Galeria

Honey jak żurek, Sablewska jak ogórki, czyli czego Polacy szukają w internecie

16.12.2011 08:00
A A A Drukuj
To oni żądzą w polskim internecie.
Kapif

Kolejna edycja raportu Google Zeitgeist [z niem. "duch czasu"], czyli fraz, które najczęściej do wyszukiwarki wpisują Polacy. A w nim znów niespodzianki. Z raportu dowiadujemy się, które gwiazdy były najchętniej przez nas wyszukiwane w Google.

Honorata Skarbek znalazła się na miejscu 10. Popularność zdobyła dzięki modowemu blogowi. Gdy sama zauważyła, że jest w sieci popularna, postawiła na śpiewanie. Dziś jej piosenki grają największe stacje radiowe w Polsce.

W raporcie Google, Honey zajmuje to samo miejsce, co przepis na żurek w kategorii "Jedzenie i picie".

Zobacz więcej na temat:

Podziel się

  • 1
  • 3
  • 1
  • Ocena:

    • słabe
    • nic specjalnego
    • dobre
    • bardzo dobre
    • znakomite

    0 głosów

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (14)

  • krystin9

    0

    Rządzą, rządzą, rządzą ... - do szkoły Plotki!!!!!!!!!!!!!

  • lolaaa...

    Oceniono 2 razy 2

    sam artykuł jest dość ciekawy, ale porównania do jedzenia są denne, kiczowate i bez sensu. A przyrównywanie Papieża do jedzenia, to już szczyt głupoty

  • prima.

    Oceniono 2 razy 2

    ciasteczka oreo mnie rozwaliły

  • bossanoga

    Oceniono 9 razy 7

    Ciekawe co jest odpowiednikiem samozwańczej królowej polskiej muzyki? Buraki, czy kaszanka?

    • browaryr

      Oceniono 3 razy 3

      @bossanoga
      ta kaszanka mnie zabolala-jestem fanem wszelkiej masci padliny i prosze zmienic"kaszanka"na "kupa":D

    • bossanoga

      Oceniono 3 razy 3

      @browaryr
      Jeśli kupa zalicza się do produktów spożywczych, to zatwierdzam zmianę :)

  • browaryr

    Oceniono 5 razy 1

    "czego polacy szukaja...........)-proste--jak pominac wszelakie maszyny bijace NAS po jajach-np wszelakie urzadzenia pomiarowe--lichwiarzom mowie-NIEEEE!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX