Najbardziej lubiani homoseksualiści szołbiznesu

Przyznali się do swojej orientacji i zyskali jeszcze więcej sympatii.
Michał Piróg Michał Piróg Kapif

Michał Piróg

Choreograf, prezenter, juror... zaangażowany w akcje charytatywne i mający wiele do powiedzenia Piróg udowadnia, że orientacja seksualna ma się nijak do tego jaki się jest człowiekiem.

Tomasz Raczek Tomasz Raczek Kapif

Tomasz Raczek

Znany prezenter i miłośnik filmów ujawnił swoją orientację seksualną i... jego fanki pokochały go jeszcze bardziej. Na zdjęciu z pisarzem Marcinem Szczygielskim, swoim wieloletnim partnerem.

Marek Barbasiewicz Marek Barbasiewicz Kapif

Marek Barbasiewicz

Popularny aktor przyznał że jest gejem i od ponad 30 lat jest w związku z mężczyzną, czym zyskał sobie spore uznanie mediów i publiczności.

Jacek Poniedziałek też ma dziś imieniny? Jacek Poniedziałek też ma dziś imieniny? Kapif

Jacek Poniedziałek

Poniedziałek stał się dzięki swojemu "coming out" ikoną, a jednocześnie nie przestał grać heteroseksualnych macho.

Nick Sinckler Nick Sinckler Kapif

Nick Sinckler

Najbardziej polski z amerykańskich piosenkarzy deklarował, że mimo homoseksualizmowi chętnie zaadoptowałby dziecko. To oczywiście nie spodobało się konserwatystom, ale im niewiele się podoba. Nick rewelacyjnie śpiewa i za to jest bardzo lubiany.

Robert Biedroń Robert Biedroń materiały prasowe

Robert Biedroń

Niedawno wybrany poseł swoją obecnością w sejmie zmienia oblicze polskiej polityki. Głosy jego wyborców świadczą o tym, że orientacja nie przeszkadza w popularności.

Janusz Palikot Janusz Palikot Agencja Gazeta

Janusz Palikot

Biedroń znalazł się w sejmie z ramienia Ruchu Palikota, który choć nie jest gejem, też ma za sobą swój gejowski "coming out". Zadeklarował nim gotowość do walki o równe prawa wszystkich Polaków, niezależenie od orientacji seksualnej.

Więcej o:
Komentarze (72)
Najbardziej lubiani homoseksualiści szołbiznesu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • brunka21

  Oceniono 26 razy 16

  straciłam szacunek dla pana Raczka i jego partnera od czasu kiedy to Raczek w jakimś wywiadzie opowiadał, że na urlopie w Grecji , w hotelu jego przyjaciel zszedł na kolację nieodpowiednio ubrany ( tzn w krótkich spodenkach ) kierownik sali nie chciał go wpuścić na kolację i prosił o przebranie się w odpowiedni strój, facet oczywiście zrobił awanturę, w jego obronie stanął niczym tygrys Raczek, pchnął szefa sali w stół z przekąskami i dumnie z kochankiem wparadował na kolację. I on się tym szczycił, że taki był męski i opiekuńczy !!!

 • hsana

  Oceniono 10 razy 6

  Naprawdę czuć, że od kilku dni Plotkowi kończą się tematy. Ciągle tylko jakieś rankingi typu: znani geje, komu urosły cycki/"brzuszek"// usta/nos/uszy/ręce/nogi/włosy/zęby, lub "zgadnij kto to", w którym kuriozum była niejaka pani Kopeć albo jakieś pierdy o słoniku który nie umie używać trąby lub o Hindusie, który doskonale wie, jak używać trąby;) Czy naprawdę w szołbiznesie nie dzieje się nic ciekawego?

 • bushineko

  Oceniono 15 razy 5

  I bardzo dobrze i tak ma być. Homoseksualiści powinni się pokazać społeczeństwu, nie ukrywać w obawie przed homofobią.
  A jak komuś się to nie podoba to fuck off ...xD

  I czekam na wersję damską teraz...^^

 • opetany

  Oceniono 10 razy 2

  Tytuł brzmi homoseksualiści, a wklepaliście marni redaktorzy Palikota, który ma żonę i jest 100%wym heteroseksualistą. Za takiego coś grozi grzywna pieniężna. Możecie już wyjmować z portfela pieniążki.

 • tresor

  Oceniono 14 razy 2

  Poniedziałek jest poj***ebany i nikt go nie lubi, taki sam grafoman jak kinia rusin

 • weronkasoffia

  Oceniono 3 razy 1

  to jest kropla co pokazaliście,teraz modajest na loda

  moda na loda

 • rooten

  Oceniono 3 razy 1

  "a może byśmy Damian coś popedałowali?"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX