HOT

Michał Wiśniewski ma nową fryzurę: Czas czerwonowłosego faceta minął. Jak wygląda?

Vic
10.10.2013 19:36
A A A Drukuj
Michał Wiśniewski zmienił kolor włosów. Nowym wizerunkiem pochwalił się w "VIVIE!", a przy okazji szczerze opowiedział o swojej przemianie. Jak wam się podoba?

VIVA!

Michał Wiśniewski udzielił w "VIVIE!" bardzo szczerego wywiadu i zaprezentował światu nową fryzurę. W takiej "zwyczajnej stylizacji" dawno go nie widzieliśmy. Wiśniewski z dumą prezentuje imponującą czarną grzywę. W wywiadzie zapewniał, że przeszedł przemianę dzięki żonie, Dominice. Zmiany były jednak stopniowe. Wiśniewskiemu nie tak łatwo przyszła rezygnacja z charakterystycznego koloru włosów:

Zacząłem od wyjmowania kolczyków. Dominika kupiła mi pierwszy sweter, zwykłe dżinsy i buty. Potem przyszedł fotograf Wojtek Bąkiewicz i mówi: "Wyciągnąłeś te kolczyki, to może podszedłbyś odrobinę dalej? Po co ci te czerwone włosy?" Zacząłem się śmiać, że przecież dzieci bez tych włosów nie poznałyby mnie. W końcu obciąłem je i przefarbowałem. Zrobiliśmy zdjęcia. I zobaczyłem normalnego człowieka. Tak wyglądałem ostatnio, kiedy miałem 15 lat i byłem na początku swojej drogi - wyjaśniła w "VIVIE".

Jak Wam się podoba nowy "normalny" wizerunek idola sprzed laty?

Michał WiśniewskiVIVA!

Wiśniewski opowiedział o swojej przemianie. W czasie największej popularności zespołu "Ich Troje" był w takim amoku, że nie pamiętał nawet, co robił. Cóż, my pamiętamy.

Żyłem w błyskawicznym tempie. Dwieście koncertów rocznie. Dawałem z siebie wszystko. Najgorsze jest to, że dzisiaj niewiele z tego pamiętam. (...) Przypominam sobie jakieś urywki z programu "Jestem jaki jestem". Przedłużyliśmy z Ich Troje swoje 5 minut do 15. (...) Bajka się skończyła. Czas czerwonowłosego faceta minął.

Zobacz więcej na temat:

  • 24
  • 14
Komentarze (51)
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX