Lewandowska ma sporą konkurencję. I do tego bardziej wiarygodną! Żona polskiego piłkarza schudła 18 kg w ciągu 10 miesięcy

Żona Marka Saganowskiego nie należy do grona najpopularniejszych polskich WAGs. Teraz jednak wszystko może się zmienić, a to za sprawą jej spektakularnej metamorfozy. Kamila Saganowska, bo to o niej mowa, postanowiła o sobie przypomnieć i pochwaliła się zdjęciem 'przed i po metamorfozie'.
Kamila Saganowska w lipcu 2012 roku Kamila Saganowska w lipcu 2012 roku NEWSPIX

Metamorfoza Kamili Saganowskiej

Kamila Saganowska, żona piłkarza Legii, Marka Saganowskiego, dwa lata temu  przeszła ogromną metamorfozę. Moment, w którym zobaczyła jedno swoje niekorzystne zdjęcie zamieszczone w sieci i nieprzychylny komentarz pod nim, jak sama przyznaje, był dla niej tym przełomowym. Nie mogła uwierzyć, że tak bardzo przytyła. 

Kamila Saganowska
Plotek Exclusive/ East News

Załamałam się chwilowo. Naprawdę, pomyślałam: "O Boże, ja tak wyglądam?! Gdzie jest ta wesoła, uśmiechnięta, szczupła dziewczyna?" Bo taka byłam przed ciążami. Na początku był szok, ale z natury jestem ekspresyjną osobą, co w tamtym momencie nie dało się odczuć, bo więcej narzekałam niż się uśmiechałam, z powodu właśnie swojej tuszy. Nie mogłam się pogodzić sama ze sobą. Chciałam schudnąć, a nie wiedziałam jak. Jednak wtedy nastąpił przełomowy moment i to zdjęcie sprowokowało mnie do ostatniej walki o siebie! - mówiła w programie "Atleci".

Kamila Saganowska, Marek w Saganowski w 2004 roku
AKPA

Kamila Saganowska w 2012 roku i obecnie Kamila Saganowska w 2012 roku i obecnie East News/ Facebook.com/Kamila Saganowska

Silna motywacja

Nie załamała się jednak krytyką, tylko zawzięła się i w ciągu zaledwie 10 miesięcy schudła 18 kg. Jej waga początkowa wynosiła 68 kg przy wzroście 154 cm - dziś waży 50 kg, a do tego ma umięśnioną sylwetkę.

Kamila Saganowska w styczniu 2015 roku Kamila Saganowska w styczniu 2015 roku East News
Kamila Saganowska w przeszłości i obecnie Kamila Saganowska w przeszłości i obecnie Newspix / Facebook / Kamila Saganowska

Przepis na sukces

Kamila Saganowska rozmowie z Plotkiem zdradziła niegdyś swój przepis na sukces. Zapytaliśmy ją, jaką stosuje dietę i, czy liczy kalorię, które dziennie spożywa.

Nie stosuję żadnej diety, gdy się odchudzałam sprawdzałam na swoim organizmie, jak reaguje na konkretne posiłki. Dużo czytam na temat odżywiania, podczas szkolenia na trenera personalnego również sporo się dowiedziałam. Jednak największe doświadczenie zdobyłam poprzez pracę nad sobą! Było to 10 długich miesięcy, podczas których zachodziła moja metamorfoza... Miałam czas na obserwacje, testowałam, zmieniałam swoje odżywianie, aż w końcu doszłam do sedna i teraz wiem, co mi najlepiej służy, co jeść, ile jeść, a czego unikać i tego się trzymałam. Dieta to dla mnie sposób odżywiania - mówiła w rozmowie z Plotek.pl.
Kamila Saganowska Kamila Saganowska Instagram / Kamila Saganowska

Autentyczność jest w cenie

Saganowska dzięki swojej spektakularnej przemianie jest dla ludzi przede wszystkim bardziej autentyczna. Anna Lewandowska czy też Ewa Chodakowska mają piękne ciała, ale - jak same przyznają - nigdy nie miały problemów z wagą.

Żona Saganowskiego natomiast dokonała "cudu" i pokazała, że taka przemiana rzeczywiście jest możliwa. Jak myślicie, ma szansę dołączyć do teamu najpopularniejszych polskich trenerek?

Kamila Saganowska
Plotek Exclusive/ Facebook.com/Kamila Saganowska

Więcej o:
Komentarze (73)
Kamila Saganowska schudła 18 kilogramów w ciągu 10 miesięcy. Oj, Lewa będzie miała sporą konkurencję!
Zaloguj się
 • Gość: An

  Oceniono 65 razy 41

  Nie stosuje żadnej diety (....) dieta to dla mnie sposób odżywiania , Pani powinna najpierw pomyśleć a potem sie wypowiadać

 • nioma

  Oceniono 48 razy 28

  sztuczna do bólu
  napompowane usta
  image ala Rozenek czy Doda
  sztuczna do bólu

 • Gość: ja

  Oceniono 54 razy 22

  Szacunek dla pani. Podziwiam za wytrwałość. No, ale efekty są spektakularne. Piękne ciało i sylwetka. Okazuje się że można.😎.

 • Gość: Kiko

  Oceniono 29 razy 21

  tragedia, nie wiem która lepsza, sztuczne, usta wielorybie, mało myśląca mina, solarka i tona tapety

 • mimikra1975

  Oceniono 41 razy 21

  Ok, ok. Ale pytam: dlaczego osoba z nadwagą czy nawet otyłością NIE MOŻE CZUĆ SIĘ DOBRZE? Dlaczego? Bo wy tak uważacie? Tylko mi nie chrzańcie o zdrowiu! Znam całe tabuny chorych szczupłych! A to kręgosłup, a to stawy, a to żołądek itd. A osoby grube? Jak się mało ruszają, to mogą mieć problemy. Ale to nie jest reguła! Estetyka? Kwestia gustu, ktoś nie chce patrzeć na grubasy albo się z nimi wiązać, to niech nie patrzy i znajdzie sobie szczupłą drugą połówkę. Ja osobiście nie mogę patrzeć na zbyt szczupłe osoby, które wręcz zakręcają sobie nogi wokół siebie podczas siadania. A pani Saganowska? Moim zdaniem dobrze wyglądała. Chciała zmian? Ok, bo ważne, żeby sama ze sobą dobrze się czuła. Ale informowanie o tym cały świat? Po co? Dlaczego? Te pozy, nagie ciało? Dlaczego? Dla kogo?

 • Gość: Tak

  Oceniono 26 razy 20

  Podoba mi się ten artykuł. Bo nie obrzucacie nikogo błotem tylko podajecie konkretne fakty. Idźcie w tę stronę Plotku

 • Gość: Iska

  Oceniono 28 razy 16

  Zrobiła się na plastikową lalę. A kiedyś była fajna dziewczyna.....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX