Uciekają z Polski na święta

Sławni Polacy wolą gwiazdkę za granicą...

Edyta Górniak

Edyta Górniak, nadal marząca o międzynarodowej karierze, postanowiła iść za ciosem i spędzić Boże Narodzenie w miejscu, które ma zapewnić jej światowy sukces. Uda się więc do Singapuru, gdzie zapewne połączy przyjemne z pożytecznym - egzotyczny klimat i sprawy zawodowe związane z promocją jej płyty na azjatyckim rynku.

Radosław Majdan Radosław Majdan Forum

Radosław Majdan

Radkowi Majdanowi zamarzyły się święta w egzotycznym klimacie. Zamiast karpia i czerwonego barszczu, będzie miał okazję skosztować kuchni tajskiej bo zdecydował w Boże Narodzenie zwiedzić właśnie Tajlandię.

Joanna Krupa Joanna Krupa Forum

Joanna Krupa

Nasza tap madl postanowiła wraz z narzeczonym oddać się rozkoszom białego szaleństwa. Dżoana, wyjeżdża na 8 dni do Aspen, gdzie spędzi święta z dala od Polski i wszelkich spraw absorbujących jej tętniąca życiem karierę.

Marcin Tyszka Marcin Tyszka Forum

Marcin Tyszka

Naczelny fotograf "Top Model. Zostań modelką" też preferuje azjatyckie klimaty. Ostatnio zwierzył się, że święta w Polsce zdecydowanie go nie kręcą :

W moim warszawskim mieszkaniu nie ma choinki, za to pod koniec roku pojawiają się trójwymiarowe papierowe zwierzęta z chińskiego horoskopu... Od szaroburej aury w Polsce wolę upał w Tajlandii czy w Singapurze. Ktoś tęskni za zapachem jodły, ja uwielbiam obwieszone kiczowatymi ozdobami i lampionami ulice i domy w Bangkoku.
Magda Gessler Magda Gessler Forum

Magda Gessler

Od świąt w Polsce woli Boże Narodzenie w Kanadzie czyli tam gdzie mieszka jej ukochany partner Waldemar. Ale Magda, jak to Magda... dodatkowo ma swoje kulinarne patenty z tej okazji:

Choinkę przygotuję w tym roku w nowym domu w Kanadzie. Razem z mężem zaprosiliśmy już rodzinę. Jak zwykle zamówię śledzie z Białorusi - są lepsze niż te polskie - i ugotuję barszcz z białoruskich żółtych buraków. Obowiązkowo zrobię też łososia z prawdziwkami i metrowy makowiec - zdradza swoje świąteczne plany.
Doda Doda Forum

Doda

Doda tym razem wybrała Karaiby. Ze swoim ukochanym Błażejem chcą w ten świąteczny czas relaksować się w ciepłym słońcu i zażywać morskich kąpieli...

Nergal Nergal Forum

Nergal

Nergal nie zdradził dokładnie miejsca w którym spędzi święta, ale jak można było się domyślić już zapowiedział, że  Bożego Narodzenia nie cierpi i ma zamiar wyjechać w ciepłe kraje. Oby nie spotkał się z Dodą i Błażejem na Karaibach...

Więcej o:
Komentarze (17)
Uciekają z Polski na święta
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • aeris

  Oceniono 8 razy 4

  Plotek jest dobry tylko odgrzewaniu starych kotletow. Nie majac o czym pisac, zbiera stare newsy, grupuje je tematycznie i wrzuca jako nowy news. Na dodatek material jest w slajdach. Slajdy- nie klikam!

  rzyg. kiedy wreszcie zrobi sie tu normalnie?

 • ladyzgaga

  Oceniono 3 razy 3

  Majdan to na serio wygląda, jakby miał przyczepione te włosy:"D

 • meg77

  Oceniono 5 razy 3

  Rzecz jasna, powinnam w tym momencie tluc z rozpaczy głową w scianę, ze gwiazdy i w ogóle elyty mogą sobie światowo wyjechać kraju na świeta, a ja jako ten plebs biedny nieszczęsny spedzę gwiazdkę w domu z rodziną? Na dodatek was w ekstazie tak ponioslo, ze Polska na głównej jest z małej litery, a z nergala wyszedł negal. Może nogal? Nochal?

 • noltee

  Oceniono 2 razy 2

  To już przestali na święta jeździć do rodziny (czyli na wieś)? Wyrodne bachory!

 • ferdek_bagietka

  Oceniono 2 razy 2

  za tę "polskę" to powinniście wpie**ol dostać. pismaczyny żałosne.

 • bezlitosci

  Oceniono 1 raz 1

  Niech nie wracają . Dopłacę żeby ich nie oglądać !

 • zgredek1

  Oceniono 1 raz 1

  Wesołych Świąt Edytko :)

 • pata.m

  0

  Najlepsze święta spędziłam w Japonii - bez choinek, jezusków, kolęd i tych bzdetów, ale za to z super żarciem w samolocie BA na boże Narodzenie i z gorącym sake w świątyni w nowy rok.

 • rafifi324

  0

  http://www.dlakubusia.com.pl/od-poczatku/
  ludzie nawet w święta nie maja czasu (i chęci) by spojrzeć gdzieś obok, np na sąsiada, który być może potrzebuje drobnej pomocy...
  Nawet przy przejściu dla pieszych kierowca wcześniej przejedzie pieszego niż go przepuści...
  Ile ludzi zginie bo będzie jeździć w korkach po świąteczne zakupy, walcząc o miejsce na parkingu przed galerią handlową... Takie czasy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX