Wielcy pisarze młodego pokolenia

Tak, oni zabierają się za pisanie ksiażek.
Katarzyna Cichopek. Katarzyna Cichopek. NET

Katarzyna Cichopek

Aktorka, Katarzyna Cichopek w książce pt. "Sexy Mama" przekonywała, że można wygrac z celulitem a także, że warto czuć się dobrze we własnej skórze. Po czym Cichopek opisała serię ćwiczeń odchudzających. Cichopek oberwało się za to dzieło. Aktorka jednak wie, że z utęsknieniem czekaliście na jej literacki powrót. Cichopek na swoim profilu na Facebooku napisała:

Kochane mamusie! Mamy zaszczyt zaprezentować wam poradnik na, który wszystkie od dawna czekamy:-D "Sexy Mama. Jedz, chudnij i ciesz się sobą!" to kolejna książką Kasi Cichopek - tym razem w całości poświęcona tematom zdrowego odżywiania. Chcemy bardzo mocno podziękować wszystkim sexy mamom, których wkład w książkę jest nieoceniony! Jesteście wspaniałe- udowodniłyście nam to już nie raz:-) Wasze porady, zwierzenia, przepisy stanowią bardzo istotną cześć samej książki. Mamy nadzieję, że pokochacie ją tak samo mocno jak "Sexy Mamę" Poradnik już niedługo pojawi się w księgarniach!! A my już dziś prezentujemy okładkę. I jak wam się podoba? Nie możecie się jej doczekać:-)?

Taaak!

Doda. Doda. Forum

Doda

Doda postanowiła zostać felietonistką magazynu "Maxim". Ale to jeszcze nie koniec. Doda napisze też książkę! W wywiadzie dla magazynu K MAG powiedziała:

Wydaję teraz publikację pod tytułem Pinkbook. To będzie powieść science fiction. Nie będę głóną bohaterką, ale moje alter ego tak. Ona nie będzie elficą. Elficą jestem na co dzień.
Mateusz Damięcki. Mateusz Damięcki. FORUM/Krzysztof Jarosz

Mateusz Damięcki

Aktor, Mateusz Damięcki postanowił opisać swoją podróż po Syberii. Damięcki przejechał tam 25 tys. km. Teraz chce się podzielić wrażeniami.

Anna Wendzikowska. Anna Wendzikowska. KAPiF

Anna Wendzikowska

Dzienikarka, Anna Wendzikowska, jest w trakcie pisania książki "Trzysta poranków w Londynie". W Dzień DObry TVN powiedziała:

Chciałam dać upust tym londyńskim doświadczeniom i mniej więcej przed rokiem zaczęłam pisać... Byłam zmuszona przerwać to moje dłubanie w związku z udziałem w Tańcu z Gwiazdami, ale teraz znów mam więcej czasu i zabieram się do kończenia.
Anna Kalata przed przemianą i po Anna Kalata przed przemianą i po Fot. Agencja Gazeta

Anna Kalata

Taka metamorfoza nie może przejść bez książki! Była polityk, celebrytka i posłanka w magazynie "Na Żywo" powiedziała, że napisze książkę.

To będzie książka pełna wątków autobiograficznych, zainspirowana moją przemianą. O podróży do Indii, jodze, diecie oraz medycynie indyjskiej, czyli ajurwedzie. Zadawano mi mnóstwo pytań, co zrobić, żeby tak schudnąć. Nie byłam w stanie odpowiedzieć wszystkim. Pomyślałam więc, że napiszę książkę. Znajomi uznali, że to dobry pomysł. Jeśli pomoże ona komuś, kto chce zmienić swoje życie, będzie wspaniale.
Kinga Rusin. Kinga Rusin. KAPIF

Kinga Rusin

Dziennikarka wie jak wbić szpilę byłęmu mężowi. Rusin napisała książkę "Co z tym życiem?", w której rozprawiła się z przeszłością. Książką zbierała niepochlebne recenzje. Kiedy Kuba Wojewódzki zapytał się Doroty Wellman, którą książkę by kupiła: Krzysztofa Ibisza, Weroniki Marczuk czy Kingi Rusin odpowiedziała:

Żadną! Nie lubię pieprzenia o niczym.
Więcej o:
Komentarze (29)
Wielcy pisarze młodego pokolenia
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • shadowfax

  Oceniono 7 razy 7

  Niech Loda napisze komu i ile zapłaci za pisanie, bo sama ma cały swój czas wypełniony pokazywaniem dupska.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 7 razy 7

  Celebryci-grafomani na start! Ciechanówa w życiu książki nie przeczytała, to chociaż jakąś napisze. Nie sama oczywiście. Do tego niezbędna jest umiejętność pisania, a jej zdolności są przypuszczalnie na poziomie moich ulubieńców z portalu.
  Dziwię się wydawnictwom, że płacą celebrytom za popełnianie gniotów sprzedawanych później na paletach w marketach za 9,90. Jak pocelit na wagę.

 • judas1

  Oceniono 8 razy 6

  Doda i książka? To ona umie pisać? Myślałem, że tylko kręcić tyłkiem...

 • manhattan

  Oceniono 8 razy 6

  A czy przypadkiem doda nie miała spie** z Polski ?
  Bo coś za długo tu siedzi

 • ctasek

  Oceniono 5 razy 5

  Śmietanka bazgrołopisów !

 • ewunia18

  Oceniono 4 razy 4

  jedyne ciekawe ksiazki to pewnie damieckiego i wendzikowskiej a reszta to jakies wypociny, a takie bestsellery autorstwa kasi cichopek i dody to moga tylko zastepowac papier toaletowy

 • rezun

  Oceniono 3 razy 3

  Doda umie pisać? Boże, ona jest jak Leonardo da Vinci, wreszcie malować się potrafi a jak się wyrzeźbiła.

 • marcelito

  Oceniono 3 razy 3

  No,no ile pozycji do wyboru, może nawet "redaktor" Golonko przeczyta po raz pierwszy w życiu jakąś książkę. Może nawet ją zrozumie, biorąc pod uwagę zbliżone możliwości intelektualne do autorów tych dzieł;)

 • zuzanna15

  Oceniono 7 razy 3

  rapczeska pisze książkę!!! to ona umie pisać???? haha!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX