Dzieci sławnych rodziców, cz. 3

13.10.2011 06:53
Nazwisko wiele im ułatwia.
1 Roksana Trojanowska. Roksana Trojanowska. Agencja KAPiF

Roksana Trojanowska

Córka aktorki znanej z serialu "Klan", Izabeli Trojanowskiej, na co dzień mieszka w Niemczech z ojcem. Podobno ma talent wokalny, ale na razie zajmuje się nauką. Dwudziestolatka chętnie odwiedza mamę w Polsce i towarzyszy jej na oficjalnych imprezach. Na pewno nie zaszkodzi to Roksanie w robieniu kariery.

2 Michalina Robakiewicz, Adrianna Biedrzyńska. Michalina Robakiewicz, Adrianna Biedrzyńska. KAPiF

Michalina Robakiewicz

Córka Adrianny Biedrzyńskiej wyrosła na piękną dziewczynę. Mama musi być z niej dumna. Od kilku lat latorośl zarabia na siebie dzięki roli Kamili w "Klanie". Na pewno wspierała tym budżet domowy, kiedy wybuchła afera z Biedrzyńską w roli głównej. Mąż aktorki stracił ogromne kwoty, które powierzyło mu wiele znanych osób. Dzisiaj po aferze ani śladu, więc Michalina nie musi się bać o swoją przyszłość.

3 Dawid Woliński. Dawid Woliński. KAPiF

Oliwia Wolińska

Dziewczynka od małego uczy się stylu. Jej ojcem jest sam Dawid Woliński. Nie ma więc co się martwić o jej gust. A jeżeli chciałaby zostać modelką, to na pewno będzie jedną z najbardziej rozpoznawalnych. Tata już dziś zabiera ją na swoje pokazy. Jest duża szansa, że kiedyś Oliwia przejdzie po wybiegu.

4 Szymon Sipowicz, Kora. Szymon Sipowicz, Kora. KAPiF

Szymon Sipowicz

Ten przystojniak jest synem Kory. Zajmował się modelingiem i pracą w klubach jako DJ. Nigdy nie korzystał z przywilejów dziecka gwiazdy. Rzadko towarzyszył mamie podczas wielkich wyjść. Kora ma jednak powody, by chwalić się Szymonem. Jest czym!

5 Lara Gessler, Magda Gessler. Lara Gessler, Magda Gessler. KAPiF

Lara Gessler

Magda Gessler nie musi się martwić o swoje restauracje. Jej córka, Lara,  świetnie sprawdza się w roli podtrzymującej rodzinną tradycję. Prowadzi już cukiernię "Słodki Słony" i całkiem nieźle jej to idzie. 23-latka uwielbia też gotować, a poza tym wykłada w Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Prywatnie przyjaźni się natomiast z synem Zbigniewa Hołdysa, Tytusem.

6 Paweł Staliński Paweł Staliński KAPiF

Paweł Staliński

Przystojny syn Doroty Stalińskiej robi wrażenie! Jest modelem, do tego świetnie tańczy. Jego talent odkryła Izabela Janachowska i doprowadziła go do finału "Tańca z Gwiazdami". Paweł znajduje jednak czas na naukę - studiuje zarządzanie. Ale nam się wydaje, że jeszcze zobaczymy go w jakimś programie. Żal zmarnować takiego przystojniaka.

Komentarze (22)
Dzieci sławnych rodziców, cz. 3
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • mrs_krueger

  Oceniono 8 razy 4

  Córeczka Wolińskiego na pewno jest dumna z tatusia, który na oczach milionów obmacywał dziewczyny trochę tylko starsze od niej

 • bbny

  Oceniono 3 razy 3

  Trojanowska jest sliczna, po mamie.

 • bettii

  Oceniono 9 razy 3

  Ciekawe czy Woliński już powiedział swojej córce, że wygląda jak morświn czy jeszcze wszystko przed tym biednym dzieckiem?

 • majkaxoxo

  Oceniono 3 razy 1

  To nie jest Oliwia Wolińska tylko jak już to Oliwia Betlejewska. Znam ją osobiście i jest zarozumiałą dziewczyną.

 • fukushima1921

  Oceniono 1 raz 1

  taka sama mimoza jak mamusia

 • sprawiedliwy

  0

  żal mi pani IZABELI TROJANOWSKIEJ, która za wszelką cenę chce powstrzymać proces starzenia się.Pomarszczona szyja zdradza jej wiek. Nie wiem dlaczego pani TROJANOWSKA nagrała płytę z piosenkami. Cały czas słyszę tylko parlando, a nie śpiew.Ja nie kupię pani płyty.

 • mozela

  0

  Tja. I tyle za komentarz co do urody, zwlaszcza tych coreczek.

 • karcio345

  0

  Niewiedziałam, że woliński ma dzieci;!

 • gagula

  0

  ta Oliwia Wolińska jest śliczna !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX