Najgłośniejsze ROZSTANIA ROKU

To był rok rozstań. Głośne zerwania, walki o majątek i rozwody. Przypomnimy sobie te najgłośniejsze.

Edyta Górniak i Dariusz Krupa

To było najgłośniejsze rozstanie roku. 24 lutego 2010 roku w Sądzie Okręgowym w Warszawie odbył się rozwód Edyty Górniak i Dariusza Krupy. Ich małżeństwo trwało 5 lat. Rozprawa trwała zaledwie godzinę. Edyta i Dariusz, już przed rozwodem, podzieli się opieką nad synem i majątkiem.

Eva Longoria i Tony Parker

Eva Longoria miała męża, pracę, popularność, pieniądze. Wszystko zmieniło się jesienią, gdy w komórce męża znalazła SMS-y od kochanki. Wtedy jej świat się zawalił. Wszyscy zadawali sobie pytanie - jak można zdradzić tak piękną kobietę jak Longoria? Odpowiedzi może udzielić tylko jeden mężczyna - Tony Parker. Eva złożyła już papiery rozwodowe. Zapowiada się ostra walka o majątek.

Michał Wiśniewski i Ania Wiśniewska

Przysłowie mówi, że do trzech razy sztuka. Michał Wiśniewski wierzył, że tak będzie. Że trzecia żoną będzie już tą ostatnią, z którą przyjdzie mu dotrwać do starości. Niestety, jego związek z Anią rozpadł się tak samo jak jego poprzednie małżeństwa. Ania w lipcu tego roku odeszła od Michała. Dokumenty rozwodowe są już w sądzie.

Sandra Bullock i Jesse James

Sandra Bullock miała pecha. Dopadła ją "klątwa oskarowa". O co chodzi? Oskar w rękach aktorki oznacza szybki rozwód z mężem. Tak było z Sandrą. Piękna, zdolna, przebojowa aktorka padła ofiarą niewiernego męża. Jesse James miał mnóstwo kochanek. Zdradzał ją na każdym kroku. Sandra i Jesse są już po rozwodzie.

Magda Mołek i Remigiusz Kasztelnik

Magda Mołek zawsze bardzo strzegła swojej prywatności. Mało mówiła o swoim wieloletnim związku z dźwiękowcem, Remigiuszem Kasztelnikiem. Gdy media rozpisywała się o tym, że Magda szykuje się do ślubu, nagle internet obiegły zdjęcia z wakacji prezenterki z nowym kochankiem. Wtedy wszystko było jasne.

Christina Aguilera i Jordan Bratman

Uchodzili za idealną parę. Ona robiła karierę, on był jej menadżerem. W listopadzie 2005 roku wzięli ślub. W styczniu 2008 urodził się ich syn, Max Liron Bratman. To małżeństwo nie przetrwało jednak próby czasu. Z powodu niezgodności charakterów w październiku postanowili zakończyć to małżeństwo.

Dorota Gardias i Konrad Skóra

Plotki o kryzysie w małżeństwie Doroty Gardias i Konrada Skóry pojawiły się w prasie tuż po tym jak pogodynka wygrała "Taniec z gwiazdami". Dorota jednak uparcie twierdziła, że wszystko układa się znakomicie. Szybko zmieniła jednak zdanie. We wrześniu gwiazda przyznała, że rozwodzi się z mężem. Mówiło się, że to małżeństwo "zabiła" odległość oraz show-biznes. Podobno świat celebrytów tak zafacynował Dorotę, że mąż pilot przestał jej imponować.

Kate Winslet i Sam Mendes

Kate długo zbierała się z tą decyzją. Ciężko jej było odejść od męża. W końcu zdecydowała się na ten krok. Po siedmiu latach małżeństwa aktorka wystąpiła o separację z mężem Samem Mendesem. Para zamieszkała jednak blisko siebie, żeby na ich rozstaniu nie ucierpiały dzieci. Kate i Sam wychowują 10-letnią Mii z poprzedniego związku gwiazdy oraz wspólnego 7-letniego syna Joe.

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell

Aktor Hollywood i młoda Polka poznali się na planie "Ondine". Szybko między nimi zaiskrzyło. Owocem ich romansu jest Henry Tadeusz. O Alicji dużo pisały nie tylko media w Polsce, ale również w Stanach. Mówiono, że jest pierwszą kobietą, która zmieniła Colina. Aktor przestał pić i imprezować. Nie wytrwał jednak długo w roli dobrego ojca i partnera. Para rozstała się kilka miesięcy temu, a aktorka wróciła do Europy. Tak skończyła się bajka: Alicja w krainie czarów...

Scarlett Johansson i Ryan Reynolds

Kolejny głośny rozwód w Hollywood. W grudniu Scarlett Johansson i Ryan Reynolds wydali oświadczenie, w którym napisali, że podjęli decyzję o zakończeniu swojego małżeństwa. Scarlett i Ryan byli małżeństwem od 2008 roku. To była jedna z najpiękniejszych par Hollywood.

Jolanta Fraszyńska i Grzegorz Kuczeriszka

To był trudny związek. Fraszyńska przez wiele lat walczyła z chorobą alkoholową męża. Na różne sposoby pomagała mu wyrwać się z tego nałogu. Okupiła to nawet depresją. Gdy wszystko zaczęło się układać, Fraszyńska dowiedziała się, że mąż ją zdradza. Wszystko zakończyło sie kulturalnym rozwodem. Fraszyńska nie powiedziała na męża złego słowa. Brawo!

Andrzej Sołtysik i Shadia Nugud

To był absolutny rekord! Andrzej i Shadia byli tak zgodni w sądzie, że ich rozwód trwał 4 minuty! Dosłonie w kilka minut zakończyło się małżeństwo trwające siedem lat. Sąd orzekł rozwód bez orzekania o winie. To był bardzo kulturalny rozwód. Wiśniewski powienien brać z nich przykład.

Kayah i Rinke Rooyens

Kayah i Rinke Rooyens byli małżeństwem od 1998 roku. Przez wiele lat łączyła ich nie miłość, a interesy. Wydawało się, że to się nigdy nie dojdzie do rozwodu. A jednak! We wrześniu, w tajemnicy, para zdecydowała formalnie zakończyć swoje małżeństwo.

Więcej o:
Komentarze (19)
Najgłośniejsze ROZSTANIA ROKU
Zaloguj się
 • slimfast07

  Oceniono 23 razy 17

  a tiger woods?

 • list

  Oceniono 20 razy 16

  lepiej zyc osobno niz w bagnie

 • krzywelustro

  Oceniono 10 razy 10

  Najgłośniejsze rozstania roku to zdecydowanie wszystkie rozstania z PiS-em. No ale, jak zazwyczaj w bajkach bywa, po odsianiu plew pozostaje prawdziwa, czysta miłość: http://www.plejada.pl/5149,6,17,gwiazdy-przylapane-na-pocalunkach,fotogaleria.html#foto

 • list

  Oceniono 14 razy 10

  pastorekk- ona 2009roku rozstala sie z radziem

 • browaryr

  Oceniono 7 razy 7

  najglosniejsze rozstanie????zamkneli mi sklepik pod domem!!!!!!!!!!!!niepowetowana strata!!!!!!!!!!!

 • list

  Oceniono 13 razy 5

  2011 rozstanie dódy i nergala . zapamiętajcie to co napisałam.

 • zgredek1

  Oceniono 19 razy 5

  gdyby nie Edyta to Darek dalej brzdąkałby na swojej gitarce w podwarszawskich remizach. A tak wyciągnął od niej forsę. Szczęście, że już jest wolna i zarabia na siebie. Swoją drogą Ona zawsze była pikęna, nie wiem co w nim widziała. Eva Longoria to także piękna kobieta, nie mogę uwierzyć jak ten koszykarz mógł ją zdradzić szok.

 • dmm

  Oceniono 8 razy 4

  Wiśniewska podjęła najlepszą decyzję w swoim życiu, odchodząc od tej czerwonej małpy.

 • ankapi

  Oceniono 6 razy 4

  "Wydawało się, że to się nigdy nie dojdzie do rozwodu. " Redaktorzy Plotka nauczcie się pisać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX