Keira Knightley WYSZŁA ZA MĄŻ! A wcześniej wzięła PRÓBNY ŚLUB! Jak wyglądał?

W ten weekend Keira Knightley wyszła za mąż za wokalistę i klawiszowca zespołu Klaxons, Jamesa Rightona. Para pobrała się w małej miejscowości na południu Francji. Sama ceremonia była bardzo skromna, uczestniczyło w niej zaledwie 11 gości! Jak młoda para przygotowywała się do ślubu?

Posiadłość we Francji

Pisaliśmy już o tym, że znana aktorka bierze w ten weekend ślub. Wygląda na to, że mimo swojej sławy, Keira Knightley jest osobą bardzo skromną. Jej ślub z Jamesem Rightonem,  muzykiem zespołu Klaxon odbył się w małej miejscowości Mazan, niedaleko Marsylii na południu Francji. W uroczystości wzięło udział zaledwie 11 gości.

Keira Knhghtley, James RightonKeira Knightley i James Righton / źródło: Celebuzz!

Po złożeniu ślubów, para udała się do posiadłości Knightley, wartej 3 miliony funtów, zaraz obok Prowansji, gdzie świętowali z resztą zaproszonych gości, których liczba nie przekraczała 50. Na całym terenie znajduje się wielki dom z 8 sypialniami, winnica zajmująca 20 akrów, dziesiątki drzewek oliwnych. Jednym słowem idealne miejsce na wesele.

EXCLUSIVE TO INF. ALL-ROUNDER. January 14, 2013: Keira Knightley and her fianc? James Righton pictured taking a romantic stroll in London, UK. Mandatory Credit: INFphoto.com Ref.: infuklo-140/173|sp|EXCLUSIVE TO INF. ALL-ROUNDER.INFPHOTO.COM/infuklo-140/173

Przygotowania do ślubu Keiry Knightley Przygotowania do ślubu Keiry Knightley ? KNR+RBE / KCS PRESSE/KNR+RBE

Przygotowania do ślubu

Dzień przed ślubem, na miejscu pojawili się już wszyscy goście i odbył się, praktykowany na zachodzie "próbny ślub", podczas którego ćwiczony jest cały program, tak by wszystko przebiegało sprawnie i bez niespodzianek już podczas faktycznego wydarzenia. Sądząc jednak po zdjęciach, wszystko odbyło się w bardzo luźnej atmosferze i chodziło głównie o miłe spędzenie czasu na łonie natury.

NO WEB NO CREDIT It's a wedding training day. Keira Knightley and James Righton are with their friends and family to do their wedding training.? KNR+RBE / KCS PRESSE/KNR+RBE

Przygotowania do ślubu

Na próbnym ślubie nie mogło zabraknąć najbliższej rodziny aktorki. W przygotowaniach oczywiście wzięła udział matka Keiry, Shaman i jej brat Caleb. Rodzina Knightley kupiła posiadłość w 2010 roku i od tamtego czasu można ich bardzo często spotkać w pobliskich miejscowościach.

Shaman, Caleb KnightleyBullsPics

Przygotowania

Keira zawitała do Francji nieco wcześniej wraz ze swoją matką. Obie panie powitały Rightona na lotnisku. Przypomnijmy, że aktorka i James spotykali się od 2011 roku. Poznali się dzięki wspólnej znajomej, Aleksie Chung. Para zaręczyła się w maju zeszłego roku, a media wielokrotnie sugerowały, że ich ślub odbędzie się lada chwila.

Mogłam mieć już ze 6 fałszywych ślubów. Boże, ależ to by było kosztowne! - zażartowała aktorka w Dailymail.co.uk.

NO WEB NO CREDIT It's a wedding training day. Keira Knightley and James Righton are with their friends and family to do their wedding training.? KNR+RBE / KCS PRESSE/KNR+RBE

Aktorce udało się utrzymać szczegóły ceremonii w tajemnicy prawie do samego ślubu. Wcześniej żartowała sobie, że do ślubu pójdzie w dżinsach i t-shircie. Ostatecznie ubrała się nieco bardziej elegancko, ale wciąż była to bardzo skromna stylizacja, tak jak i cała ceremonia.

Nie potrzebujemy wiele do szczęscia

Kilka tygodni przed ślubem Keira powiedziała w jednym z wywiadów:

Nie jesteśmy osobami, które chcą dużego ślubu. Nie potrzebujemy tego wszystkiego, wystarczy nam niewiele.

Nie rzucała słów na wiatr. Mimo, że cały ślub wyszedł skromnie, to nie mogło na nim zabraknąć znanych osobistości, z którymi przyjaźnią się Keira i James. Razem z parą młodą świętowali m.in.: przyjaciółka Keiry, Sienna Miller, legendarny projektant Karl Lagerfeld, francuska aktorka Melanie Thierry i jej partner, piosenkarz Raphael z synem Romanem.

Goście Keiry KnightleyBullsPics

Przygotowania do ślubu Keiry Knightley Przygotowania do ślubu Keiry Knightley Bulls

Przygotowania

Oczywiście nie mogło zabraknąć też członków zespołu Klaxon, którzy towarzyszyli Jamesowi w tym ważnym wydarzeniu.

The Klaxons na ślubie Keiry KnightleyBullsPics

Więcej o: