Gwiazdy na imprezach z partnerami

Celebryci uwielbiają kochać. I mają kogo.
Anna Korcz Anna Korcz Kapif

Anna Korcz

Anna Korcz to przykład, że w show-biznesie są ludzie stali w uczuciach. Od lat związana jest z Pawłem Pigoniem. Mąż Anny Korcz towarzyszył jej na ostatniej imprezie. Prezentują się razem znakomicie. Owocem ich miłości jest syn Jaś.

Artur Chamski Artur Chamski Kapif

Artur Chamski

Artur Chamski na każdej imprezie jest z inną dziewczyną. Trudno więc stwierdzić czy nowa koleżanka jest partnerką czy przelotną znajomością. Chamski ma jednak wzięcie u płci przeciwnej. Kto wie, może to właśnie ta okaże się "tą jedyną"?

Bilguun Ariunbaatar Bilguun Ariunbaatar Kapif

Bilguun Ariunbaatar

Ariunbaatar to człowiek zagadka. Intrygujący reporter z Mongolii i uczestnik "Tańca z Gwiazdami" nie chce zdradzać nic ze swojego życia prywatnego. Nawet ludzie z produkcji show mało wiedzą o gwieździe. Ale na ostatnią imprezę Bilguun Ariunbaatar nie wybrał się sam a z sympatyczną brunetką. Przytulali się, nie szczędzili sobie czułości. Czy to jest właśnie miłość Bilguuna Ariunbaatara?

Aleksandra Kisio Aleksandra Kisio Kapif

Aleksandra Kisio

Aleksandra Kisio ma swoje 5 minut. Gra w serialu "Prosto w Serce" oraz brała udział w 13. edycji "Tańca z Gwiazdami". Zawodowo idzie jej naprawdę dobrze. Prywatnie też nie jest najgorzej. Okazuje się, że aktorka jest związana z przystojnym brunetem. Pytana o swojego partnera nie chce zdradzać kim jest. Najwidoczniej chce zachować go tylko dla siebie.

Więcej o:
Komentarze (6)
Gwiazdy na imprezach z partnerami
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • benq

  Oceniono 4 razy 4

  ta od bilguuna to szatynka a nie brunetka

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 3 razy 1

  Co za przełomowy news. Tylko gdzie te gwiazdy?

 • aldonathebest

  0

  Czy nie razi Was brakoróbstwo i brak profesjonalizmu ze strony redakcji Plotka? Przeczytaliście tytuł tego posta? "GWIAZDY NA IMPREZACH PARTNERAMI' . Ja wiem, że to tylko literówka, ale na taką można sobie pozwolić pisząc zwyklego posta na forum, a nie na stronie głównej i to w tytule!!!

 • wasza_mama

  Oceniono 2 razy 0

  SUPER

 • mentolek

  Oceniono 2 razy -2

  ta z bilguunem to jest dla lansu chyba Bo on ani przystojny ani meski Jak dzieciak wyglada

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX