Andrzejki, czyli magia wróżb

Jutro imieniny Andrzeja, a już dziś możemy rozpocząć lanie wosku ;)

Andrzejki

 

Andrzejki to tajemniczy czas wróżb i przepowiedni. Każdy chciałby odsłonić choć rąbka tajemnicy o tym, co nas spotka w przyszłości. W Andrzejki to proste, wystarczy gorący wosk, klucz i już możemy wyczytać swoją przyszłość z cienia na ścianie;) A jak jeszcze możemy poznać swoją przyszłość?

Znak zodiaku prawdę Ci powie

 

Horoskop - to najprostszy sposób. Wystarczy znać swój znak zodiaku i pismo dla dziewczyn żeby dowiedzieć się, co czeka nas w nadchodzącym tygodniu, czy miesiącu. Zwróć jednak uwagę kto jest autorem horoskopu.

 

Zajrzyjcie do kotkowego horoskopu!

 

Pasjans, a może Tarot?

 

Wróżby z kart - która z nas nie stawiała sobie pasjansa, pytając w myślach - "kocha, czy nie kocha";)? Wyższa szkoła jazdy to Tarot, do tej wróżby potrzebne są specjalne karty przedstawiające różne postacie. Aby wróżyć z kart tarota, trzeba znać znaczenie kart i ich układów.

W objęciach Morfeusza...

 

Sny - niektórzy miewają prorocze sny, które zawsze się spełniają. Zwykle jest jednak tak, że po wstaniu z łóżka od razu je zapominamy. Jest na to sposób - spróbuj zaraz po wstaniu z łóżka zapisać co Ci się śniło, szczególnie, jeśli sen był fajny - kto wie, może wkrótce się spełni?

Wróżka ze szklaną kulą Wróżka ze szklaną kulą Fot. Maciej Jarzebinski / AG

Co pokaże szklana kula?

 

Wizyta u wróżki - to czasem sport ekstremalny - niesie z sobą ryzyko - w dodatku podwójne! Pierwsze jest takie, że trafimy na niekompetentną osobę, mówiąc krótko oszustkę, która chce wyciągnąć od nas kasę, a o wróżeniu wie niewiele. Jeśli jednak wierzysz we wróżby, i trafisz na taką wróżkę, która jednak potrafi przepowiadać przyszłość - to czy jesteś pewna że chcesz ją poznać?

 

Może lepiej, że przyszłość jest nieznana, a my możemy być kowalami swojego losu?

Więcej o: