Kogo naśladuje Madox?

Brakuje mu pomysłów na stylizacje?
Madox Madox Plotek Exclusive

Madox jak Magda Mołek

Artysta został okrzyknięty sobowtórem Magdy Mołek.

Madox Madox East News

Madox jak Asia Ash

Madox kontrowersyjna postać polskiej sceny szołbiznesu przestaje szokować oryginalnymi kreacjami. Ściągnął stylizację od Asi Ash.

Madox Madox Agencja Gazeta/KAPIF

Madox jak Ramona Rey

Wystąpił też w tej samej stylizacji co Ramona Rey. Obie kreacje są autorstwa Ewy Szabatin. Madox chyba upodobał sobie stroje tej projektantki i naśladowanie znanych koleżanek.
Nieładnie...

Więcej o:
Komentarze (29)
Kogo naśladuje Madox?
Zaloguj się
 • maggieem

  Oceniono 2 razy 2

  Na casting do mam talent przyszedł normalny, skromny chłopak z oryginalnym głosem. To, co widzę teraz to po prostu żenada.

 • browaryr

  Oceniono 4 razy 2

  jezeli ten cudak jest artysta to ja jestem kosmita-zwykly pajac przebierajacy sie za kobiete.

 • blacke

  Oceniono 1 raz 1

  @dzoana.o: co do Dody się nie zgodzę... :) Ona ma dość mocny i w miarę ustawiony głos. I tyle. To jest zdecydowanie za mało, żeby mówić o talencie. Dodzie przede wszystkim brakuje artyzmu, jej wykonania to tylko rzemieślnictwo, odśpiewanie (czy wywrzeszczenie) tekstu, nie ma w tym żadnej interpretacji, żadnych emocji, żadnej indywidualności. A tego się nie wyszkoli, to się ma albo nie.

 • blacke

  Oceniono 1 raz 1

  @dzoana.o: oczywiście, że głos trzeba szkolić i rozwijać, ale niekoniecznie trzeba mieć w tym kierunku wyższe wykształcenie i dyplom. Górniak akurat jest świetną i wspaniale wyszkoloną wokalistką, natomiast Doda imho więcej niż teraz prezentuje nie osiągnie, brakuje jej talentu.

  @sansa: kim jest niejaka Asia nie wiem, więc nie ocenię, Madox jest amatorem z ambicjami, ale może coś z niego będzie, za Mołek nie przepadam i imho nie jest zbyt dobra w tym co robi, natomiast Ramona Rey jest bardzo ciekawą wokalistką, która w oryginalny sposób wykorzystuje swoje możliwości, jej twórczości nie można zarzucić amatorstwa.

 • sansa

  Oceniono 1 raz 1

  @dzoana.o: słuchałam. Fajnie, że dziewczyna się rozwija i życzę jej sukcesów :-)

 • dzoana.o

  Oceniono 1 raz 1

  blacke - ale jednak swoj glos tez trzeba szkolic, rozwijac. sam talent to nie wszystko. a warsztat? Edyta Gorniak i Doda nie szkola swojego glosu choc maja je mega fajne i mocne. ale Doda przede wszystkim wyje juz od dawna... zatrzymala sie w rozwoju wokalnym jak miala 16 chyba. i teraz ma maniere jak baba w kosciele

 • dzoana.o

  Oceniono 1 raz 1

  sansa - no juz chyba nie nazwiesz Ramony amatorką?! jak uslyszysz tą operę :)

 • dzoana.o

  Oceniono 1 raz 1

  sansa - sprawdz to - tutaj spiewa operowo na Telekamerach. jest MOC! http://www.youtube.com/watch?v=mr1Zsxg3g_E

 • ladyzgaga

  Oceniono 1 raz 1

  szpaka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX