można śmiało nazwać modową masakrą, gwałtem na poczuciu estetyki i ekstremalnym prowincjonalizmem. Nie mamy pojęcia czym na początku swojego "bywania" na salonach inspirowała się żona lodowego potentata.

W okropnej, czerwonej mini w kratę pojawiła się 15 grudnia 2009 r. na imprezie "Show The Jacksons Tribute To The Jacksons". Rok później było tylko gorzej. Przaśna, różowa suknia z piórami wyglądała jak niespełnione marzenie Marty Grycan z dzieciństwa. 30 czerwca 2010 roku pojawiła się w sukience kiczowatej królewny na gali "100 Najbardziej Wpływowych Mężczyzn 2010".

Marta Grycan i Paulina Smaszcz-Kurzajewska. Marta Grycan i Paulina Smaszcz-Kurzajewska. KAPIF

Wulgarny prowincjonalizm

Marta Grycan lubiła pokazywać wszystko co tylko mogła: dekolt i nogi. I od razu zwracała uwagę. W ekstremalnej, wzorzystej mini Grycan pojawiła się 28 września 2010r. na imprezie "Lexus CT200h". W wulgarnej, lamparciej sukni z wielkim rozcięciem na lewej nodze pojawiła się 10 października 2010r. na imprezie "Luksusowa Marka Roku 2010".

Doda i Martha Tarnowska Doda i Martha Tarnowska Kapif

Opatrzność

Nad Martą Grycan czuwa Opatrzność. Żona bogatego męża poznała Marthę Tarnowską, byłą stylistkę Dody. Martha wzięła Grycan i jej córki pod swoje skrzydła. Wtedy zaszła ogromna zmiana. Grycan zaczęła wyglądać dobrze!

Wiktoria i Marta Grycan. Wiktoria i Marta Grycan. KAPIF

Wielka przemiana

Seksowna, czerwona szminka, elegancka mała czarna - tak wyglądała Grycan po wielkiej metamorfozie. 15 grudnia 2011 r. na pokazie Dawida Wolińskiego Grycan przyciągała wzrok tą kreacją. Na "Różach Gali 2011" Grycan postawiła (a raczej jej stylistka - Martha) na elegancką, czerwoną suknię.

Marta i Wiktoria Grycan. Marta i Wiktoria Grycan. KAPIF

Marta Grycan

Na pokazie "Deni Cler" Marta Grycan pojawiła się w eleganckiej, szarej sukni w kratkę. Na pokazie "La Mania" założyła skórzaną (?) bluzkę i elegancką spódnicę. Stylizacja była ostra i wyrazista, ale nie wulgarna. Jesteśmy pod wrażeniem!

Która kreacja Marty Grycan najbardziej się Wam podoba? Zagłosujcie w naszej sondzie.

Więcej o:
Komentarze (52)
Marta Grycan - METAMORFOZA ROKU!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 9 razy 9

  Po ile "chodzą" newsy na tym portalu? Zebyście tłukli artykuły o Grycankach i sto razy dziennie - gwiazd z nich nie zrobicie. Efekt jest wręcz odwrotny do zamierzonego, aż się prosi o zemstę WWFu. A babiszon nie kupi pewnych rzeczy po prostu. Ciuchy od projektantów i bywanie na rautach o klasie nie świadczą.

 • linka23

  Oceniono 11 razy 7

  Nie podzielam tych ochów i achów nad tą Panią, jak już wspomniałam wcześniej ( trzy świnki), Pani Marta nawet gdyby się złotem oblekła będzie wyglądać jak SZYNA W SIATCE:)

 • 23adam55

  Oceniono 9 razy 7

  Jes moja ulubiona pani Martusia .Obojetnie w co sie pani ubierze razm z corkami stanowicie nasze dobro narodowe.Pani i panienki Grycan dzieki Wam swiad sie dowiedzial Polska krajem gdzie jedzenia nie brakuje.Dbajcie o siebie -i badzcie zawsze razem .Patrzac na Was przestaje myslec o jedzeniu jestem syty.

 • rita123

  Oceniono 6 razy 6

  czym ta pani sie zajmuje ,to ja nie wiem ,wiem ze jest niestety dość brzydka a pełno jej na portalach ,ciekawie jak to działa ,można sobie taki lans kupić czy co????

 • kaziu60

  Oceniono 7 razy 5

  Te kreacje to tylko opakowanie. Przysłowie będące mądrością ludu mówi: Ty wieś możesz opuścić, wiesciebie nigdy nie opuści. Na załączonych obrazkach to widać dokładnie.

 • sensacja

  Oceniono 9 razy 5

  Skoro Martha Tarnowska potrafiła ubrać Dodę, to potrafi i armatę. Z jakiego powodu pani Grycan i jej córki uznały, że są gwiazdami? pojąć tego nie mogę. Tak skutecznie obrzydziły mi lody Grycan, że nigdy ich już nie kupię.

 • noni

  Oceniono 4 razy 4

  Bogini, nic dodać nic ująć ;-) A co slychać u tancerki Weroniki?

 • smith81

  Oceniono 6 razy 4

  ile hajsu dostaje plotek za ciagle pisanie i promowanie ludzi....którzy po prostu mają pieniądze i nic poza tym?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX