Jak oni zaczynali cz.1

Początki polskich gwiazd w show-biznesie.
Krzysztof Ibisz. Krzysztof Ibisz. KAPIF

Krzysztof Ibisz

Prezenter - z wykształcenia aktor - zaczynał w hitowym "Czarze par". Potem miał już z górki. Został gwiazdą Polsatu. Prowadził m.in."Bar", "Dwa światy", "Awanturę o kasę" i "Jak Oni Śpiewają". Dziś popularność zawdzięcza ciągłym zmianom wyglądu. Przeczy zasadzie "Im starszy, tym lepszy".

Ania Dąbrowska. Ania Dąbrowska. KAPIF

Ania Dąbrowska

Wokalistka rozpoczęła karierę od udziału w programie "Idol". I chociaż go nie wygrała zdobyła miliony fanów. Długo szukała swojego stylu, dobrze poczuła się w klimacie retro. W "The Voice of Poland. Najlepszy głos" wygląda na pewną siebie.

Anna Mucha. Anna Mucha. KAPIF

Anna Mucha

Przyszła mama pierwsze kroki aktorskie stawiała u Wajdy. Później upokarzała "Pannę Nikt", by po latach dołączyć do obsady "M jak miłość". Nie wyglądała wtedy jak milion dolarów, ale nie przejmowała się tym. Dopiero 3 lata temu postanowiła coś zmienić. Jej przemianą żyła cała Polska. Dzisiaj wszyscy mówią o jej ciąży.

Natasza Urbańska. Natasza Urbańska. KAPIF

Natasza Urbańska

Gwiazda teatru Buffo karierę w telewizji zaczęła od serialu "Fala zbrodni". Na ekranie romansowała z Janem Wieczorkowskim. Prywatnie trzymała się Janusza Józefowicza. Ten do dziś nie odstępuje jej o krok. Mają dziecko, razem tworzą musical o Poli Negri i występują w "Tańcu z gwiazdami". A Natasza jest coraz piękniejsza.

Kuba Wojewódzki. Kuba Wojewódzki. KAPIF

Kuba Wojewódzki

Kiedyś prowadził teleturniej z wiedzy o serialu "Na dobre i na złe". Później awansował do roli jurora w "Idolu". Jego kontrowersyjny wypowiedzi dały mu popularność i ... własny program. Jego show wzbudza nadal ogromne zainteresowanie. Równie ciekawy jest on sam i jego życie prywatne. Kuba nie wygląda na mężczyznę przed 50-ką. Czas mu służy. A on z tego korzysta i spotyka się z coraz młodszymi kobietami.

Doda. Doda. KAPIF

Doda

O Dodzie zrobiło się głośno po jej wybrykach w programie "Bar". Udało jej się wypromować siebie i swój zespół Virgin. Od początku postawiła na epatowanie seksualnością i cięty język. Po latach dodała do tego szyk. Ubiera się u najlepszych projektantów. I ma dobre serce - wspierała Nergala w walce z białaczką.

Więcej o:
Komentarze (13)
Jak oni zaczynali cz.1
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • wasza_mama

  Oceniono 6 razy 6

  DODA "Po latach dodała do tego szyk" SZYK? ONA NAWET W KREACJACH OD NAJLEPSZYCH PROJEKTANTOW POTRAFI WYGLADAC JAK Z BAZARU

 • opetany

  Oceniono 5 razy 5

  Co innego bym wpisał przy Dodzie, o to jak zaczynała. :)

 • rupi

  Oceniono 4 razy 4

  Materiał o niczym. Takie pierdoły każdy może napisać. Tymczasem Ibisz, Wojewódzki czy Mucha tak naprawdę zaczynali dużo wcześniej, niż tu napisano. Autor nie pamięta że np. Ibisz przed "Czarem par" prowadził kretyński program dla młodzieży "Klub yuppies". Był też posłęm z ramienia Polskiej Partii Przyjaciół Piwa. A Wojewódzki był dziennikarzem radiowym i prasowym. Robił audycje o polskiej muzyce, był też naczelnym pisma "Brum". Autor tego nie wie? To niech lepiej w ogóle nie pisze.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 3 razy 3

  Nie powiedziałbym, że tytuł trafiony. W kilku przypadkach jeszcze kilka lat trzeba się cofnąć. Ale i tak hitem jest stwierdzenie, że ciechanówka dodała do tego szyk. Jeżeli intencją autora było wzbudzić uśmiech - udało się.

 • weronkasoffia

  Oceniono 2 razy 2

  co za moda z brodą ohyda?

 • dedaa66

  Oceniono 2 razy 2

  Jak oni zaczynali kto ma jakie wykształcenie kto ma większe cycki nic tu innego nie ma od paru tygodni !

 • mrs_krueger

  Oceniono 5 razy 1

  co w tym szemranym towarzystwie celebrytów znanych-z-tego-że-są-znani robi Ania Dąbrowska, jedna z najbardziej pracowitych polskich wokalistek i jedna z nielicznych, których słucha się z przyjemnością?

 • cosma

  Oceniono 1 raz 1

  ale WAZELINA z samego rana !!!!

 • materazzi

  0

  Kupy, mozna powiedziec, zbiorowe.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX