Przesadzili z Photoshopem na okładkach cz. 3

Najnowsza okładka CKM z Dominiką Wodzianką, na której w ogóle nie jest do siebie podobna, skłoniła nas do przypomnienia sobie masakr photoshopowych z ostatnich miesięcy. Zobacz, które gwiazdy padły ofiarą szalonych wizji grafików komputerowych. Która okładka jest najgorsza? Zagłosuj w sondzie!
Dominika Wodzianka Dominika Wodzianka CKM

Dominika Wodzianka

O Dominice Wodziance jest ostatnio głośno - a to za sprawą domniemanego romansu z Nergalem. Dziewczyna wykorzystuje swoje pięć minut jak tylko może. Pojawiła się na okładce nowego wydania magazynu CKM. Przynajmniej jest napisane, że to ona, bo na początku po prostu jej nie poznaliśmy. Dominika wygląda jak lalka.

Kayah Kayah Gala

Kayah

Jedna z najlepszych polskich piosenkarek bardzo lubi dobrze wyglądać. My jednak lubimy, kiedy wygląda naturalnie, a na tej okładce magazynu "Gala" naturalność zdecydowanie nie była priorytetem dla grafika. Zupełnie nie poznajemy twarzy Kayah.

Sasha Strunin Sasha Strunin CKM

Sasha Strunin

Patrząc na okładkę CKM-u z młodą piosenkarką Sashą Strunin zastanawialiśmy się, czy to jakaś postać z kreskówki. Bo nie widzimy tu naturalnej kobiety, tylko sztuczny twór grafików. Podobna sytuacja, jak w przypadku Wodzianki: kobieta-lalka. Czy to "dzieło" tego samego grafika?

Joanna Jabłczyńska. Joanna Jabłczyńska. Shape

Joanna Jabłczyńska

Piękna Joanna Jabłczyńska wygląda na mocno umięśnioną na okładce magazynu "Shape". Chyba aż za bardzo. Twarz bez skazy, idealne kształty. Grafik się postarał. Chcielibyśmy zazdrościć Joannie tego "sześciopaku" - gdyby tylko był prawdziwy...

Magda Gessler. Magda Gessler. Gala

Magda Gessler

Ktoś ewidentnie zafundował Magdzie Gessler photoshopowy lifting. Na okładce "Gali" jej twarz jest po prostu nie do poznania. Gładka, bez zmarszczek i po prostu sztuczna.

Scarlett Johansson. Scarlett Johansson. Cosmopolitan

Scarlett Johansson

Tu stało się coś dziwnego z twarzą Scarlett Johansson. Śliczna aktorka została oszpecona. Krzywe oczy, sztuczny uśmiech - naprawdę nie wiemy, co ten grafik miał na myśli.

Beyonce. Beyonce. Harper's Bazaar

Beyonce

Beyonce słynie ze swoich krągłych kształtów. Jednak jeden z grafików uznał, że ma za grube uda i po prostu ją odchudził. Dramat.

Więcej o:
Komentarze (17)
Przesadzili z Photoshopem na okładkach cz. 3
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • lolaaa...

  Oceniono 12 razy 8

  W ankiecie powinno być raczej: Która ,,gwiazda" została najbardziej przerobiona? A nie: która gwiazda została najbardziej ,,przerobiona"? Bo przepraszam, z tych pań to tylko Beyonce i Scarlett Johansson to prawdziwe gwiazdy

 • shadowfax

  Oceniono 6 razy 6

  Wszystkie okładki są do bólu oczu przerobione.
  Okolice bikini są płaskie i gładkie, super puszyste włosy, extra jasne białka, mega gładka cera, cyce wystające systemem 'push up' stanika lub photoshop'em (dowolne wybierz) itp, itd...
  CKM bije wszelkie rekordy, chociaż reszta nie pozostaje mu dłużna.

 • garibaldi

  Oceniono 5 razy 5

  Właściwie każda okładka CKM pasowałaby do tego rankingu.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 4 razy 4

  CKM zatrudnia grafików bez wyczucia estetyki. Że też naczelny jeszcze nie zwrócił uwagi na to, że w sumie wyrządzają krzywdę tym ludziom, bo zamiast ich upiększać, oszpecają. Gorsze jest jednak to, że podrasowują także wywiady, nie tylko w tym magazynie - wystarczy porównać wystąpienia w telewizorni/radio, a te drukowane.

 • kuwaka

  Oceniono 8 razy 4

  to nie szalony grafik to "gwiazdy" wymagaja od grafikow poprawek.wiem cos o tym

 • pata.m

  Oceniono 4 razy 4

  kayah to chyba pogorszona, a nie poprawiona, zmasakrowali jej twarz.

 • magoleczek

  Oceniono 3 razy 3

  A czy panna Jabłczyńska ma opaskę "all inclusive" na ręce?

 • wilka

  Oceniono 3 razy 3

  Co tydzień wychodzi gazeta z programem tv pt. To&Owo - zawsze na okładce jest jakaś celebrytka i ZAWSZE jest na maxa zrobiona...

 • coloredgirl

  Oceniono 4 razy 2

  Nigdy bym nie poznała Sashy Strunin. ;[ Masakra. I ciekawie by było żeby w środku którejś gazety pisało: bądź naturalna. -,-

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX