Jak oni zaczynali - część 3

Początki polskich gwiazd w show-biznesie.
Małgorzata Kozuchowska Małgorzata Kozuchowska Agencja Gazeta

Małgorzata Kożuchowska

Serialowa Hanka Mostowiak po raz pierwszy pojawiła się na ekranach w 1980 r. w małej rólce w serialu "Dom". Zagrała następnie w produkcjach TVP "Fitness Club" i "Pokój 107", jednak popularność zdobyła dopiero dzięki roli Ewy Szańskiej w "Kilerze". Jest też aktorką teatralną, a do tego okrzyknięto ją jedną z najlepiej ubranych Polek. Wiosną zobaczymy Kożuchowską w nowym serialu TVN, "Prawo Agaty". I to tym razem w roli czarnego charakteru!

Kayah. Kayah. Agencja Gazeta

Kayah

Kayah, a właściwie Katarzyna Rooijens to artystka wszechstronna. Zaczynała w latach 80., współpracując z zespołami reggae, w 1988 r. zadebiutowała na Festiwalu w Opolu. Zanim jednak jej kariera muzyczna nabrała rozpędu, pracowała w Wiedniu jako modelka. Od połowy lat 90. zaliczana jest do najpopularniejszych i najbardziej utalentowanych polskich wokalistek. Kayah jest też producentką oraz jurorką w programie "The Voice of Poland".

Janusz józefowicz. Janusz józefowicz. Agencja Gazeta

Janusz Józefowicz

Janusz Józefowicz to reżyser, scenarzysta, ale także aktor. W 1981 roku pojawił się jako stepujący tancerz w filmie "Miłość ci wszystko wybaczy". Józefowicz skupił się jednak przede wszystkim na choreografii i reżyserii - opracował niezliczone przedstawienia teatralne i produkcje telewizyjne, z musicalami "Metro" i "Romeo i Julia" na czele. Małżeństwo z Nataszą Urbańską i jurorowanie w "Tańcu z Gwiazdami" umocniły zaś jego pozycję wśród celebrytów.

marina. marina. Agencja Gazeta

Marina

Marina Łuczenko zadebiutowała młodo, bo w wieku 10 lat. Wystąpiła wtedy w programie "Szansa na sukces", a 2 lata później, w 2001 r., zaśpiewała też w "Drodze do gwiazd". W 2008 r. pojawiła się w "Tańcu z gwiazdami". Po etapie brylowania na salonach i zakończeniu współpracy z Mają Sablewską przyszedł czas na wydanie solowej płyty - "Hardbeat".

Katarzyna Zielinska. Katarzyna Zielinska. Agencja Gazeta

Katarzyna Zielińska

Powiedzmy to otwarcie: jeszcze niedawno Zielińska nie miała nic wspólnego z szykowną celebrytką, jaką się stała. Debiutowała różnymi małymi rolami pod koniec lat 90-tych, w 2007 zagrała Martę Walewską w serialu "Barwy szczęścia". W międzyczasie zaliczyła programy "Jak oni śpiewają", "Gwiazdy tańczą na lodzie" i "Kocham cię, Polsko", by znaleźć się w końcu w obecnej edycji "Tańca z Gwiazdami".

maja frykowska. maja frykowska. kapif

Maja Frykowska

Maja Frykowska od początku swojej medialnej bytności zmieniła się najbardziej: zmieniła imię i twarz! Debiutująca w 2002 r. w programie "Big Brother: bitwa" Frytka zasłynęła harcami w jacuzzi z Kenem. Co było później? Niewiele. Maja-Agnieszka Frykowska zdaje się nie ustawać w poszukiwania swojego miejsca w show-biznesie.

Więcej o:
Komentarze (5)
Jak oni zaczynali - część 3
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • rebellex3

  Oceniono 2 razy 2

  Przecież Marina wystąpiła również w serialu "39 i pół" co przyniosło jej większą sławę.

 • traktor.

  Oceniono 3 razy 1

  Frytka przynajmniej się nowej mordy dorobiła

 • magda126

  0

  Ale Kayah ma paskudną fryzurę na tym zdjęciu

 • anastazja1990

  Oceniono 1 raz -1

  kayah nie jest producentką tylko jej BYŁY mąż Rinke!!! Nie jest też jurorką, tylko trenerką, macie jakieś złe informacje!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX