Miley z jointem, minuta ciszy, której nie było i pokazująca dużo za dużo kreacja raperki. 7 rzeczy z gali MTV EMA 2013, których NIE ZAPOMNIMY

Każda gala MTV zapisuje się w pamięci fanów muzyki kilkoma wydarzeniami. Na tegorocznej gali MTV EMA w Amsterdamie nie zabrakło  momentów, o których pamiętać będziemy jeszcze przez długi czas.
Miley Cyrus Miley Cyrus REUTERS/REMKO DE WAAL

Miley Cyrus z jointem

Miley Cyrus nie byłaby sobą, gdyby nie zaszokowała wszystkich swoim zachowaniem, a że wstęp gwiazdki był wyjątkowo spokojny i grzeczny, zrobiła to odbierając statuetkę za "Najlepszy teledysk".

Dziękuję wszystkim. Cóż to raczej nie zmieści mi się do torebki, a może jednak? - mówiła patrząc na nagrodę, po czym pogrzebała chwilę w torebce. - O, ale znalazłam to - dodała wyciągając skręta, odpalając go i zaciągając się. - To ja już spadam!

Miley CyrusREUTERS/REMKO DE WAAL

Miley CyrusREUTERS/REMKO DE WAAL

Will Ferrell Will Ferrell AP

Żarty Willa Ferrella

Will Ferrell na gali wcielił się w postać Rona Burgundy, człowiek z poprzedniej epoki, który nie do końca zdaje sobie sprawę, w jakich czasach żyje i co dzieje się wokół niego. Bezpardonowo żartował sobie z ignorancji i niewiedzy Amerykanów. Oto mała próbka:

To piękne miasto nie bez powodu nazywane Wenecją północy. Rozumiem, czemu zostało stolicą Skandynawii. Cudowni ludzie, cudowne kostiumy - szczególnie te małe drewniane buciki. Piękne - powiedział.
 Iggy Azalea Iggy Azalea EastNews

Sukienka Iggy Azalea

Raperka pokazała nogę w stylu Angeliny Jolie, ale nie tylko to ujrzało światło dzienne. Kreacja od Dilek Hanif Couture pokazała dużo więcej, niż ktokolwiek chciałby zobaczyć. Iggy w ogóle się tym nie przejmowała. Wręcz przeciwnie! Przerzucała materiał, aby każdy mógł zobaczyć jej wyjątkowo skąpą bieliznę.

 Iggy AzaleaJOEL RYAN/INVISION/AP/Joel Ryan

 Iggy AzaleaScreen z Twitter.com

Will Farell i Eminem Will Farell i Eminem Screen z MTV

Eminem vs. Afrojack

Ferrell wręczył Eminemowi nagrodę w kategorii "Najlepszy artysta światowy". Komik uświadomił rapera, że jeden z pozostałych wykonawców gali wypowiada się o nim w dość niekorzystny sposób.

A czy wiesz, że Afrojack cię obgaduje? Chcesz to skomentować? - pytał prowadzący.
Przepraszam, kto?
Afrojack.
Kto?
A... Tak myślałem - zakończył wymianę zdań prowadzący.
A czy wiesz, że Afrojack cię obgaduje? Chcesz to skomentować? - pytał prowadzący.
Przepraszam, kto?
Afrojack.
Kto?
A... Tak myślałem - zakończył wymianę zdań prowadzący.

Fani od razu podłapali żart Eminema. Na oficjalnym Facebooku Afrojacka wśród komentarzy królowało właśnie to jedno, kluczowe słowo.

AfrojackFaccebook.com

Ubaw miał też z tego sam Afrojack. Na swoim Twitterze napisał:

AfrojackTwitter.com

Redfoo Redfoo Screen z MTV

Redfoo w gatkach

Jako, że Miley Cyrus poskąpiła nam tym razem widoku swojego półnagiego ciała, pałeczkę po niej przejął Redfoo, który jedynie w opiętych gatkach w panterkę zabawiał publiczność.

Chris Lee Chris Lee JOEL RYAN/INVISION/AP/Joel Ryan

Najlepszy artysta międzynarodowy

Polskich fanów muzyki bardzo zdziwił fakt, że statuetka w kategorii "Najlepszy artysta międzynarodowy" trafiła w ręce Chris Lee. Wokalistka nie jest znana w Polsce. Szczególnie zabolał nas też fakt, że nie wygrał Kamil Bednarek. Bo oczywiście powinien był! ;)

Jared Leto Jared Leto REUTERS/ALESSANDRO BIANCHI

Minuta ciszy

Jared Leto, wokalista grupy 30 Seconds to Mars, wręczał nagrodę dla najlepszego artysty międzynarodowego. Nim odczytał werdykt, poprosił o minutę ciszy w hołdzie dla ofiar tajfunu na Filipinach. Publiczność nie uszanowała jednak jego apelu. W sali ciągle dało się słyszeć krzyki.

Wydaje mi się, że to kwestia nagłośnienia, może ludzie nie słyszeli dobrze, co mówię. W sali było poza tym też mnóstwo ludzi z innych krajów, którzy mogli przecież nie rozumieć języka - powiedział muzyk w rozmowie z Plotek.pl.
Więcej o:
Komentarze (5)
Miley z jointem, minuta ciszy, której nie było i pokazująca dużo za dużo kreacja raperki. 7 rzeczy z gali MTV EMA 2013, których NIE ZAPOMNIMY
Zaloguj się
 • ridge_forrester

  Oceniono 24 razy 14

  Jak się nie ma talentu to trzeba szokować, bo tylko w ten sposób można w jakimś stopniu zaistnieć np na (nic nie znaczącej) gali mtv. Tylko w ten sposób można skomentować tych idiotów na scenie ;)

 • wysokie_obcasy_

  Oceniono 20 razy 12

  Iggy Azalea, co za paskudztwo ! I z twarzy i ...no... trzymajcie mnie ! A organizatorzy tej całej gali MTV EMA zapraszając ją ,wyszli chyba z założenia ,że ..." na bezpticy i żopa saławiej " .

 • forfiter_jr

  Oceniono 13 razy 11

  MTV - producent Warsaw Whore. I wszystko jasne.

 • princess_leya

  Oceniono 13 razy 5

  Miley - brzydka, głupia i cierpi na płaskodupie.

 • cerrie

  Oceniono 6 razy 0

  Żal mi tej Cyrus. Gdyby nie jej znany ojciec i znana matka chrzestna to nikt by o niej nie usłyszał. A teraz wyciera sobie mordę znanym nazwiskiem. A ponoć nie gryzie się ręki która karmiła. To przykre ale życzę jej aby jej się coś przytrafiło. Bo tylko wtedy ona zrozumie jak się szmaci i że to tak naprawdę nic jej nie dało.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX