Doda vs. Mieszko - kolejne starcie

Tym razem szala przechyliła się na korzyść rapera.
YouTube.com YouTube.com YouTube.com

32 mln zł za wolność słowa?

Grupa Operacyjna, której liderem jest Mieszko Sibilski, kilka lat temu w piosence "Podobne Przypadki" nazwała Dodę "Blacharą". Rabczewska pozwała zespół za naruszenie dóbr osobistych a sąd przyznał jej rację i nakazał Mieszkowi wykupić ''okienko'' z przeprosinami na portalu onet.pl (koszt takiego ''okienka'' jest niebagatelny, bo 32 mln zł!). Raper się wściekł i złożył kasację do Sądu Najwyższego.

 

A o ten utwór poszło:

Rozprawa bez Dody

Doda na dzisiejszą rozprawę przed Sądem Najwyższym nie przyszła. Mieszko i jego Grupa Operacyjna, mimo że są w trakcie trasy koncertowej, pojawili się w komplecie.

Jeszcze nie puści Mieszka z torbami...

Sąd Najwyższy zdecydował, że sprawa wraca do ponownego rozpoznania przez sąd II instancji, czyli Sąd Apelacyjny w Poznaniu.

Bo co to znaczy ''blachara''?

Czy artystka, znana z wyzywających strojów, języka i zachowania miała powód, by się obrażać? Zwłaszcza, że pewien językoznawca, biegły w procesie, napisał, że "blachara" to równie niewinny epitet co "tupeciara", "flirciara", "cwaniara"? A to definicja z Wikipedii:

To pejoratywne określenie specyficznego rodzaju kobiety; określenie "blachara" nawiązuję do "blachy", czyli drogiego samochodu, który ma być podstawowym atrybutem mężczyzny zabiegającego o wdzięki "blachary". Blachary epatują swoją seksualnością, nosząc ubrania eksponujące nogi, uda, biust, co ma ułatwić ich kontrolę nad mężczyznami.
Więcej o:
Komentarze (80)
Doda vs. Mieszko - kolejne starcie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • toj

  Oceniono 40 razy 28

  Czego ta blachara tak naprawdę chce,to chyba sama nie wie.Zachowuje się jak ostatnia wywłoka,tania dziwka,lata z gołą du..ą,wkłada sobie do piz..y (publicznie)jakieś zwierzęce serca,obscenicznie liże paluch,którym wcześniej grzebała w pi...dzie a potem dziwi się,że jest traktowana jak szmata.Jest takie przysłowie "jak cię widzą tak cię piszą".BLACHARO!Zachowuj się przyzwoicie,traktuj innych z szacunkiem to i Ty będziesz szanowana.Sama się prosisz o ordynarne wyzwiska.

 • samozwaniec

  Oceniono 33 razy 27

  Jestem przekonany,ze raper nie bedzie musial przepraszac najbardziej obscenicznej "artystki" w kraju nad Wisla.Jej teksty wolaja wrecz o pomste do nieba.Mam nadzieje,ze najblizsza plyta bedzie poczatkiem konca "krolowej" badziewia i golej pupy.Cos trzeba przeciez pokazac,jak sie nie umie spiewac...

 • niusiek123

  Oceniono 31 razy 25

  idiotka !! : )
  Sama używa słów które po prostu sa żałosne xdd
  a zwraca uwagę na takie gó... !
  Doda goń sięę !

 • darling69

  Oceniono 33 razy 25

  skoro się zachowuje jak blachara, to niech sie nie dziwi, ze tak ją nazywają...

 • szmergel

  Oceniono 29 razy 19

  za nie wiadomo kogo to sie akurat Doda swieta krowa uwaza innych obraza na potege ale do siebie za cholere nie ma dystansu i taka jest prawda

 • esoterique

  Oceniono 28 razy 18

  Ależ on tylko powiedział prawdę, hehe...

 • selmine

  Oceniono 34 razy 18

  Przecież ona jest blacharą i taki wizerunek pielęguje,więc o co jej chodzi.

 • bacowa

  Oceniono 30 razy 18

  Doda! o co się obrażać, że ktoś powiedział prawdę? ty też walisz co ci ślina przyniesie prosto w oczy

 • cosma

  Oceniono 28 razy 16

  Jarosińska już dodzie ,w sądzie- POKAŻE !!! i dodzia ,zesra ,się ze strachu !!!! KONIEC ,dody - BLISSSSSSSSSSSSSSSSKO !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX