'Taniec z gwiazdami': Kto po kim dostał sukienkę?

W historii 'Tańca z gwiazdami' kilkakrotnie zdarzyło się, że gwiazdy dostawały sukienki po innych uczestniczkach show. Oszczędności? Brak pomysłów?
Taniec z gwiazdami Taniec z gwiazdami kapif

Oszczędności?

TVN na każdym kroku chwali się tym, że program "Taniec z gwiazdami" jest wyjątkowy, bo to jedyne show, w którym sukienki są projektowane z myślą o jakimś uczestniku. Stacja przeznacza tygodniowo kilkanaście tysięcy na zrealizowanie modowych pomysłów stylistyki show, Doroty Williams. Czasem jednak gwiazdy dostają sukienki po innych uczestnikach.
Edyta Górniak, Ilona Felicjańska Edyta Górniak, Ilona Felicjańska kapif

Felicjańska i Górniak

Edyta Górniak w trzecim odcinku "Tańca z gwiazdami" zatańczyła tango w koronkowej sukience. Sukienka pasowała jej idealnie i wyglądała, jakby była szyta z myślą o Edycie. Tak jednak nie było. Taką samą kreację miała w 8. edycji show TVN, modelka Ilona Felicjańska. Żeby diwie dać sukienkę po Felicjańskiej?
Ola Kwaśniewska i Aneta Piotrowska Ola Kwaśniewska i Aneta Piotrowska kapif

Kwaśniewska i Piotrowska

Ola Kwaśniewska doszła do finału 3. edycji programu "Taniec z gwiazdami". W drugim odcinku programu, Ola w czarnej sukience z różową kokardą zatańczyła quickstepa. Kilka tygodni później Aneta Piotrowska zatańczyła w tej samej sukience na "Finale Finałów" show TVN.
Iga Wyrwał, Magda Soszyńska-Michno Iga Wyrwał, Magda Soszyńska-Michno kapif

Wyrwał i Soszyńska-Michno

Znana głównie w Wielkiej Brytanii, Iga Wyrwał również zaliczyła epizod w "Tańcu z gwiazdami". Dorota Williams do cza-czy zaprojektowała dla niej czerwoną sukienkę, w której jakimś cudem zmieściły się jej wielkie piersi. Partnerka Andrzeja Gołoty w 12 edycji "Tańca z gwiazdami", Magda Soszyńska-Michno dostała sukienkę w spadku po Wyrwał. Również pięknie w niej wyglądała.
Iza Janachowska, Joanna Liszowska Iza Janachowska, Joanna Liszowska kapif

Liszowska i Janachowska

Iza Janachowska zachwyciła widzów "Tańca z gwiazdami" w półfinałowym odcinku show, gdy zatańczyła tango w bardzo bardzo prześwitującej sukience. Mężczyźni przed telewizorami zachwycali się jej wyglądem. W takiej samej sukience tańczyła Joanna Liszowska w 4. edycji show.

Piotrowska i Winiarska

TVN wkłada duże pieniądze w realizacji show i uszycie pięknych sukienek dla gwiazd. Produkcja oszczędza za to na tancerkach. Blanka Winiarska dostała w 5. edycji show sukienkę po Anecie Piotrowskiej.
Więcej o:
Komentarze (26)
'Taniec z gwiazdami': Kto po kim dostał sukienkę?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • magdamm

  Oceniono 74 razy 62

  Boże! Liszowska w tej sukience... koszmar, cholera, koszmar!

 • mruuu

  Oceniono 52 razy 48

  W ostatnim odcinku Janachowska oprócz sukienki po Liszowskiej miała stanik po Żmudzie-Trzebiatowskiej...

 • sensacja

  Oceniono 39 razy 33

  Liszowska jest tłusta i to da się przeżyć, ale dlaczego pozwoliła ubrać się w tą sukienkę jest nie do pojęcia. Schowali przed nią wszystkie lustra, czy naprawdę myślała, że jest wiotka jak trzcina? Dobrze, że nie dali tej kiecki superniani.

 • catallina

  Oceniono 39 razy 19

  Czy wy jesteście ślepi moi kochani geniusze z plotka? Sukienka Górniak i Felicjańskiej ma ten sam krój, ale są zrobione z różnych materiałów więc to dwie (DWIE!) różne sukienki!

 • mariza

  Oceniono 34 razy 18

  przesadzacie :)

 • magdamm

  Oceniono 18 razy 14

  Ciekawe kto po kim nosi gacie?

 • nie.wiem

  Oceniono 22 razy 12

  Dawac zdjecie Izy kolo Liszowskiej to przesada...

 • sexy_lady

  Oceniono 13 razy 11

  O ludzie Lisza wygląda w tej sukience strasznie jest lekko przy kości i nie powinna takich obcisłych kiecek zakładać.I ta sukienka brzydka bleee.

 • betti

  Oceniono 10 razy 8

  Bożżżże, ale z tej Liszy jest megakloc!!!!!!!!!!!! I jeszcze ta prześwitująca sukienka:((( Chyba rzeczywiście wszystkie lustra przed nią schowali i pozwolili jej czuć się gazelą...Masakra, a Janachowska przy niej wygląda normalnie jak bogini, ale to przecież piękna, zgrabna i powabna kobieta a w dodatku przepięknie tańczy czego nie można powiedzieć o Joannie L.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX