Najgorętsze pocałunki z 'Och, Karol 2'

Piotr Adamczyk to ma klawe życie. Na planie 'Och, Karol 2' całował się z najpiękniejszymi polskimi aktorkami!

Wierność jest nudna

Niektórym mężczyznom wydaje się, że posiadanie pięknej narzeczonej, która codziennie czeka w domu z gorącym obiadkiem, i kilku ognistych kochanek w jednym czasie, to raj na ziemi. Spełnienie marzeń, idealny układ. W takim ukłądzie żyje główny bohater filmu "Och, karol 2" , w którego wciela się Piotr Adamczyk.

Karol w tarapatach

Wierność to nie jest mocna strona Karola. Przyciąga kobiety jak magnez. Nie jest mu łatwo żyć w takim układzie. Na własnej skórze przekona się o tym, że kobiety to żywioł, który jest w stanie zniechęcić do podbojów miłosnych nawet najbardziej wytrwałego podrywacza.

Marta Żmuda Trzebiatowska, czyli? Niepokorna lwica

Marta Żmuda Trzebiatowska gra w "Och, Karol 2" gra Paulinę, która po jednej z upojnych nocy z Karolem dowie się, że jest w ciąży. Szybko wymyśli im scenariusz na życie we troje. Problem w tym, że Karol takiej przyszłości woli uniknąć. I jedną narzeczoną już ma. Jak Paulina zareaguje, gdy pozna jego prawdziwe oblicze?

Katarzyna Glinka, czyli? Ciało anielskie, a dusza rogata

Glinka zagra seksowną kelnerkę, której Karol od razu wpadnie w oko i to z wzajemnością. Najpierw zawirują razem na parkiecie - a kilka godzin później, wylądują w jednej sypialni?

Katarzyna Zielińska, czyli? Rudy to nie kolor? Rudy to charakter

Zielińska wcieli się w Ireny po uszy w Karolu i w matematyce. Podlicza każdą romantyczną sekundę w jego ramionach? I, by zatrzymać kochanka na dłużej, jest gotowa na każde poświęcenie.

Małgorzata Socha, czyli? Blondynka z charakterem

Maria ( w tej roli Małgorzata Socha) to oficjalna narzeczona Karola. Wierna, kochająca i naiwna.

Zemsta jest słodka

Cierpliwie słucha wyjaśnień - gdy Karol noce spędza poza domem - i wierzy w każde jego słowo. Do czasu... W końcu Maria odkrywa, że wcale nie ma ukochanego na wyłączność. I planuje perfidną zemstę...

Małgorzata Foremniak, czyli? Taniec zmysłów - nie tylko na parkiecie

Foremniak zagra Wandę - piękną i bezpruderyjną kochankę Karola. Kobieta z temperamentem.

Nieobliczalna mężatka

Wielbicielka koronek, seksownych gadżetów i beztroskiej zabawy? Podczas której, jej mężowi rosną coraz dłuższe rogi. Wanda wie, czego pragnie - i śmiało po to sięga. A w łóżku, daniem głównym jest dla niej właśnie Karol?

Anna Samusionek jako Kołodziejowa

Jako żona aspiranta Kołodzieja, spragniona będzie miłości i mocnych wrażeń? A filmowy Karol od razu wpadnie jej w oko. Oboje spotkają się na hucznym, góralskim weselu. Po kilku drinkach, Kołodziejowa siłą zaciągnie wybranka do sadu i namiętnie rzuci: "Będziesz mój! Choćby nie wiem, co!" A Karol - jako dżentelmen - kobiecie w potrzebie nie odmówi? Jak zakończy się ich policyjno-miłosna przygoda?

Więcej o:
Komentarze (35)
Najgorętsze pocałunki z 'Och, Karol 2'
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • wojtekrihanna

  Oceniono 27 razy 25

  CZAS ZACZĄĆ PROMOCJĘ OCH KAROL 2 NA PLOTKU (:

 • arscantata

  Oceniono 26 razy 22

  "Zielińska wcieli się w Ireny po uszy w Karolu i w matematyce." - plotek, idź razem z Muchą do jakiejś szkoły, bo oboje macie puste łby.

 • effcien

  Oceniono 20 razy 18

  jak najebanym trzeba byc zeby takie cos napisac?

 • agajw

  Oceniono 22 razy 18

  'Zielińska wcieli się w Ireny po uszy w Karolu i w matematyce. ' jea :)

 • kabitka17

  Oceniono 24 razy 16

  Polskie filmy są tak nudne- a wiecie czemu bo non stop występują jedni i ci sami aktorzy :P nawet czasem nie aktorzy :P Żenada- ludzi pełno dookoła a elitka gra jedno i to samo.

 • majek89

  Oceniono 19 razy 15

  cyt. ''Zielińska wcieli się w Ireny po uszy w Karolu i w matematyce'' Plotku przerób jeszcze raz podstawówkę bo ortografia i logiczne składanie zdań jest na tym poziomie!!!

 • rysiekbukiet

  Oceniono 19 razy 15

  Kolejny cytat: >>Marta Żmuda Trzebiatowska gra w "Och, Karol 2" gra Paulinę"<<. Ja też mistrzem w pisaniu nie jestem, ale nie pcham się do pisania artykułów i podpisywania zdjęć.

 • lambaluna

  Oceniono 21 razy 15

  Ależ to będzie gniot.

 • m4rc1n31

  Oceniono 16 razy 12

  Dlaczego tytuł jest "Och,Karol 2",przecież to nie jest kontynuacja tylko remake (a napewno chęć zarobienia na znanym tytule) równie dobrze tytuł może być "Nie kłam kochanie 2".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX