Najkrótsze małżeństwa świata

Kiedy ludzie się kochają, decydują się na ślub. Kiedy przestają coś do siebie czuć, biorą rozwód. Niektórzy odkochują się bardzo szybko. Oto kilka przykładów małżeństw gwiazd, które przetrwały tylko chwilę.
Kim Kardashian i Kris Humphries. Kim Kardashian i Kris Humphries. youtube.com

Kim Kardashian i Kris Humphries

To był wielki i huczny ślub, oglądał go cały świat. Niestety, równie huczne jest rozstanie tej pary po zaledwie 72 dniach małżeństwa. Kim Kardashian wniosła pozew o rozwód. Dlaczego ta piękna i sprzedana całemu światu miłość tak szybko się skończyła? W swoim oświadczeniu para jako powód podała "różnice nie do pogodzenia".

Britney Spears i Jason Alexander. Britney Spears i Jason Alexander. radionowindy.com

Britney Spears i Jason Alexander

To dopiero rekord.  Pobrali się w Las Vegas w styczniu 2004 roku, a ich szalone małżeństwo przetrwało aż 55 godzin! Po trzech dniach ślub został anulowany.

Nicolas Cage i Lisa Marie Presley. Nicolas Cage i Lisa Marie Presley. screen z tvgudie.com

Nicolas Cage i Lisa Marie Presley

Najpierw były bajeczne zaręczyny. Później w tajemnicy przed całym światem wzięli ślub na Hawajach. Po zaledwie 3 miesiącach i 15 dniach od ślubu sąd unieważnił ich małżeństwo. Skończyło się tak szybko jak się zaczęło.

Denis Rodman i Carmen Electra. Denis Rodman i Carmen Electra. gazeta.pl

Carmen Electra i Dennis Rodman

Ta para wzięła ślub w listopadzie 1998 roku. Razem przetrwali 5 miesięcy, ale już 9 dni po ślubie Rodman chciał jego unieważnienia, twierdząc, że zdecydował się na zawarcie małżeństwa przez narkotyki.

Renée Zellweger i Kenny Chesney. Renée Zellweger i Kenny Chesney. screen z people.com

Renée Zellweger i Kenny Chesney

Poznali się na koncercie dla ofiar tsunami, który odbył się w styczniu. Zakochali się w sobie bez pamięci i już maju zalegalizowali swój związek. A we wrześniu wzięli rozwód. Muzykowi country nie podobał się styl życia, jaki prowadziła aktorka.

Drew Barrymore i Tom Green. Drew Barrymore i Tom Green. screen z pops.lv

Drew Barrymore i Tom Green

Znali się od wielu lat. W lipcu 2001 roku postanowili się pobrać. Niestety, już po 5 miesiącach ich związek został unieważniony. Jednym z powodów było, to że Green nie chciał być postrzegany tylko jako mąż gwiazdy.

Więcej o:
Komentarze (8)
Najkrótsze małżeństwa świata
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 4 razy 4

  Otworzyć w Polsce odpowiednik Las Vegas, a liczba relacji ze ślubów/rozwodów/unieważnień celebrytów zapcha portale i bulwarówki tak, że miejsca na reklamy braknie.

 • cerrie

  Oceniono 4 razy 2

  Ale patrzcie, co to się porobiło. Ślub, to niby powinno się brać z myślą, iż to będzie ten jedyny, ta jedyna na całe życie co nie? No bo po co w innym przypadku brać ślub? A tutaj widać, że są tacy co szastają ślubnymi obrączkami na prawo i lewo jakby to było coś mało ważnego. Gdzie się podziały te czasy kiedy ślub był najważniejszym wydarzeniem w życiu, a nie tylko traktowany na zasadzie "Dziś jest ten partner(ka) jutro już inna"? Co to ma być wizyta w sklepie samoobsługowym? Dzisiaj kupuję sobie pralkę, a jutro zmywarkę, a jak nie spełnią moich oczekiwań, to następnego dnia pójdę i wymienię na inny model? Ja wezmę ślub z nadzieją, że to tej jeden jedyny na całe życie, a nie po to aby tylko wziąć ślub. A te gwiazdy powinny się wstydzić, bo to tylko świadczy o tym jak są próżni i jak za nic mają coś, co powinno być traktowane z należytym szacunkiem, a nie jak wizytę w salonie fryzjerskim.

 • m.jackson4ever

  Oceniono 3 razy 1

  Przecież to tylko papierek, formalność.

 • gagula

  Oceniono 3 razy 1

  to są kpiny ! nigdy ie wyszłabym za mąż za faceta którego znam choćby 2 miesiące ! a nie tutaj po dwóch dniach się hajtają !

 • pisadelko

  Oceniono 1 raz 1

  psseudo pismak z plotka nie ogarnia show business'u. najkrotszych nawet nie opisal...

 • rainbow.dash

  0

  Chyba ich coś. No, blagam? 55 godzin ... szkoda pieniędzy i ludzkich serc ;)

 • zaagi16

  0

  I po co w ogóle ten ślub?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX