Dziś Patrycja Markowska kończy 31 lat

Zobacz, jak się zmieniała.
Patrycja Markowska i Grzegorz Markowski Patrycja Markowska i Grzegorz Markowski Agencja Gazeta

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

Patrycja Markowska jest córką legendy polskiego rocka, lidera Perfectu, Grzegorza Markowskiego. Kariera w szołbiznesie była jej pisana od kołyski.

Patrycja Markowska Patrycja Markowska Agencja Gazeta

Początki

Jej pierwsze publiczne występy przypadły na czas przedszkola. Patrycja po latach wspomina swoje dziecięce wykonanie hitu "Nie ma wody na pustyni".

Patrycja Markowska Patrycja Markowska Agencja Gazeta

Lekcje śpiewu

Jako dziecko miała kompleks, że choć jej głos był bardzo dobry, nie mogła pozbyć się charakterystycznej chrypki podczas śpiewania. Pomogły lekcje u śpiewaczki operowej.

Patrycja Markowska Patrycja Markowska Agencja Gazeta

Debiut

Pierwsza płyta Patrycji, "Opętanie" ukazała się w 2001 roku i odniosła spory sukces na rynku.

Patrycja Markowska Patrycja Markowska Agencja Gazeta

Nominacja

Przyniosła jej też nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego "Fryderyka" w kategorii Nowa Twarz Fonografii.

Patrycja Markowska Patrycja Markowska Agencja Gazeta

Kolejne płyty

Do 2005 roku w dorobku artystki pojawiły się jeszcze dwie płyty pod wymownymi tytułami "Mój czas" i "Nie zatrzyma mnie nikt".

Patrycja Markowska Patrycja Markowska Agencja Gazeta

Występ w "Tańcu z gwiazdami"

Również w 2005 roku Patrycja stanęła na parkiecie programu "Taniec z gwiazdami". Wspólnie z Michałem Skawińskim zatańczyła w czterech odcinkach.

Patrycja Markowska Patrycja Markowska Agencja Gazeta

Sukcesy

Zdecydowanie większe sukcesy odnosi śpiewając. Piosenką "Świat się pomylił" zdobyła pierwszą nagrodę w konkursie Premiery oraz nagrodę dziennikarzy na festiwalu w Opolu w 2007 roku

Patrycja Markowska Patrycja Markowska Forum

Artystka roku

2008 rok przyniósł kolejne sukcesy. Jej płyta "Świat się pomylił" pokryła się platyną, słuchacze radia Eska uznali ją za Artystkę Roku, a na świat przyszedł jej syn.

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński Forum

Rodzina

Ojcem 2-letniego dziś Filipa jest wieloletni partner Patrycji, aktor Jacek Kopczyński.

Patrycja Markowska Patrycja Markowska Kapif

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

Markowska kontynuuje pasmo sukcesów. Wydana pod koniec października płyta nazwana po prostu "Patrycja Markowska" już kilka dni po premierze uzyskała status złotej.

Więcej o:
Komentarze (41)
Dziś Patrycja Markowska kończy 31 lat
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • amoniak2

  Oceniono 17 razy 11

  Nie przepadam za jej śpiewem - mam wrażenie że śpiewa na jednej nucie: głośniej lub ciszej, ma za to w sobie morze seksapilu. Ujmująca. Inteligentna.

 • ptaszynka

  Oceniono 16 razy 10

  a wy jeżeli byście byli sławni nie pomogli swoim dzieciom,żeby zrobiły karierę i zarabiali z tego hajs? napewno, więc po co tak piszecie,że rodzic pomaga w karierze, co w tym złego ??

 • malgozaba

  Oceniono 17 razy 9

  Tata nie wie, kiedy ze sceny zejść "niepokonanym", ale córkę kocha do szaleństwa. Trzeba podziwiać pielęgnowane więzy krwi. Bez nich dzisiaj trudno o pracę...

 • madalena

  Oceniono 12 razy 8

  lubię ją :) teraz wygląda ładniej.

 • mark77

  Oceniono 16 razy 8

  Ojciec nie zmusi nikogo do kupowania jej płyt nawet gdyby wydał miliard na promocję. Kobieta ma ciekawy głos i dobrze śpiewa.

 • pampuch

  Oceniono 16 razy 8

  franiumaniu- popieram!!! Patrycja jest miła, ale nie nic poza tym... nie byłaby tak popularna gdyby nie tata!! niestety talentu specjalnego nie ma, urodą też nie grzeszy, osobowość mdła, sexapilu jak dla mnie brak! mogłabym co najwyżej zasilać szeregi gosi andrzejewicz...ale nie ma się co podniecać, bo nie pierwszy i nie ostatni raz dzieciak z plecami zaistniał dzięki pleckom:))

 • jojoann

  Oceniono 17 razy 7

  Średni wokal, piosenki, których w ogóle się nie pamięta.

 • franiumaniu

  Oceniono 12 razy 6

  naprawdę jest aż tylu kretynów, którzy wierzą, że ona bez wsparcia i nazwiska ojca byłaby w ogóle rozpoznawalna w Polsce?? zlałaby się jak kupa w jedną całość z Andrzejewicz, Flinta i inne!!

 • zgryzota

  Oceniono 10 razy 6

  Grzegorza Markowskiego i Perfekt kocham, ale Patrycji przez minutę nie jestem w stanie słuchać. Wydaje się być sympatyczną babką, ale talentu wokalnego to ona nie za wiele ma niestety...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX