Złote myśli Nergala

Procesy gwiazd.
Ryszard Nowak i Nergal. Ryszard Nowak i Nergal. kapif/forum

Nergal w sądzie

Adam Darski, lider zespołu Behemoth, stanął wczoraj przed sądem w Gdyni. Artysta jest oskarżony o obrazę uczuć religijnych chrześcijan. Muzyk podczas koncertu w Gdańsku podarł na scenie Biblię. Tropiciel sekt, Ryszard Nowak złożył na niego zawiadomienie w prokuraturze i sam również stawił się na rozprawie. Serwis gazeta.razem.pl zrobił relację na żywo z procesu.

O Kukulskiej

Ryszard Nowak twierdzi, że po rozmowach z dziennikarzami z Trójmiasta uznał, że Nergal przed zdarzeniem był mało znany, a muzyka jego zespołu niszowa.

Odpowiedź Nergala:

Natalia Kukulska może marzyć o połowie sprzedanych biletów na koncerty, jakie my sprzedajemy, więc nie uważam, że jesteśmy niszowi.

O koncertach Behemotha

Ryszard Nowak "Ostatnio film z koncertu oglądałem bardzo dawno temu", "Adam Darski jak natchniony krzyczał mordercy".

Odpowiedź Nergala:

Polecam Pani film Egzorcysta, gdzie aktorka masturbuje się Krucyfiksem i to co ona tam mówi, jest dużo gorsze od moich słów.
Sąd umorzył wówczas sprawę. Ryszard Nowak był jednak nieugięty. Wtedy zażalenie złożył prokurator. Sąd umorzył wówczas sprawę. Ryszard Nowak był jednak nieugięty. Wtedy zażalenie złożył prokurator. kapif

Nergal ostro o prokuraturze

Ryszard Nowak - cytuję wypowiedź Adama Darskiego do niszowej gazety "Pie*dolę sąd, pie*dolę prokuraturę".

Nergal o Nowaku

Pan Nowak jest oszołomiony moją osobą po obejrzeniu filmu, mimo, że wcześniej mnie darzył sympatią. Ja kiedyś darzyłem sympatią Bogusława Lindę, jednak po tym jak w filmie Psy zabił kilkanaście osób z zimną krwią, nie mogę sobie z tym poradzić.

Darski liderem satanistów?

Ryszard Nowak - Adam Darski krzyczał "Biblia to pier****** gó***", namawiał publiczność do podpalania kawałków podartej Biblii.

Miałem przez kilkanaście lat bardzo negatywne sygnały o Adamie Darskim, szczególnie, że na jego koncerty chodzi młodzież niepełnoletnia. Na koncertach chce udowodnić, nie tylko że jest satanistą, ale liderem satanistów.

Odpowiedź Nergala:

Na koncercie zespołu Behemoth nigdy nie połamałem krzyża, ani nie oplułem obrazu Matki Boskiej.

Nergal o życiu

Celebrujcie życie, ponieważ życie po śmierci nie ma.

"Nergal wbija religię śmierci"

Ryszard Nowak - "mam informacje od byłych satanistów", "obserwujemy Adama Darskiego od dawna", "dzwoniliśmy do właścicieli klubów, aby odwoływały koncerty Adama DArskiego, ponieważ przychodzą osoby niepełnoletnie i wokalista wbija im religię śmierci.

Więcej o:
Komentarze (43)
Złote myśli Nergala
Zaloguj się
 • pata.m

  Oceniono 7 razy 5

  pojebany kraj, nie rozumiem, o co się go oskarża? podobno jest tu wolność wyznania? nie nawoływał nikogo do wieszania ludzi na gałęzi, jak pachołki kaczyńskiego ergo - są ludzie bardziej szkodliwi i to ich powinno się stawiać przed sądem.

 • lenore

  Oceniono 7 razy 5

  HAHA, Nergal stanowczo stwierdzil, ze zycia po smierci nie ma. Jest tak samo wiarygodny jak wszyscy ci, co twierdza,ze zycie po smierci jest. Wszyscy g... wiedza, a jak jest to sie sami na 100% przekonamy, oby nie za szybko ;)

 • immortality20

  Oceniono 9 razy 5

  Ludzie nie rozumieją że każdy człowiek może mieć swoje własne poglady na temat wiary i może twierdzić, że nie ma życia po śmierci. Jednak niektórzy ludzie zaraz się bulwersują że to nie jest prawda... nie rozumiem tego kompletnie.

 • browaryr

  Oceniono 4 razy 4

  ma gosc wlasne zdanie i tyle-tylko jakim cudem zakrecil sie z pustakiem-niekumam.

 • madziaxxx

  Oceniono 6 razy 4

  na serio gorszych zdjęć nie mieliście?? przecież wy jawnie po nim jedziecie. żałosne. gdybyście chociaż w połowie tak zjadliwie pisali o dodzie że się 'lansuje' albo lansowała na jego chorobie to bym to jeszcze mogła przełknąć...ale kurde nie wiem co wy macie do tego faceta poza tym że zepsuł wizerunek waszej dodzi , bo bidulka nie wytrzymała presji i nie widziało jej się życie z chorym na raka facetem..

 • ladyvvv

  Oceniono 4 razy 4

  jak już piszecie z uporem maniaka o nim "artystka" to przynajmniej zachowajcie konsekwencję, i napiszcie "jest oskarżona" ...to ma być zabawne czy jak ?

 • rabczewska

  Oceniono 9 razy 3

  Nergal Dobrze gada.... :)

 • lojzo

  Oceniono 5 razy 3

  Moim zdaniem to był totalny akt głupoty. Niezrozumiały akt nienawiści. Wiem jedno. Mozna nie czytać ale nie lekceważyć, jeśli się nie rozumie. Podrzeć to można Mein Kampf Hitlera. Biblia nikogo nie skrzywdziła, co najwyżej ludzie którzy ja źle interpretowali.

 • ladyvvv

  Oceniono 5 razy 3

  Wiadomo kto jest odpowiedzialny za pojazd tabloidów wszelakich na Adama. królowa tablidów i była narzeczona. łatwo ci sprzedawać człowieka o któego życie niby tak walczyłaś? na imprezach w wawce..jak on zdychal w szpitalu..oj żałosna z ciebie baba doda..szkoda że to wszystko do ciebie wróci

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX