Która gwiazda zwyciężyła w rankingu 'Najbardziej Medialnej Ciąży'?

Medialna pogoń za ciążowym brzuchem.
Katarzyna Glinka. Katarzyna Glinka. KAPIF

Miejsce 3. Katarzyna Glinka

Kompas Social Media przeprowadził badania na temat najbardziej medialnej ciąży. Pod uwagę wzięto 2000 materiałów internetowych dotyczących ciąż gwiazd, które pojawiły się w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Na miejscu 5. znalazła się Marta Szulawiak, na 4. Magdalena Schejbal.

Ciąża Katarzyny Glinki dała jej trzecie miejsce w rankingu. W ciągu 6 miesięcy pojawiło się na jej temat w internecie 212 artykułów. Na początku spekulowano czy Glinka jest w ogóle w ciąży. Aktorka jeszcze nie urodziła więc to jeszcze nie koniec medialnej pogoni za jej brzuszkiem. Mężem aktorki jest Przemysław Gołdon.

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki. Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki. KAPIF

Miejsce 2. Katarzyna Skrzynecka

Jak czytamy w raporcie Kompas Social Media, o Katarzynie Skrzyneckiej pisano najczęściej w kontekście problemów z zajściem w ciążę. W ciągu pół roku pojawiło się 779 artykułów na temat jej brzucha. Aktorka i piosenkarka pojawiała się w zaawansowanej ciąży na salonach. W pewnym momencie wszyscy zastanawiali się czy przypadkiem nie urodzi na czerwonym dywanie. Aktorka urodziła 22 listopada w siódmym miesiącu ciąży. Skrzynecka nazwała córkę Alikia Ilia. Ojcem dziecka jest Marcin Łopucki.

Anna Mucha. Anna Mucha. KAPIF

Miejsce 1. Anna Mucha

Ciąża Anny Muchy zdecydowanie wygrała w rankingu. Była to ciąża narodowa. W ciągu 6 miesięcy pojawiło się 987 artykułów na temat brzucha aktorki.

O ciąży Muchy poinformował Polskę Andrzej Sołtysik. Aktorka nie próbowała nawet ukrywać swojego błogosławionego stanu. Chętnie pozowała z ciążowym brzuszkiem fotoreporterom. Mucha wystąpiła też w seksownej sesji, na okładce magazynu "Viva". Mucha dzieliła się też ciążą na swoim blogu. Niedawno pokazała tam zdjęcie rączki córeczki.

Anna Mucha związana jest z Marcelem Sorą.

(Jak często informacje o gwiazdach w ciąży pojawiały się w mediach. Opracowane przez Instytut Monitorowania Mediów, Kompas Social Media)

Więcej o:
Komentarze (25)
Która gwiazda zwyciężyła w rankingu 'Najbardziej Medialnej Ciąży'?
Zaloguj się
 • browaryr

  Oceniono 7 razy 7

  jezeli chodzi o najglupsza w ciazy -bezapelacyjnie zwyciezyl kon ktory mowi-czyli mucha.

 • anasz

  Oceniono 6 razy 6

  co dalej? będzie ranking dzieci? które ładniejsze? mądrzejsze? czy sprawniejsze?

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 8 razy 6

  Najbardziej medialne ciąże były. Teraz będą najbardziej medialne niemowlaki. Brakuje mi jeszcze "Najbardziej idiotycznych rankingów".

 • meg77

  Oceniono 3 razy 3

  Czyli - o ile dobrze rozumiem - najpierw wy - różne redaktorki internetowe i tabloidowe - miesiącami podniecaliście się jednymi "brzuszkami" bardziej, a innymi mniej, o jednych "brzuszkach" pisaliście 6 razy w tygodniu, a o innych 2 razy było dość, a teraz podniecacie się, bo ktoś to dokładnie policzył, bo wy nie ogarniacie większych liczb (podobnie jak zdań podrzędnie złożonych), tak? I jest podkładka pod premię?No fajnie, gratki, tylko co to ma wspólnego z czyims "zwycięstwem"... :-/

 • kotka88

  Oceniono 5 razy 3

  A co powiecie o pani ,która urodziła czworaczki na sląsku? To jest coś a nie załosne celebrytki,które są znane z tego ,że są znane!

 • nicki111

  Oceniono 2 razy 2

  wylansowane pseudo gwiazdy,których nikt nie chce oglądać !!!

 • ffortaleza

  Oceniono 4 razy 2

  nikt nie przebije Muszyska w tej kategorii, brawo Mucha, a teraz juz lec na swoje miejsce, czyli na g*wno

 • dominiczek

  Oceniono 7 razy 1

  na Muchę najlepszy Muchozol

 • prima.

  Oceniono 3 razy 1

  987 artykułów na temat brzucha Muchy - z tego 983 napisane przez was. nie ma czym się chwlalić ..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX