Wydaje im się, że są gwiazdami cz.2

Zobaczcie, kto za wszelką cenę chce utrzymać kurczącą się popularność i jest przekonany o swoim gwiazdorstwie.
Michał Wiśniewski, Michał Szpak Michał Wiśniewski, Michał Szpak KAPIF

Gwiazdą być...

Bycie gwiazdą to marzenie wielu. Niektórzy nie cofną się przed niczym, aby chociaż na chwilę zaistnieć w mediach.

Michał Szpak Michał Szpak kapif

Michał Szpak

Ten barwny, ale i kontrowersyjny artysta zaistniał dzięki programowi TVN X Factor. Jego wygląd i sposób mówienia od początku budziły wiele skrajnych emocji. Buty na obcasach, pomalowane paznokcie, dziwne stroje i fryzury to znaki rozpoznawcze Michała. Muzycznego show nie wygrał, ale nie pozwolił nam o sobie zapomnieć. Wystąpił w najnowszej edycji Tańca z gwiazdami. I już odpadł. Fanów pragniemy uspokoić, niedługo ukaże się jego płyta.

Radosław Majdan. Radosław Majdan. Plotek Exclusive

Radosław Majdan

Radosław Majdan w mediach zaistniał dzięki burzliwemu związkowi z Dodą. Były bramkarz był wtedy jeszcze blondynem. No właśnie, te jego włosy. Jakiś czas temu zrobiło się ich dużo więcej. Hmm... Wiadomo, mężczyzna musi się podobać. Doda i Majdan rozstali się w atmosferze skandalu. Jego kariera piłkarska kulała, ale on sam nie mógł odzwyczaić się od obecności w kolorowych pismach. A to bójka, a to "Taniec z gwiazdami". No jakieś przytyki do Dody. Teraz zadebiutował na rynku kosmetycznym - sprzedaje własne perfumy. Kupiliście?

Edyta Herbuś Edyta Herbuś kapif

Edyta Herbuś

Występowała w "Tańcu z gwiazdami". Ale to było za mało dla ambitnej tancerki. Wykorzystała popularność wśród widzów i zaczęła bywać dosłownie wszędzie. Zaprzyjaźniła się z córką byłego prezydenta Lecha Wałęsy, Marią Wiktorią i razem wyruszyły na podbój polskich salonów. Prezydentówna dość szybko odpuściła, ale tancerka wprost przeciwnie. Zaczęła realizować swoje marzenie o zostaniu aktorką. No i nie zapominajmy o pięknym przezwisku Herbuś - Henia Rozkraczewska. Nie, to nie to, co myślicie. Po prostu na obozach tanecznych Edyta spała w rozkroku, żeby się lepiej rozciągnąć. Rozczarowani? Ostatnio tancerka spotyka się z dyrektorem Mariuszem Trelińskim, dyrektorem Opery Narodowej. Nie da się ukryć, że dzięki determinacji Herbuś zaszła daleko. Aspirująca aktorka wystąpiła już w kilku serialach. Wróżycie je karierę gwiazdy filmowej?

Marta Krupa. Marta Krupa. www.KAPIF.pl

Marta Krupa

Siostra Joanny, modelka i aspirująca piosenkarka chciała zaistnieć w naszym kraju dzięki "Tańcu z gwiazdami". Już była w ogródku, już witała się z gąską, a tu widzowie zgotowali jej niemiłą niespodziankę. Mimo dobrych ocen od sędziów odpadła we wczesnym odcinku. Piękna brunetka nie ukrywała rozżalenia. Wylała wiele łez. Jej siostra na Facebooku napisała, że ma bardzo duży żal do ludzi. Co zrobić. Na szczęście, na otarcie łez pozostaje Marcie nowe reality show, w którym wystąpi z Joanną. Podobno znalazła też nową miłość.

Maja Sablewska. Maja Sablewska. KAPiF

Maja Sablewska

Miała się opiekować gwiazdami, ale okazało się, że sama bardzo dobrze czuje się w świetle fleszy. Stała się rozpoznawalna, kiedy była menadżerką Dody. Później nastąpiło wielkie zerwanie pań i zaczęła się medialna kariera Mai. Wzięła pod swoje menadżerskie skrzydła Marinę Łuczenko i Edytę Górniak. Kiedy zgodziła się zostać jurorką w X Factor, ta druga ją zwolniła. Z Mariną też zbyt długo po tym nie współpracowała. Teraz opiekuje się Tolą Szlagowską i bywa z nią na różnych imprezach. Została także doradcą wizerunkowym firmy kosmetycznej Rimmel oraz blogerką. Oj, Maja nie chce dać o sobie zapomnieć.

Michał Wiśniewski Michał Wiśniewski Forum

Michał Wiśniewski

Nie da się ukryć, że jeszcze kilka lat temu Michał Wiśniewski był bezapelacyjnie jedną z największych gwiazd polskiej estrady. Od tego czasu jednak wiele się zmieniło. Czerwone włosy już nikogo nie szokują, jego dziwne stroje też.  Teraz jest najbardziej znany ze swoich ekshibicjonistycznych wpisów na blogu i Facebooku. Ostatnio zabłysnął ogłaszając publicznie swoją datę ślubu z Dominiką Tajner i przy okazji zapraszając na niego wszystkich fejsbukowiczów.

Więcej o:
Komentarze (22)
Wydaje im się, że są gwiazdami cz.2
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • cornelius

  Oceniono 7 razy 7

  Z tych tutaj to tylko Czerwony zasluguje na miano gwiazdy,choc bylej.
  Obecnie gwiazda jest w pokera.I w milosci do strasznych babonow...
  Ta reszta to plankton celebrycki...

 • armandoo

  Oceniono 6 razy 6

  Czerwony, mimo że jest tragiczny, to jednak gwiazdą był. Więc do tego zestawienie nie pasuje. Reszta za to się zgadza idealnie.

 • lojzo

  Oceniono 6 razy 6

  Z Majdanem tez nieprawda. Bo jak żenił się z Doda to ona była zaledwie gwiazdka baru a on jednym z czołowych bramkarzy w kraju i to raczej ona zaistniała dzięki niemu niż odwrotnie. Co do prztyków, to akurat Doda jest w tym mistrzynią, w porównaniu z nią Majdan milczy jak grób. Trzeba faktów się trzymać anie przerośniętego ego Dody panowie redaktorzy Polotka

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 5 razy 5

  Dziewięćdziesięciu procentom celeberytów wydaje się, że są gwiazdami. Do "Vivy", "Gali" itp. prawdziwe gwiazdy nie biegają, żeby opowiedzieć o swoim zaparciu, zatem media swoje "gwiazdy" kreują - "gwiazdy", których największym osiągnieciem jest pojawianie się na rautach i otwarciach sklepów w supermarketach.
  Co do Wiśniewskiego... On do tego zestawienia nie pasuje. Jednak jego zespół sprzedał dużą, jak na polski rynek, ilość płyt i tego mu odmówić nie można (za to wszystkiego innego owszem). Upadła z niego gwiazda, ale jednak nią był.

 • blacke

  Oceniono 7 razy 5

  Wiśniewski gwiazdą niewątpliwie jest, upadłą, ale jednak. Wymienianie jednym tchem faceta z jakimś milionem sprzedanych płyt na koncie z przebierańcem, który jeszcze żadnej płyty nie wydał jest zwyczajnie śmieszne.

 • meg77

  Oceniono 7 razy 5

  Porównanie Wiśniewskiego ze Szpakiem czy Martą Krupą w tym zestawieniu to mocne przegięcie i złośliwość. Takie coś to możecie wciskać tym, których pamięć sięga tylko ze 3 lata wstecz. Oraz nie mają własnego zdania:-/

 • jablonexkociak

  Oceniono 5 razy 5

  A doda to gdzie?

 • kloceklego

  Oceniono 7 razy 3

  a wam ciule wydaje się, że jesteście dziennikarzami

 • katia1

  Oceniono 5 razy 3

  Co do Herbuś,Szpaka,Krupy to się zgodzę.Ale Wiśniewski dużo osiągnął,jego płyty kupowała cała Polska.Więc nie piszcie że nie jest gwiazdą.To właśnie on z całej tej ekipy jest gwiazdą,co prawda podupadającą,ale zawsze.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX