Urbańska o kiczu, konkurencji i byciu najlepszą

16.11.2011 10:30
Natasza Urbańska

Natasza Urbańska Styl.pl

Aktorka, tancerka i prowadząca "Taniec z gwiazdami" udzieliła wywiadu dla magazynu "Twój styl". Zobacz, co ciekawego powiedziała.
Komentarze (73)
Urbańska o kiczu, konkurencji i byciu najlepszą
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • sensacja

  Oceniono 14 razy 10

  Ona zawsze kojarzy mi się z filmem "Żony ze Stepford". Idealnie zimna, sztuczna, bezbarwna i nijaka. Tym wywiadem udowadnia dodatkowo, że jest wyrachowana, pozbawiona zasad i bezwzględna. Fuj!

 • bbny

  Oceniono 16 razy 8

  Typowa szm*ta, zimna, bezwzgledna, po trupach do celu.

 • mikado

  Oceniono 9 razy 7

  Ten automat cyrkowy po raz kolejny potwierdził swoją "klasę". Normalny człowiek (niezależnie od płci) odczuwa pewien dyskomfort nawet wtedy, gdy w "odbija" komuś chłopaka/dziewczynę w wieku licealnym, kiedy związki są jeszcze mało zobowiązujące. Trzeba być socjopatką, żeby powiedzieć "nie miałam wyrzutów sumienia" czy "nie obchodziło mnie, co myśli jego żona".

 • niunia63

  Oceniono 13 razy 7

  Życzę jej aby przekonała się na sobie jak to jest rozbijać rodzinę.

 • jkjk

  Oceniono 10 razy 6

  więc ona też nie ma tej gwarancji że jej boski Janusz jej miłość życia będzie z nią do końca , może przyjść młoda laska która go sobie weźmie i też nie będzie myślała o tym co czuje Nataszka

 • myo23

  Oceniono 12 razy 6

  czyli:
  rozwaliłam rodzinę, doprowadziłam do rozwodu bo nie chciałam żeby postrzegano mnie jako kochankę, jestem z moim pracodawcą ale nie dostaje roli w buffo przez łóżko, miałam gdzieś co czuje jego żona, bo byłam taka zakochana. a teraz zastanawiam się dlaczego ludzie mnie lubią?

  - nie lubią cię bo jesteś od wszystkiego a tak naprawdę od niczego. niby tańczysz, śpiewasz, grasz a tak naprawdę żadna z tych rzeczy nie wychodzi ci na tyle dobrze, żebyś zawojowała nawet polski show biznes.

 • niunka83

  Oceniono 14 razy 6

  ..."Nie miałam wyrzutów sumienia, nie zastanawiałam się, co czuje żona Janusza" - dlatego teraz Janusz tak Tobą pomiata, robi z Tobą co chce, a Ty słuchasz się jego we wszystkim, nie masz swojego zdania ani nie reprezentujesz sobą żadnych wartości moralnych. Ładna buzia nie wystarczy w tych czasach, wypinanie dupy także. Robisz wszystko co chce Janusz, bo zwyczajnie boisz się, ze zostawi Ciebie, tak samo jak zostawił swoja żonę dla Ciebie. A zostawi na pewno, wymieni na piękniejszy, lepszy i młodszy "model" z Buffo.

 • falco2009

  Oceniono 5 razy 5

  "byłam na to za młoda i za bardzo zakochana." -
  rozbawia mnie ten pustak : zakochana !. Zwyczajnie dla kariery wlazła facetowi do łóżka . To jak układa się teraz ich związek tylko to potwierdza. Nie ma nic do gadania tylko do dawania ... wiadomo czego .

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 9 razy 5

  Kult. Józefowicz jest wodzem, a ona jego oddaną czcicielką. Tak ją przeprogramował, że w ogień za nim pójdzie. Odnoszę wrażenie, że jej brakowało człowieka, który by ją strofował, ustawiał, poganiał, mówił jej, co i jak ma robić. Dziewczyna ma nieodpartą chęć posiadania swojego prywatnego tyrana.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane