Tajner-Idzik zmieniła się w MEGA laskę

Przyszła żona Wiśniewskiego naprawdę wygląda coraz lepiej.
Dominika Tajner-Idzik, Maksymilian Julian Idzik, Fabienne i Xavier Wiśniewscy. Dominika Tajner-Idzik, Maksymilian Julian Idzik, Fabienne i Xavier Wiśniewscy. KAPIF

Dominika Tajner-Idzik

Miłość do piosenkarza Michała Wiśniewskiego służy Dominice Tajner-Idzik, która bardzo schudła i przefarbowała włosy na blond. W końcu wszystkie kobiety Wiśniewskiego zmieniały się w blondynki... ;) Narzeczona Wiśniewskiego pojawiła się 18 grudnia na imprezie pod hasłem: Gwiazdy z dziećmi w sklepie Molton. Była z dwójką dzieci narzeczonego, Fabienne i Xavierem Wiśniewskimi oraz ze swoim synem, Maksymilianem Julianem Idzik (pierwszy od lewej). Swoją drogą, dziwna ta impreza. Sklep Molton to sklep z eleganckimi ubraniami dla kobiet, więc co tam robiły dzieciaki?!

Dominika Tajner-Idzik. Dominika Tajner-Idzik. KAPIF

Dominika Tajner-Idzik

Tajner-Idzik, od kiedy związała się z Wiśniewskim, przeszła prawdziwą metamorfozę. W blondzie wygląda lepiej niż w ciemnych włosach. A na jej ręce jawi się wielki tatuaż: "Michał". Sporo zaryzykowała. Anna Wiśniewska jakiś czas temu usuwała tatuaż, który zrobiła dla Wiśniewskiego.

Dominika Tajner-Idzik, Maksymilian Julian Idzik, Fabienne i Xavier Wiśniewscy. Dominika Tajner-Idzik, Maksymilian Julian Idzik, Fabienne i Xavier Wiśniewscy. KAPIF

Wielka rodzina

Teraz dzieci Wiśniewskiego i Tajner-Idzik tworzą jedną, wielką rodzinę. W końcu Wiśniewski oficjalnie dopisał syna nowej narzeczonej do listy swoich dzieci na Facebooku. Od lewej: Maksymilian Julian Idzik, Fabienne i Xavier Wiśniewscy (ze związku Wiśniewskiego z Mandaryną).

Dominika Tajner-Idzik. Dominika Tajner-Idzik. KAPIF

Prawie jak miss

Dominika Tajner-Idzik przed fotoreporterami pozowała niczym kandydatka w konkursie miss. Trzeba przyznać, że wygląda naprawdę dobrze.

Dominika Tajner-Idzik. Dominika Tajner-Idzik. KAPIF

W blasku fleszy

Dominika Tajner-Idzik udawała, że nie podoba się jej błysk fleszy. Nam się jednak wydaje, że pozowała fotografom z przyjemnością.

Dominika Tajner-Idzik i Maksymilian Julian Idzik. Dominika Tajner-Idzik i Maksymilian Julian Idzik. KAPIF

Rok temu...

Rok temu Dominika Tajner-Idzik miała czarne włosy i była nieco grubsza. Zdjęcie zostało zrobione 24 listopada. Jaką dietę zastosowała? Seks? Przecież jak mówił Wiśniewski:

Żona powinna dawać mężowi co najmniej dwa razy dziennie.

A Tajner-Idzik spotykają się od 2010 roku. Tak córka słynnego trenera wyglądała w październiku:

(Screen z Dzien Dobry TVN w trakcie trwania metamorfozy)

Więcej o:
Komentarze (46)
Tajner-Idzik zmieniła się w MEGA laskę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • agora7

  Oceniono 22 razy 18

  Zadna dziewczyna o zdrowych zmysłach nie wybrała .by Wiśniewskiego !!! Porażka całkowita. I te zapowiedzi kolejnego ślubnego show na 800 osob. Prymityw,

 • nawia

  Oceniono 20 razy 16

  Schemat działa. Na początku każda Wiśniewska jest blondyną. Jak zrobi włosy na czerwono, to znak, że związek zaczyna się rozwalać.

 • noltee

  Oceniono 15 razy 15

  "Tajner-Idzik zmieniła się w MEGA laskę"
  Szkoda że nie daliście żadnych zdjęć po zmianie...

 • noltee

  Oceniono 18 razy 14

  Taka z niej laska, jak z was - dziennikarze.
  I znowu odgrzewane kotlety.

 • rysiek

  Oceniono 13 razy 9

  MEGA to ona może jest, ale laską raczej nigdy nie zostanie. a już szczególnie pod patronatem wiśni, który też jest MEGA, męskim pasztetem i bezguściem. \
  dziara na łapie rulez:DDDDD bardzo gustowna i z klasą

 • sensacja

  Oceniono 11 razy 9

  Dzieci Marty są śliczne. Niestety Dominika była i jest kawałem baby, do mega laski jej daleko. Chociaż w blondzie rzeczywiście wygląda lepiej.

 • shyama

  Oceniono 10 razy 8

  Trzeba być bardzo naiwnym, by sobie wytatuować (oszpecić się) na ręce imię faceta, który ma za sobą trzy medialne rozwody i małżeństwa, a na dodatek chyba 5 dzieci... teraz albo będzie musiała usuwać albo szukać faceta o tym samym imieniu. oO

 • krystyna7

  Oceniono 12 razy 6

  Chyba muszę zapisać się do okulisty, bo szukam i szukam a żadnej laski nie widzę - a co tu dopiero o mega lasce mówić ?

 • megi1828

  Oceniono 8 razy 6

  Jaki piekny tatuaz na jej rece, szkoda ze niedlugo trzeba bedzie go usuwac :(

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX