Pamela Anderson kończy dziś 44 lata!

Wygląda?

Urodziny Anderson

Pamela Anderson dziś świętuje swoje 44. urodziny. Gwiazda urodziła się 1 lipca 1967 w Kanadzie. Od najmłodszych lat marzyła o tym, żeby zostać gwiazdą. Dla wieku jest ikoną telewizji.

Początki

Pamela wychowywała się w Kanadzie. Po skończeniu szkoły średniej w małej miejscowości, przeprowadziła się do Vancouver i podjęła pracę jako instruktorka fitnessu. Gdy latem 1989 wybrała się ze znajomymi na mecz futbolowy, podczas przerwy, na stadionowym telebimie pokazała się jej twarz. Tłum ludzi żywo zareagował na widok 21-letniej Anderson. Szybko posypały się propozycje. Wkrótce Pamela przyjęła ofertę kontraktu złożoną przez lokalny browar. Plakaty z jej wizerunkiem były rozwieszane w pubach w Kanadzie. Szybko pojawiła się propozycja z Playboya. Anderson pozowała dla męskiego magazynu po raz pierwszy w 1989 roku.

Przeprowadzka

Po udanej sesji dla Playboya, Pamela wyjechała do Miasta Aniołów czyli Los Angeles, żeby kontynuować karierę modelki. Rozjaśniła sobie włosy na jasny blond i przeszła operację powiększenia biustu. W 1991 dostała nieznaczną rolę w popularnym amerykańskim sitcomie Pan Złota Rączka.

Słoneczny patrol

Los uśmiechnął się do niej w 1991 roku, gdy obsadzono ją w roli C.J. Parker w serialu pt. Słoneczny patrol, w którym występowała do 1997. W początkowej fazie cieszył się dużą popularnością, zwłaszcza w USA i Niemczech. Emitowany wielokrotnie także w Polsce. Rola w tym serialu uczyniła z niej gwiazdę. Pamela wielokrotnie została okrzyknięta najseksowniejszą kobietą świata.

Toksyczny związek

Gdy Pamela uzyskała status gwiazdy, media zaczęły interesować się jej życiem prywatnym. 19 lutego 1995 wyszła za Tommy'ego Lee, perkusistę zespołu Mötley Crüe, po zaledwie czterech dniach znajomości. Para dorobiła się dwóch synów, Brandona i Dylana. Zanim para na dobre zerwała ze sobą kontakty, Pamela Anderson dwukrotnie wnosiła pozew o rozwód i tyle samo razy z Tommym się schodziła. W marcu 2002 doniosła, że zaraziła się od męża wirusem zapalenia wątroby typu C, prawdopodobnie na skutek używania tych samych igieł do tatuażu. To przy mężu modelka zaczęła prowadzić bardzo imprezowy tryb życia. Alkohol, narkotyki - używki zniszczyły jej małżeństwo, reputacje oraz karierę...

Taniec z gwiazdami

Od 22 marca 2010 do 5 maja 2010 brała udział w X edycji "Tańca z gwiazdami". Partnerował jej Damian Whitewood, zajęli 6 miejsce.

Książka

Pamela Anderson napisała książkę zatytułowaną "Gwiazda", która ukazała się w 2004 roku.  Książka opowiada ona historię młodej dziewczyny, która różnymi środkami zamierza zdobyć sławę. Modelka była dumna ze swojego dzieła, więc jeździła po USA i promowała książkę. Rok później Pamela wydała kolejną książkę "Star Struck". Głównym wątkiem książki był długi i toksyczny związek Pameli i jej byłego męża, perkusisty Tommy'ego Lee.

Więcej o:
Komentarze (20)
Pamela Anderson kończy dziś 44 lata!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • reki334

  Oceniono 3 razy 3

  100 lat babuniu

 • justbeliever

  Oceniono 2 razy 2

  to dzięki niej powstał kanon 'piękna' tleniona blondyna ze sztucznymi cyckami. dzięki Pamela!

 • maxmex

  Oceniono 2 razy 2

  No nie czekałem na ten dzień z niecierpliwością żeby powiedzieć że autorzy tego artykułu mają zaznaczone w kalendarzu kiedy znana osoba kończy następny rok swojego życia.Na bank chlapali spermą po ekranie telewizora jak leciał słoneczny patrol i teraz na rocznice też pewne to zrobili, pewnie grupowo.

 • marcelito

  Oceniono 2 razy 2

  A ile lat kończą wszczepione w nią silikony?

 • falco2009

  Oceniono 1 raz 1

  www.plotek.pl/plotek/1,79592,5124597,Pamela_Anderson_bez_makijazu.html

 • falco2009

  Oceniono 1 raz 1

  Ikona seksu ? Chyba dla tych , którym już zwisa ...wszystko. W wieku 44 lat ma wygląd wyjątkowo starej d..y .

 • mikifly

  Oceniono 1 raz 1

  hahahah ikona seksu to może jest ale dla tych bez gustu i nie wymagających urody
  dla mnie to jest bazarowa uroda i kawał cyca pani z bufetu z dobrym fotoszopem
  ikona seksu hahahah żałosne

 • kristofor

  Oceniono 1 raz 1

  Nie zachwycała i nie zachwyca nadal. Za dużo plastiku za mało naturalności. No ale niektórym blond blachary się podobają no jest git! :)

 • cromio

  Oceniono 1 raz 1

  To istny cud przyrody ! Przecież wygląda tylko na - góra - 70 lat !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX